Co to zakład bez ryzyka / cashback u bukmacherów? TOP 10

Zakład bez ryzyka i cashback to jeden z najpopularniejszych bonusów na stronach polskich bukmacherów z licencją i przy okazji jedna z ulubionych promocji typerów. Z czego wynikają pozytywne opinie o tym bonusie? Jakie wady i zalety posiada zakład bez ryzyka? Jak go wykorzystać oraz wreszcie którzy legalni bukmacherzy oferują swoim nowym klientom ten rodzaj promocji na start? Postanowiliśmy to wszystko sprawdzić w naszym najnowszym poradniku typera. 

Co to zakład bez ryzyka / cashback u bukmacherów? TOP 10
Co to zakład bez ryzyka / cashback u bukmacherów? TOP 10

Najlepsze zakłady bez ryzyka – TOP 10 w Polsce

Jakie są najlepsze zakłady bez ryzyka? Każdy gracz powinien zwrócić uwagę na ranking TOP 10, w którym znajdują się najciekawsze promocje tego typu!

Lp.BukmacherZakład bez ryzyka
1.Superbet3500 PLN – tydzień bez ryzyka
2.Bwin500 PLN dla nowych klientów
3.STSDo 100 PLN w pierwszym kuponie
4.Fortuna600 PLN – trzy zakłady bez ryzyka
5.Betclic200 PLN w pierwszym zakładzie
6.FuksiarzDo 500 PLN bez obrotu
7.GoBet1000 PLN na start
8.Forbet1000 PLN po rejestracji
9.Totalbet200 PLN
10.BetX250 PLN

Zakład bez ryzyka to popularna promocja wśród bukmacherów, która cieszy się dużym zainteresowaniem wśród graczy. Jednak warto zauważyć, że dla każdego użytkownika właściwy będzie nieco inny zakład bez ryzyka. Warto dokładnie zapoznać się z dostępnymi na rynku bonusami. Różnice mogą dotyczyć nie tylko wysokości bonusu, ale również warunków, jakie trzeba spełnić, aby skorzystać z premii.

betfan kod rejestracyjny
Nowy bonus w Betfan – kod rejestracyjny: BETONLINE

Zakład bez ryzyka i cashback od legalnych bukmacherów z licencją

Legalni bukmacherzy w naszym kraju stają na głowie i robią co w ich mocy, aby zachęcić kolejnych graczy do rejestracji konta właśnie w ich serwisie. Mają na to swoje sprytne sposoby. Rzecz jasna nie bez znaczenia na decyzję graczy o założeniu konta w danym serwisie są chociażby szeroka oferta zakładów, wysokie kursy oraz bezpieczne i szybkie opcje płatnicze. Wszystkie one pozostają jednak daleko w tyle za najważniejszą kartą przetargową, czyli atrakcyjnym bonusem powitalnym. 

Promocje na start to – czym nam się to podoba czy nie – najskuteczniejszy wabik na nowych typerów, którzy oszołomieni kwotą darmowych środków do zgarnięcia chętnie dołączają do grona klientów danego operatora. Mając świadomość tego, jak bardzo popularne wśród graczy są atrakcyjne pakiety powitalne bukmacherzy co i rusz wymyślają nowe promocje na start i bardzo często zamiast jednego proponują nowym klientom dwa, a czasem nawet trzy bonusy powitalne. 

Królem bonusów na polskim rynku zakładów sportowych jest bez wątpienia promocja od depozytu. Ten rodzaj bonusu oferuje swoim nowym graczom praktycznie każdy szanujący się bukmacher internetowy, a kwota darmowych środków bonusowych do zgarnięcia bardzo często liczona jest w tysiącach złotych. 

Nie mniej popularną promocją na start jest również zakład bez ryzyka, cashback i to właśnie temu bonusowi postanowiliśmy się przyjrzeć nieco bliżej w naszym poradniku typera. Gdzie i jak obstawiać zakłady bez ryzyka? Jakie wady i zalety posiada ta promocja? Sprawdzamy!

Zakład bez ryzyka – co to takiego?

Najlepiej oceniany zakład bez ryzyka - Superbet
Najlepiej oceniany zakład bez ryzyka – Superbet

Na początek definicja. Czym w ogóle jest zakład bez ryzyka? Na czym polega ta promocja? W największym skrócie zakład bez ryzyka to rodzaj promocji, dzięki której typer może obstawić dowolny kupon z oferty zakładów bukmachera, a jeśli jego typy okażą się nieprawidłowe, wówczas stawka wróci do niego na konto jako cashback bonus (z ang. cash – kasa i back – z powrotem). 

