5 funkcjonalności aplikacji mobilnej Bwin

Bwin rozpoczyna swoją działalność w Polsce! Podobnie, jak każdy działający w naszym kraju bukmacher, również i on będzie się starał zdobyć serca polskich typujących. Jednym z wymagań, jakie Ci z pewnością przed nim postawią będzie to związane z jego aplikacją mobilną. Jako że działa ona już poza granicami Polski, możemy już teraz przyjrzeć się jej podstawowym funkcjonalnościom. Które z nich na pewno się nam przydadzą? Które zasługują na szczególną uwagę.

aplikacja bwin

Warto wiedzieć: bukmacher Bwin nie wszedł jeszcze oficjalnie do Polski. W związku z tym nie wiadomo, ile funkcjonalności jego oryginalnej aplikacji zostanie zachowanych w wersji dedykowanej naszemu krajowi. Mamy jednak nadzieję, że jak najwięcej – zwłaszcza że na temat Bwin opinie wyraźnie chwalą jego apkę.

1. Darmowe transmisje na żywo

W aplikacji mobilnej bukmachera Bwin można oglądać darmowe mecze na żywo – oczywiście nie wszystkie, a tylko te, na które licencję posiada ten właśnie bukmacher. Transmisje są wyświetlane w towarzystwie oferty LIVE na konkretne spotkanie – oczywiście typowanie nie przerywa ich ani nie zamyka ich okienka. To sprawia, że możemy obstawiać bez większych przeszkód i obaw o to, że umknie nam jakakolwiek ważna akcja. Transmisje są udostępniane z minimalnym opóźnieniem – znacznie mniejszym od tego, które oferują chociażby polskie telewizje. W Bwin bez depozytu nie zajedziemy zbyt daleko, a ten (i zakład) jest konieczny do oglądania spotkań sportowych w ramach tej funkcjonalności. Jeden dowolny zakład odblokowuje nam do nich dostęp na 24 godziny.

2. Powiadomienia PUSH

Bukmacher w swojej aplikacji oferuje nam dostęp do powiadomień push, które wyświetlają się w każdym momencie – niezależnie od tego, czy aktualnie korzystamy z jego aplikacji. Pozwalają nam one wyświetlać:

  • zmienione wyniki w meczach, które obserwujemy,
  • nowe promocje, z których możemy skorzystać,
  • nowości w ofercie na ligę, którą obstawiamy,
  • wiadomości systemowe.

Powiadomienia wyświetlają się natychmiast i można na nich polegać.

3. Śledzenie własnego kuponu

Aplikacja bukmachera pozwala nam śledzić każdy kupon. Nie musimy więc oglądać każdego meczu z osobna i szukać ich aktualnych statystyk – wszystkie zobaczymy w specjalnym menu. Obejrzymy w nim aktualny wynik każdego z nich, czas trwania spotkania oraz wszystko to, co w przypadku naszego zakładu mogłoby mieć znaczenie.

4. Automatyczny cashout

Apka mobilna Bwin pozwala ustalić tak zwany automatyczny cashout – na kuponach, które oczywiście na to pozwolą. W przypadku tej opcji, buk wypłaci nam środki w momencie, kiedy wygrana osiągnie kreślony przez nas pułap.

5. Szybkie logowanie

W Bwin rejestracja nie wymaga od nas przypisania danych biometrycznych. Jeśli jednak zrobimy to w aplikacji mobilnej, będziemy w stanie sięgnąć po opcję bardzo szybkiego logowania – czy to za pośrednictwem odcisku palca, czy też przy użyciu skanera twarzy. Oczywiście tradycyjna STS rejestracja i logowanie wciąż będzie dla nas dostępne. Pamiętajmy jednak, że aplikacja (dla bezpieczeństwa) nie zapamiętuje wpisywanych danych. Wygodne jest zatem logowanie danymi biometrycznymi.

5 / 5. Ocen: 5

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button