GoBet opinie 2023 – Jak odebrać najwyższy darmowy bonus?

Go+Bet (zwany również Go+Bet, ale też po prostu GoPlusBet) to bukmacher, który dopiero co wkroczył na polski rynek z ambicją zdobycia jak największej sympatii, ale też zagarnięcia do siebie jak największej liczby typujących. Mimo że na rynku istnieje krótko, już teraz na temat GoBet opinie można znaleźć praktycznie wszędzie – w Internecie, wśród znajomych typerów, a nawet w lokalach stacjonarnych należących do konkurencji. My postanowiliśmy wyciągnąć z nich esencję i opisać wszystko to, o czym dokładnie one mówią. Za co bukmachera tego chwalą klienci, a co uważają w nim za nieco słabsze? Które z opinii przewijają się zdecydowanie najczęściej? O tym wszystkim mówimy na łamach naszego serwisu.

gobet opinie bonus
GoBet opinie 2023 – Jak odebrać najwyższy darmowy bonus?

Dokonując selekcji na temat GoBet opinie dobieraliśmy pod kątem ich wiarygodności, wyczerpującego temat charakteru, ale też źródła pochodzenia. Staraliśmy się przy tym być jak najbardziej rzetelni i drobiazgowi.

GoBet opinie 2023 – oferta na zakłady bukmacherskie

Najwięcej na temat GoBet opinie mówią w kontekście jego oferty na zakłady bukmacherskie. To dość zrozumiałe, gdyż to właśnie ona jest dla większości świadomych typujących priorytetem. GoBet jest szczególnie ceniony za bardzo dobre podejście do trzech najpopularniejszych dyscyplin sportu w naszym kraju – piłki nożnej, siatkówki oraz tenisa. WIelbiciele każdej z nich chwalą go przede wszystkim z uwagi na pokrywanie zdecydowanej większości spotkań mających jakiekolwiek znaczenie, pochodzących z nieco popularniejszej rozgrywki. GoBet opinie zadowolonych osób na pewno ma przeważające – zdarzają się jednak również takie, które sugerują, że nieco gorzej przykłada się on do mniej znaczących rozgrywek (na przykład piłkarskich lig niższego stopnia). Jeśli jednak już jakąś oferuje, pozwala ją obstawiać na naprawdę solidnych dla odbiorcy warunkach.

Istotną częścią oferty, jaką prezentują najlepsi bukmacherzy w Polsce są oczywiście mecze na żywo. Jeśli wierzyć opiniom, jakie pojawiają się na temat GoBet, jego oferta na nie jest szeroka, jednak nieco mało czytelna. To sprawia, że nieco gorzej się z niej korzysta. Jak najbardziej na plus wychodzi bukmacherowi opcja multipodglądu, jednak nieco słabiej działa kalendarz, który często nie wyświetla żadnych danych. Mimo wszystko jednak, na temat GoBet opinie w kwestii oferty są pozytywne. Przynajmniej jeśli chodzi o te kwestie, które są dla przeciętnego odbiorcy najważniejsze.

GoBet ofertaGoBet opinie
Opinie – bonus na startBardzo wysoki zakład bez ryzyka
Opinie – aplikacja mobilnaDoskonała aplikacja
Opinie – kursy bukmacheraŚrednia półka
Opinie – metody płatnościWszystkie możliwe
GoBet – kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracja w GoBetwww.GoPlusBet.pl
Opinie o Go+Bet

Oferta zakładów w GoBet dobrze oceniana

Oferta na zakłady bukmacherskie to jednak nie tylko stawianie na zwycięzcę konkretnego meczu, ale też sięganie po mniej standardowe rynki na zakłady wzajemne. Jeśli wierzyć w to, jakie publikowane są na temat GoBet opinie, na tym polu bukmacher ten spisuje się znakomicie. Najpopularniejsze spotkania opatruje setkami różnych rynków, pozwalając typować nawet w najmniej szablonowy sposób. To również na przestrzeni takich rynków radzi on sobie zdecydowanie najlepiej.

W ofercie na zakłady bukmachera znalazło się też miejsce na usługi dodatkowe – sporty wirtualne i gry karciane. Typujący docenili, że obie znalazły się w ofercie buka już w momencie, w którym rozpoczął on swoją działalność na terenie kraju. Bez echa nie przeszła również funkcjonalność Dream Bet, wciąż stanowiąca rzadkość na polskim rynku. Oferowana przez zaledwie kilku buków, pozwala typującym sugerować własne zakłady, które po zweryfikowaniu i akceptacji pojawią się w ofercie ogólnej buka. Sprawia to, że typować można u niego praktycznie wszystko – nie tylko sport, ale i wydarzenia ze świata rozrywki oraz polityki. Typującym bardzo się to podoba.

gobet opinie graczy
GoBet kod promocyjny BETONLINE

W kontekście oferty na zakłady sportowe, GoBet doceniany jest również za wydzielenie osobnego działu na esport. Rozwijająca się w naprawdę imponującym tempie gałąź sportu na pewno zasługuje na takowy – dla klientów bukmachera oznacza to z kolei tyle, że mogą znacznie szybciej odnaleźć grę, której szukają. Bez konieczności przedzierania się przez pełną ofertę bukmachera.

