Betclic nie działa? Awaria legalnego bukmachera w Polsce?

Nie działa strona bukmachera betclic? Co jest przyczyną awarii Betclic.pl w Polsce? Czy może jest to problem globalny i strona nie działa na wszystkich rynkach tego globalnego bukmachera online? Sprawdźmy jak wyglada sytuacja w Polsce.

betclic polska nie działa awaria
Dlaczego Betclic nie działa w Polsce? Awaria bukmachera czy może coś innego?

Strona Betclic.pl nie działa! Co robić? Jak żyć?

Jaka może być przyczyna awarii tego giganta hazardowego na całym świecie? Zapewne część z graczy od pomyślało, że Betclic w Polsce został zablokowany i nie będzie można z niego już korzystać. tylko dlaczego? Przecież Betclic w Polsce jest legalnym bukmacherem, posiada wymagane licencje i zezwolenia, może udzielać klientom w Polsce zakłady wzajemne przez internet.

Sprawdziliśmy czy awaria strony internetowej www.betclic.pl jest tylko w Polsce, okazało się, że nie. To globalny problem, strona internetowa Betclic nie działa na wszystkich rynkach jakie obsługuje, nie tylko w Polsce. To ogromny problem dla samej firmy jak i graczy, którzy chcą obstawiać mecze u tego bukmachera.

bukmacher betfan bonus opinie kod promocyjny
Legalny bukmacher betfan – Kod promocyjny na bonus, opinie graczy, freebet

Kiedy Betclic znowu będzie działał w Polsce?

Komentarz Betclic jest lakoniczny, poinformowano nas jedynie, że awaria sieci betclic jest globalna i cały zespół IT pracuje nad przywróceniem strony do normalnego działania. Nie wiadomo kiedy Betclic znowu będzie online, póki co trzeba się uzbroić w cierpliwość i czekać na ponowne włączenie do sieci.

Byłoby miło gdyby Betclic w ramach rekompensaty po tak dużej awaria zaproponował graczom darmowy bonus lub specjalną promocję, która przywróci zaufanie do tego przecież świetnego bukmachera. Poczekajmy aż strona zostanie ponownie uruchomiona a przekonamy się czy Betclic coś przygotował specjalnego dla zniecierpliwionych graczy.

Darmowe promocje i bonusy od legalnych bukmacherów w Polsce:

www.sts.pl – 29 PLN bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE
www.betfan.pl – 100 PLN zakład bez ryzyka. Kod promocyjny: BETFAN
www.lvbet.pl – 20 PLN bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE

Back to top button