Bundesliga typy bukmacherskie. Liga niemiecka – obstawianie

Robert Lewandowski, Kuba Błaszczykowski, Łukasz Piszczek – Ci wszyscy Polacy kojarzeni są nie tylko z olbrzymimi umiejętnościami i grą w polskiej reprezentacji. Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że wszyscy spędzili większą część swojej piłkarskiej kariery w lidze niemieckiej. Niezależnie od tego, czy to to, czy może coś innego miało na to wpływ, Bundesliga w tym momencie cieszy się ogromną popularnością w Polsce, a każdego tygodnia śledzi ją całe mnóstwo osób z naszego kraju. Wiele z nich decyduje się realizować własne typy bukmacherskie u polskich bukmacherów. My w naszym poradniku skupimy się na wyjaśnieniu, jak to robić, by robić to skutecznie i z zyskiem. Pokażemy też, którzy bukmacherzy prezentują zdecydowanie najatrakcyjniejsze warunki właśnie na obstawianie niemieckiej Bundesligi.

Bundesliga typy bukmacherskie. Liga niemiecka - obstawianie
Bundesliga typy bukmacherskie. Liga niemiecka – obstawianie

W jaki sposób obstawiać Bundesligę? – sprawdzone porady

Z typowaniem Bundesligi jest trochę tak, jak z obstawianiem czegoś takiego, jak legalny poker – niby każdy wie, jak powinno się to robić. Praktyka pokazuje jednak, że jest inaczej. Właśnie dlatego przygotowaliśmy pięć naszych wskazówek, które typowanie ułatwią, czyniąc je skuteczniejszym i przynoszącym znacznie więcej korzyści.

1. Zrozummy charakterystykę Bundesligi

Bundesliga w znaczący sposób różni się od innych lig świata, a nasze typy bukmacherskie powinny brać poprawkę na to, że:

  • Niemcy grają w sposób solidny i uporządkowany, zawsze podążając za ustaloną przez trenera taktyką. Bywa, że ta się powtarza.
  • W lidze tej wymienia się mnóstwo podań, zwykle bardzo precyzyjnych.
  • Niewiele jest tutaj strat, a zatem i gry z kontrataku.
  • Wiele z kolei jest celnych strzałów, co wpływa na ilość bramek w każdym ze spotkań.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl760 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl320 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

2. Grajmy bezpiecznie

Zaniechajmy sięgania po kupony akumulacyjne – wiążą się z dużo większym ryzykiem, którego po prostu możemy (i powinniśmy) uniknąć. Traktujmy je bardziej jako ciekawostkę. Starajmy się również umiejętnie zarządzać budżetem, jaki posiadamy – nigdy nie stawiajmy wszystkiego na jedną kartę.

bonus bez depozytu sts kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

3. Wybierzmy idealnego bukmachera

Idealny bukmacher to taki, który przedstawia lepszą ofertę na Bundesligę, niż ta u konkurencji. Mowa o kursach, pokryciu spotkań (również w formacie na żywo), ale i ilości opcji bukmacherskich i bonusach. Aktualny ranking bukmacherów dostępny na stronie 4bet.pl obejmuje wyłącznie legalne firmy w Polsce.

4. Wybierajmy różne zakłady online

Choć utarło się, że obstawia się zwykle zwycięzcę danego spotkania lub remis, zakłady bukmacherskie na inne opcje (na przykład na strzelca bramki) potrafią być nie tylko o wiele bardziej emocjonujące, ale i opłacalne.

5. Nie kibicujmy lub róbmy to z głową

Grzechem głównym osoby, która „bawi się” w zakłady bukmacherskie jest kibicowanie którejś z drużyn. Ma ono często wpływ na decyzje bukmacherskie – a te muszą bazować na solidnej analizie, a znacznie rzadziej na intuicji czy pragnieniach. Jeżeli już kibicujemy, nie dajmy temu rzutować na nasze typy bukmacherskie. W najgorszym wypadku po prostu nie typujmy spotkań z udziałem naszej ulubionej drużyny. 

Bukmacherzy z najlepszą ofertą na Bundesligę

W chwili obecnej, głównie ze względu na jej popularność, wszyscy polscy bukmacherzy prezentują swoją ofertę na Bundesligę. Nie każdy jednak robi to w taki sam sposób, a niektórzy operatorzy wyróżniają się ze swoją, zwłaszcza na tle innych. Poniżej prezentujemy sylwetki dwóch, u których zdecydowanie warto posiadać swoje własne konto.

Liga niemiecka zakłady online
Liga niemiecka zakłady online

Bundesliga w ofercie STS

W ofercie bukmachera STS Bundesliga istnieje już od wielu lat, a obecnie jest pokrywana w stu procentach, z bardzo mocnymi kursami, wieloma opcjami bukmacherskimi i dobrym pokryciem również w formacie na żywo. Bukmacher urozmaica czas oczekiwania na kolejne spotkania usługami dodatkowymi, wśród których znajduje się legalny poker, a typerzy mogą u niego liczyć na solidne bonusy – nie tylko powitalne.

Zamieszczane w sieci na temat STS opinie dają jasno do zrozumienia, że w przypadku tego bukmachera możemy być spokojni o duży wybór zakładów na ligę niemiecką.

UWAGA: Teraz z kodem promocyjnym BETONLINE dodatkowe 100 PLN na obstawianie Bundesligi bez ryzyka! Rejestracja na www.STS.pl.

Bundesliga w ofercie Fortuny

www.eFortuna.pl to bukmacher, którego oferta na Bundesligę pod wieloma względami bije na głowę tę prezentowaną przez innych bukmacherów. Typować można tutaj każde spotkanie, zawsze na bardzo korzystnych warunkach. Część z nich udostępniana jest również w formule „na żywo”.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 2

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button