Bukmacher Fortuna. Weryfikacja bez dowodu

Bukmacher Fortuna pozwala każdemu typerowi na weryfikację konta bez dowodu. Sprawdź, w jaki sposób się to odbywa i czy każdy może skorzystać z tej opcji!

Bukmacher Fortuna. Weryfikacja bez dowodu
Bukmacher Fortuna. Weryfikacja bez dowodu

Bukmacher bez dowodu – czy to możliwe?

Bardzo wiele osób szuka informacji o tym, czy dostępny jest w Polsce jakiś bukmacher bez dowodu. Nie chodzi tutaj o granie przez osoby niepełnoletnie, a o możliwość zawierania zakładów bez konieczności wcześniejszego przekazywania skanów dokumentu tożsamości. Mimo że niektórzy uważają takie coś za niemożliwe, rzeczywistość jest zupełnie inna, a bukmacher Fortuna pokazuje to najlepiej.

Na stronie internetowej www.eFortuna.pl każdy może założyć darmowe konto i obstawiać mecze jeszcze przed weryfikacją danych z dowodu. W ten sposób możliwe jest granie kuponów nawet wtedy, gdy nie potwierdzimy, że zarejestrowaliśmy się na prawdziwe imię i nazwisko. Wszystko to dzięki tak zwanemu profilowi tymczasowemu.

sts kod promocyjny 2021
sts kod promocyjny 2021

Niestety, konto tymczasowe Fortuna to również pewne ograniczania. Przede wszystkim nie ma możliwości wypłacania wygranych, co jest mocnym utrudnieniem dla typerów. Nie ma też możliwości, by przed weryfikacją danych wpłacać więcej niż 5000 złotych, a co za tym idzie – nie jest możliwe stawianie zakładów z wysokimi stawkami.

Weryfikacja konta bukmacherskiego. Czy dowód jest konieczny?

Prędzej czy później nie tylko potrzebujemy, ale wręcz musimy zakończyć proces rejestracji konta bukmacherskiego, weryfikując swoją tożsamość. Mimo że na wielu stronach przeczytamy, że możliwe jest to tylko z wykorzystaniem dowodu, fakty przedstawiają się zgoła inaczej. W tym momencie do akcji wkracza usługa mojeID.

Na stronie internetowej www.eFortuna.pl nie jest konieczne zweryfikowanie się za pomocą dowodu. Jeżeli z jakiegoś powodu nie chcemy lub nie możemy przekazać skanu dokumentu, możemy skorzystać z internetowego konta bankowego. Nie tylko jest to bardzo szybkie rozwiązanie, ale też w stu procentach bezpieczne. Weryfikacja z kolei odbywa się automatycznie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Niestety, nie każdy może skorzystać z założenia pełnoprawnego konta za pomocą bankowości internetowej. Jest to usługa skierowana tylko do klientów następujących instytucji:

  • PKO BP
  • Pekao SA
  • ING
  • Inteligo
  • Getin Bank
  • Banki Spółdzielcze z grupy BPS

Na ten moment trudno powiedzieć, czy w najbliższym czasie dodane zostaną do tej funkcji kolejne podmioty. Na pewno prędzej czy później można się tego spodziewać, ale kiedy dokładnie, nie wiadomo.

weryfikacja bez dowodu w Fortunie
weryfikacja bez dowodu w Fortunie

Fortuna daje ponad 2200 PLN na start + 20 PLN bez depozytu!

Każdy, kto chce założyć konto bukmacherskie w Fortunie, może w dowolnym momencie wypełnić formularz na www.eFortuna.pl. Brak konieczności weryfikacji konta z dowodem nie oznacza, że to jakiś bukmacher dla nieletnich czy coś podobnego!

Fortuna bonus powitalny to ponad 2200 PLN do zdobycia. Nowi gracze mogą liczyć na 20 PLN bez wpłaty za samo otworzenie konta, a potem 100% do 2000 PLN przy pierwszym depozycie i ekstra 200 PLN w formie zakładu bez ryzyka.

Jak zakłada się konto z bonusem w Fortunie? ZOBACZ WIDEO:


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button