500 PLN bonusu dla graczy w forBET w tłusty czwartek

Masz konto u bukmachera forBET? Wpłać na nie w tłusty czwartek co najmniej 20 PLN i skorzystaj ze specjalnego bonusu, w ramach którego możesz zyskać nawet 500 PLN za darmo! 

Wystarczy, że jesteś zarejestrowany u legalnego bukmachera forBET, a automatycznie możesz odebrać bonus w przypadku pierwszego depozytu w dniu 8 lutego. Pierwsza wpłata musi być jak największa, bo tylko dzięki temu można zgarnąć wyższą premię.

Bonus 500 PLN za darmo na obstawianie!

Tylko depozyty powyżej 20 PLN są brane pod uwagę w ofercie na tłusty czwartek. Maksymalnie do zdobycia jest 500 PLN. Aby zgarnąć maksymalny możliwy bonus, trzeba zdeponować na konto bukmacherskie 500 PLN. Łącznie dzięki takiemu zabiegowi można zyskać aż 1000 PLN na obstawianie ulubionych dyscyplin sportowych, na przykład, żużla.

Pamiętaj, że nawet najlepsi typerzy w Polsce nie zawsze wygrywają! Warto zatem mieć trochę bonusowej gotówki w zanadrzu, by ewentualna porażka nie była bolesna dla portfela!

Legalne obstawianie meczów w forBET
Legalne obstawianie meczów w forBET

Aktywacja bonusu od forBET musi nastąpić maksymalnie w ciągu 30 dni od zlecenia depozytu w tłusty czwartek. Jeżeli gracz nie obróci otrzymanych pieniędzy, zostaną one usunięte z profilu bukmacherskiego.

Bukmacher forBET to przede wszystkim znakomita propozycja dla wszystkich fanów obstawiania przez internet. Konto na tej stronie jest darmowe, a jego założenie wiąże się z możliwością skorzystania z bonusu 100% aż do 600 PLN!

Gdzie obstawiać legalnie?

Lubisz grać w punktach naziemnych? Sprawdź ofertę SuperBet Zakłady Bukmacherskie, które od niedawna działają w naszym kraju na licencji Ministerstwa Finansów.

Bądź na bieżąco z wszystkimi ofertami specjalnymi i nie tylko. Pamiętaj, że dla każdego gracza dobry blog bukmacherski to podstawa!

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button