Firma STS

Star-Typ Sport to zakłady bukmacherskie z tradycją, które założono w 1997 roku. Pomarańczowo-niebieskie barwy od lat kojarzą się z naziemnymi punktami. Obecnie większość ruchu odbywa się jednak online. Czy przejście do sieci wyszło STS na dobre?

Pierwsze wrażenie

Strona internetowa wydaje się przyjazna dla nowych użytkowników. Po lewej stronie znajduje się interfejs główny, a po prawej widok kuponu. Główny rozdział tyczy się zdarzeń z oferty przedmeczowej oraz na żywo. Obu grup nie można łączyć w ramach jednego typu.

Rejestracja przebiega sprawnie, a pomocą nowym klientom służy czat. Firma ma duże doświadczenie pod względem obsługi klienta. Bezproblemowy kontakt pozwala na szybkie załatwienie formalności. Weryfikacja tożsamości odbywa się w sposób tradycyjny, czyli trzeba dostarczyć skany dokumentu.

Pakiet na start i kod

Oferta, której twarzą jest Peter Schmeichel pozwala na otrzymanie nawet 1200 zł! Sts kod promocyjny od meczyki to największy bonus jaki możesz dostać. To klasyczne podwojenie pierwszego depozytu, które posiada łatwe warunki wypłaty. Mowa o trzykrotnym obrocie środków bonusowych po kursie całkowitym minimum 1,91 (zdarzenia można łączyć). Środki z kapitału własnego można przelać z powrotem do banku po zawarciu pojedynczego kuponu. Wymagany kurs całkowity to minimum 1,85.

Pakiet na start to również darmowe dodatki poświęcone innym działom bukmachera. Freebet na sporty wirtualne, BetGames oraz darmowy kupon (25 zł) dopełniają ofertę powitalną. Star-Typ Sport zachęca nowych graczy poprzez bonusy. Stali klienci mogą liczyć na promocje okresowe.

Płatności STS – bez zarzutu

Pierwszy depozyt najwygodniej wykonać poprzez kanały elektroniczne. STS udostępnia swoim klientom: tradycyjne przelewy bankowe, szybkie płatności internetowe, Blik, portfele elektroniczne oraz kartę debetową. Przywiązani do klasycznych metod, mogą dokonać wpłaty w punkcie naziemnym. Firma jako jedna z nielicznych pozostała na rynku w formie kolektur.

Zakłady posiadają funkcję STSPay, czyli szybkie wypłaty, dedykowane dla jedenastu różnych banków. Średni czas oczekiwania na gotówkę to piętnaście minut, a przelewy są zlecane przez siedem dni w tygodniu.

Słowo o ofercie bukmachera STS

STS stawia na polski sport, co doskonale widać w wydarzeniach przedmeczowych. To firma z najpełniejszą ofertą w zakresie rodzimych rozgrywek, a także sponsor reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Bogata oferta przedmeczowa oraz live pozwala na zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających. Zasadniczym mankamentem jest jednak podatek, który w ramach ustawy hazardowej spada na gracza. Niestety, ale Star-Typ Sport nie oferuje tzw. gry bez podatku, na czym „tracą” zwycięskie kupony.

Podsumowanie STS 

STS to zakłady bukmacherskie z dużą tradycją oraz wysoką pewnością na rynku. Star-Typ Sport posiada ogromną liczbę aktywnych użytkowników. Na plus bukmachera działają opcje depozytu, szybkie wypłaty, dobry kontakt z obsługą oraz dostępność w ofercie niższych polskich lig.

Największym mankamentem jest niemożliwość łączenia zdarzeń przedmeczowych z ofertą live oraz 12% podatek. Firma w swojej długiej historii kilkukrotnie oferowała tzw. happy hours. Niestety, ale promocje tego typu są rzadkością. Na szczęście bonus powitalny firmy należy do najatrakcyjniejszych na rynku.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button