Black Friday w Betclic Polska. Zwrot podatku do 100 PLN dla każdego!

Każdy gracz podczas Black Friday może liczyć na pełny zwrot podatku bukmacherskiego w Betclic Polska. Na czym polega ta promocja? Szczegóły dostępne są już teraz!

Black Friday w Betclic Polska. Zwrot podatku do 100 PLN dla każdego!
Black Friday w Betclic Polska. Zwrot podatku do 100 PLN dla każdego!

Betclic obstawianie bez podatku

Podatek u bukmachera to coś, czego typerzy bardzo nie lubią. Black Friday to z kolei dzień okazji specjalnych i właśnie dlatego Betclic przygotował prawdziwe obstawianie bez podatku!

W tym przypadku nie chodzi o to, by wygrywać – tak, jak u innych bukmacherów. Tutaj wystarczy, że będziemy stawiać kupony i tym samym płacić podatek. 3 grudnia nastąpi zwrot i to nawet do kwoty 100 PLN!

sts kod promocyjny
sts kod promocyjny

W ofercie brane są pod uwagę aktywności z całego dnia, a nie jedynie jednego kuponu. To zmienia postać rzeczy, bo dzięki temu w promocji nawet grający za niewielkie stawki może uzbierać pokaźną premię!

Stówa na Czarny Piątek 2019!

Maksymalnie do odebrania jest 100 PLN. Wszystkie dodatkowe środki są przyznawane automatycznie – graczowi pozostaje jedynie je zaakceptować, obstawiać, a następnie wypłacić!

UWAGA! Promocja na Black Friday jest dostępna tylko dla osób, które się do niej zapiszą. Dotyczy kuponów postawionych w dniu 29 listopada, nic wcześniej ani później!

Promocja Betclic bierze pod uwagę wszystkie kupony zagrane na dowolne dyscypliny. Kurs minimalny typów w zakładzie musi wynosić co najmniej 1.50. Stawka nie ma tutaj żadnego znaczenia – kwalifikują się nawet najmniejsze!

Cashback 510 PLN w Betclic Polska

Tylko osoby zarejestrowane u bukmachera mogą wziąć udział w tej promocji. Chcąc założyć konto, gracz musi wejść na www.Betclic.pl i wypełnić formularz rejestracyjny. Aktualny kod promocyjny brzmi „KOD510„, a gracze na start dostają nawet 510 PLN jako cashback!

Można grać zarówno kupony pojedyncze, jak i wielokrotne. Betclic Polska pod tym względem daje graczom pełną dowolność. To oni decydują na co chcą postawić i w jaki sposób. Istotne jest przede wszystkim to, że za aktywność można otrzymać zwrot!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button