Z taką promocją można się spotkać praktycznie na każdym etapie przygody z bukmacherem (np. przy okazji jakiegoś popularnego wydarzenia sportowego, finału Ligi Mistrzów lub meczu piłkarskiej reprezentacji Polski), natomiast najczęściej zakład bez ryzyka wchodzi w skład powitalnego pakietu promocyjnego dla nowych graczy i można go wykorzystać na dowolne zdarzenie z oferty zakładów bukmachera. 

Wady i zalety zakładu bez ryzyka?

Wielu graczy uważa zakład bez ryzyka za promocję wręcz idealną lub całkowicie darmową. Nie jest tak do końca, przez co cashback bonus poza licznymi zaletami posiada również kilka wad. W tym poradniku typera przedstawimy Wam zarówno jedne, jak i drugie. 

Jeśli chodzi o zalety zakładu bez ryzyka. Przede wszystkim ten rodzaj promocji gwarantuje graczowi spory poziom bezpieczeństwa w początkowym okresie po rejestracji. Typer nie musi stresować się tym, że błyskawicznie straci wpłacony przed momentem depozyt, gdyż w przypadku niepowodzenia stawka wróci do niego na konto. 

Taka świadomość sprawia, że gracz może pozwolić sobie na nieco odważniejszy zakład i pokusić się o zagranie ryzykownego kuponu z wysokimi kursami. W przypadku powodzenia będzie mógł cieszyć się rekordową wygraną, a jeśli zabraknie mu szczęścia to i tak odzyska stawkę. 

I właśnie kwota darmowych środków do zgarnięcia jest kolejnym, całkiem sporym plusem tej promocji. Cashback bonus gwarantuje często zwrot na poziomie 500 lub 600 PLN, a to całkiem sporo pieniędzy, których typer raczej nie zainwestowałby tak chętnie bez obietnicy zwrotu stawki w przypadku niepowodzenia. 

Zakład bez ryzyka - na co zwrócić uwagę w regulaminie promocji?
Zakład bez ryzyka – na co zwrócić uwagę w regulaminie promocji?

Tyle o zaletach. Ten rodzaj bonusu ma również kilka minusów, jednak z racji tego, że udział w promocji jest dobrowolny my wolimy mówić raczej o kilku niedogodnościach z punktu widzenia gracza. Przede wszystkim błędem jest nazywanie zakładu bez ryzyka darmowym bonusem. Aby mieć możliwość zgarnięcia cashbacku gracz musi wpłacić depozyt i zainwestować w kupon własne środki, które później może ewentualnie odzyskać. 

Kolejna wada to stopa zwrotu. U bukmacherów w Polsce cashback bonus wynosi 100% zainwestowanej stawki, jednak niekiedy serwisy potrącają od inwestycji 12% podatek obrotowy, a niektóre zwracają tylko połowę stawki. 

Wreszcie, sporym problemem może być wypłata darmowych środków na konto bankowe. Co bowiem graczowi z tego, że otrzyma zwrot stawki, skoro bukmacher wymaga skomplikowanego obrotu bonusem, zanim przeniesie środki na saldo depozytowe?! Obrót bonusem to prawdziwa zmora typerów. 

Zakład bez ryzyka – na co zwrócić uwagę w regulaminie promocji?

Jak każda promocja tak również zakład bez ryzyka ma swój precyzyjny regulamin, a wysoka kwota darmowych środków bonusowych do zgarnięcia sprawia, że bukmacherzy bezwzględnie wymagają postępowania według zasad promocji, zaś najmniejsze uchybienie karzą w najsurowszy sposób, czyli pozbawieniem gracza darmowych środków. 

Warto zatem zapoznać się z regulaminem bonusu cashback, a przynajmniej z kilkoma jego kluczowymi podpunktami. Oto one:

KwestiaCo warto wiedzieć?
Kwota bonusu cashbackIstotne pytanie dla każdego gracza – warto wiedzieć, jaką kwotę będzie można odzyskać w przypadku przegranej pierwszego zakładu. Cashback to zazwyczaj 100% lub 50% zainwestowanej kwoty, jednak warto sprawdzić, jakie są zasady oferowanej przez bukmachera promocji.
Procent stawki jako bonusWarto zwrócić uwagę na procent stawki, jaki zostanie zwrócony na konto gracza w formie bonusu. Może to być cała zainwestowana kwota lub tylko jej część (np. 50%).
Potrącenie podatku obrotowegoJeśli bukmacher potrąca podatek od stawki, warto to wiedzieć, ponieważ kwota bonusu będzie niższa o 12%. Może to wpłynąć na decyzję o wysokości stawki na pierwszy kupon.
Moment wypłaty bonusuWażna kwestia, czyli moment, w którym gracz będzie mógł wypłacić otrzymany bonus. Może to być od razu po otrzymaniu środków, lub po spełnieniu pewnych wymagań (np. osiągnięcie określonej kwoty obrotu).
Warunki obrotu bonusemJeśli bukmacher wymaga obrócenia bonusem, warto dokładnie poznać zasady, jakie muszą zostać spełnione. Warto zwrócić uwagę na kwotę, kurs minimalny, ilość typów na kuponie oraz czas na obrót. Wszystkie te czynniki mogą wpłynąć na trudność w odzyskaniu bonusu.

