Bukmacher Legalny bukmacher Liga Mistrzów typy bukmacherskie. Kto wygra? Aktualne kursy!

Liga Mistrzów typy bukmacherskie. Kto wygra? Aktualne kursy!

Maks
166 views

Liga Mistrzów to najważniejsze klubowe rozgrywki w Europie. Aktualne kursy pokazują, kto ma największe szanse na zwycięstwo. Już teraz zobacz typy bukmacherskie na mecze, zwycięzcę wyścigu o koronę króla strzelców i nie tylko.

Liga Mistrzów typy bukmacherskie. Kto wygra? Aktualne kursy!Liga Mistrzów typy bukmacherskie. Kto wygra? Aktualne kursy!
Liga Mistrzów typy bukmacherskie. Kto wygra? Aktualne kursy!

Liga Mistrzów typy

Kto wygra Ligę Mistrzów w tym roku? Legalni bukmacherzy w Polsce mają już swoich faworytów, których można sprawdzić w aktualnych ofertach. Widać wyraźnie, że niewielkie szanse na ostateczny triumf daje się głównie Ajaksowi Amsterdam oraz FC Porto. Po drugiej stronie barykady mamy natomiast FC Barcelonę, Manchester City oraz Juventus Turyn.

Jeżeli interesuje cię obstawianie Ligi Mistrzów przez internet, możesz założyć w każdej chwili darmowe konto do typowania meczów. Na ten moment ciekawy bonus nowym graczom proponuje STS. U tego bukmachera do zdobycia jest 29 PLN jako bonus bez depozytu, czyli pieniądze, które da się zgarnąć bez konieczności wpłacania własnych!

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Obstawianie Ligi Mistrzów. Bonus bez depozytu

Jak odebrać 29 PLN na darmowe obstawianie? Nie ma w tym nic skomplikowanego – tak naprawdę wymagany jest tylko STS kod promocyjnyBETONLINE“. Oczywiście, poza prezentem na dobry początek nadal można zgarnąć standardowy bonus powitalny do 1000 PLN przy złożeniu depozytu numer jeden!

Każda osoba zarejestrowana w STS ma możliwość obstawiania wydarzeń sportowych bez wychodzenia z domu lub w aplikacji mobilnej. Bukmacher ten oferuje też legalne mecze online bez żadnych dodatkowych opłat!

Najlepsza ósemka tegorocznej edycji Ligi Mistrzów rozpocznie rywalizację od ćwierćfinałów. Pierwsze mecze – 9 i 10 kwietnia, natomiast rewanże tydzień później. Aktualne kursy bukmacherskie pokazują jasno, kto wydaje się zdecydowanym faworytem.

Faworyci Ligi Mistrzów 2019

Poniżej prezentujemy wam notowania, które dostępne są na stronie legalnego bukmachera Fortuna. Aby najlepiej zobrazować całą sytuację, należy przede wszystkim spojrzeć nie tylko na kursy na mecze numer jeden, ale również rewanże.

Liga Mistrzów typy bukmacherskie.
Kursy – kto awansuje z 1/4 finału?

Liverpool – FC Porto1.296.0511.5
Tottenham – Man.City4.253.81.9
Ajax – Juventus3.353.332.28
Manch.Utd. – Barcelona3.653.62.05
Juventus – Ajax1.454.37.7
Barcelona – Manch.Utd.1.454.37.7
FC Porto – Liverpool4.053.751.85
Man.City – Tottenham1.424.57.9

Ćwierćfinały są bardzo ważnym etapem, ale pamiętajmy, iż czekają nas jeszcze dwie rundy, po którym poznamy zwycięzcę. Może się jeszcze wydarzyć całkiem sporo, a tym samym da się nawet sporo zarobić, obstawiając na poszczególne drużyny i ich ostateczny triumf.

etoto kursy na ligę mistrzów
etoto kursy na ligę mistrzów

Na ten moment najmniej da się zarobić na zwycięstwie Manchesteru City oraz FC Barcelony. Oznacza to, iż właśnie te kluby uważane są za największych faworytów. Jeżeli natomiast chcecie wziąć się zdobywanie naprawdę dużej kasy, powinniście zerknąć na Ajax Amsterdam oraz FC Porto. 

Liga Mistrzów – kto wygra?

FC Barcelona4.4
Man.City3.4
Liverpool5.3
Manch.Utd.23
Juventus4.5
Tottenham28
FC Porto100
Ajax44

Gdzie najlepiej obstawiać jest Ligę Mistrzów? Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb. Jeżeli nie wiesz u jakiego bukmachera dobrze jest obecnie założyć konto, zobacz aktualizowany na bieżąco Ranking Bukmacherów. Oczywiście, mamy w nim tylko legalnych bukmacherów, tak abyś mógł grać bezpiecznie, zgodnie z prawem i bez ryzyka ponoszenia konsekwencji z ustawy hazardowej.

A jakie są twoje pewniaki na mecze Ligi Mistrzów – kto wygra, a kto dość szybko pożegna się z najlepszymi z najlepszych? Już teraz możesz zobaczyć, co proponuje twój bukmacher albo znaleźć nowego, takiego, który spełnia woje oczekiwania!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.  BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

lvbet

Darmowe Promocje Bukmacherskie

20 PLN BEZ DEPOZYTU

Kod Bonusowy - BETONLINE
18+ . Hazard zwiazany jest z ryzykiem. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany.  LV BET zezwolenie nr. PS4.6831.9.2016.EQK
close-link
510 PLN bez ryzyka w Betclic! Kod promocyjny: KOD510
close-image