Legalni bukmacherzy oferujący powitalny zakład bez ryzyka

Legalni bukmacherzy oferujący powitalny zakład bez ryzyka
Legalni bukmacherzy oferujący powitalny zakład bez ryzyka

Skoro wiemy już wszystko na temat zakładu bez ryzyka, to nadszedł czas żeby sprawdzić, u których bukmacherów można liczyć na taką promocję powitalną. A lista serwisów oferujących cashback bonus na start jest całkiem długa, gdyż bukmacherzy doskonale zdają sobie sprawę z popularności tej promocji wśród samych graczy. 

Poniżej prezentujemy ranking bukmacherów i najlepszych bonusów cashback od legalnych bukmacherów oraz zasady ich otrzymania. 

  • Bukmacher Fortuna – zakłady bez ryzyka 600 PLN – cashback bonus to jedna z flagowych promocji w powitalnym pakiecie od bukmachera www.eFortuna.pl. Nowi klienci mogą liczyć na zwrot stawki aż do 600 PLN w przypadku niepowodzenia w trzech kuponach po rejestracji konta. Na początku otrzymuje się 100 PLN, potem 200 PLN, a na końcu nawet 300 PLN!
  • Bukmacher STS – zakład bez ryzyka 100 PLN – 100 PLN za pierwszy przegrany kupon po rejestracji konta gracza zwraca swoim nowym klientom serwis www.STS.pl. Warto pamiętać, że bukmacher potrąci przy okazji 12% podatek obrotowy, dlatego polując na maksymalny cashback należy zagrać swój kupon nieco wyżej. Darmowe środki można wypłacić po dokonaniu obrotu bonusem 3x, a do obrotu zaliczane są wyłącznie zwycięskie kupony z kursem min. 1.91. 
  • Bukmacher Superbet – tydzień bez ryzyka 3500 PLN – nawet na 3500 PLN zwrotu mogą liczyć osoby, które zdecydują się założyć konto na www.Superbet.pl z kodem promocyjnym „BETONLINE”. Bonus polega na otrzymaniu z powrotem środków, które znalazły się „pod kreską” w naszym tygodniowym zestawieniu po rejestracji.
  • Bukmacher Betclic – zakład bez ryzyka 200 PLN – powodów do obaw tuż po rejestracji konta nie mają również nowi klienci Betclic Polska – ci, którzy zarejestrują się z kodem „KODBET”. Wszystko to za sprawą bonusu cashback, dzięki któremu można odzyskać stawkę za pierwszy przegrany kupon do kwoty 200 PLN
  • Bukmacher Fuksiarz – zakład bez ryzyka 500 PLN – nieco inaczej tę kwestię rozwiązał serwis www.Fuksiarz.pl. Bukmacher zwraca 50% stawki aż do 500 PLN, natomiast polując na maksymalny cashback należy uwzględnić 12% podatek od obrotu i zagrać pierwszy kupon za min. 1137 PLN. Plus jest taki, że Fuksiarz nie wymaga obrotu, a darmowe środki można wypłacić chwilę po ich otrzymaniu. 
  • Bukmacher Forbet – bonus bez ryzyka 1000 PLN – zakład bez ryzyka czeka również na nowych klientów na www.iForbet.pl. Po pierwszym depozycie na nowo utworzone konto istnieje możliwość postawienia kuponu, w którym w razie przegranej otrzymać można do 1000 PLN zwrotu!

Zakład bez ryzyka / cashback – FAQ

Co to jest zakład bez ryzyka?

To rodzaj promocji, dzięki której można obstawić dowolne zdarzenie bez obawy utraty środków w przypadku niepowodzenia. Przegrany kupon oznacza wówczas zwrot zainwestowanej stawki. 

Czy zakład bez ryzyka to to samo co cashout?

Oczywiście, że nie! Cashback bonus to zwrot stawki za przegrany kupon. Cashout z kolei to możliwość wcześniejszego rozliczenia kuponu niezależnie od wyniku końcowego. 

U jakich legalnych bukmacherów otrzymam powitalny zakład bez ryzyka?

Cashback bonus to jedna z najpopularniejszych promocji powitalnych na stronach serwisów z licencją. Tego rodzaju bonus na start otrzymasz m.in. w Fortunie, STS, eWinner, Betfan, Betclic oraz u bukmachera Fuksiarz. 

5 / 5. Ocen: 71

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button