Wybrane opinie na temat zakładów w GoBet

Zebraliśmy kilka opinii, które uważamy za najbardziej reprezentatywne (odzwierciedlają najczęściej pojawiające się przemyślenia) w kontekście oferty na zakłady bukmachera GoBet. Przedstawiamy je poniżej.

“Szukałem bukmachera, który pozwoliłby mi obstawiać własne typy na hokej na dobrych warunkach kursowych. Sprawdzałem ranking bukmacherów i widziałem jak wysoko jest GoBet, Nie zawiodłem się. GoBet to dużo rynków, przyzwoite kursy, ale też moje ulubione PHL.” – Adam z grupy dyskusyjnej na Facebooku.

“GoBet to dość dobra propozycja dla fanów tenisa – znalazłem u niego wszystko to, czego potrzebowałem. Nie zawsze po najlepszych na rynku kursach, ale na pewno nie ma tu na co narzekać. Te są solidne. Polecam!” – Igna_cy z forum bukmacherskiego.

“Chciałem obstawić swoje typy na Mistrzostwa Świata 2022 na długo przed ich rozpoczeciem. W GOBet znalazłem na nie ofertę – skorzystałem z zakładów specjalnych i nie żałuję, gdyż nie zawarłbym ich tak wcześnie u żadnego innego buka. Może wejdzie jakiś valuebet, kto wie?” – Janek.

GoBet opinie – bonusy na start

Nie od dziś wiadomo, że polscy obstawiający bardzo zwracają uwagę na oferowane przez bukmacherów bonusy bukmacherskie. GoBet ma ich w swojej ofercie całkiem sporo i nie może dziwić fakt, że to wokół nich buduje swoje kolejne kampanie marketingowe.

Na temat GoBet opinie skupiają się przede wszystkim wokół bonusu powitalnego, który bukmacher ten oferuje w postaci cashbacku. Zwraca więc 100% stawki (do 1000 złotych) w formie środków bonusowych, jeśli pierwszy zakład zostanie rozliczony jako przegrany. Ludzie raczej preferują to rozwiązanie, co znajduje swoje odzwierciedlenie w publikowanych przez nich opiniach. Nieco przeszkadza fakt, że bonusem trzeba obrócić wyłącznie na kuponach AKO, a ma się na to zaledwie siedem dni (nie pozwala to skorzystać na przykład z dwóch kolejek ligi piłkarskiej – chyba, że wstrzeli się w bonus w odpowiednim momencie). Dla kontrastu jednak bardzo chwalony jest wymóg zaledwie dwukrotnego obrotu, jak również przyjazny regulamin samego bonusu.

GoBet opinie – freebet 30 PLN

Kolejnym atutem GoBet jest specjalny freebet 30 PLN, który aktywowany jest po wpisaniu kod promocyjnego BETONLINE, jaki wpisujemy przy rejestracji na stronie www.GoPlusBet.pl. Freebet ten gracz otrzymuje po wpłacie depozytu (min. 50 PLN).

Czytając na temat GoBet opinie można wywnioskować, że ludziom bardzo brakuje tutaj programu lojalnościowego. Na pewno jednak docenia się to, że wpisać można w GoBet kod promocyjny, możliwa jest edycja kuponów, a bukmacher – po spełnieniu odpowiednich wymagań – pozwala na grę bez konieczności płacenia podatku. Jak wynika z tych opinii, cieszy również to, że operator ten serwuje wiele promocji jednorazowych dla już zarejestrowanych typujących. Nie skupia się więc wyłącznie na użytkownikach, którzy dopiero się u niego rejestrują.

Promocje bukmacherskie – wybrane opinie GoBet

Jako że ludzie oczekują od współcześnie działających na polskim rynku solidnych bonusów, oczywistym jest, że często komentują te, które im się oferuje. Jak wyglądają w przypadku GoBet opinie właśnie na ich temat? Te wybrane publikujemy poniżej.

“To lubię. Cashback z niskim obrotem i zero kruczków w regulaminie, a dodatkowo bonus na urodziny – tak lubię je świętować. Go+Bet na pewno nie ma się czego wstydzić – przynajmniej jeśli chodzi o promocje bukmacherskie.” – Anna_belle z forum dyskusyjnego poświęconego zakładom.

“Chciałbym mieć w GoBecie jakiś program lojalnościowy z prawdziwego zdarzenia – tak właściwie tylko tego mi tu zabrakło. Poza tym jest wzorowo – dobry bonus powitalny i fajne promocje dla stałych typujących. Podobnie, jak u konkurencji, ale na dość solidnych warunkach. Mi to pasuje.” – Paweł z komentarzy na blogu publikującym wiadomości sportowe.

“Choć nie patrzę tylko na bonusy, GoBet radzi sobie z nimi poprawnie. Dla mnie ważne jest, by bonusy stale się pojawiały (nowe i jeszcze nowsze). Tu na pewno to się dzieje – nie ma więc powodów do narzekania. Jeśli też patrzysz na bonusy, jesteś w dobrym miejscu.” – Kamil z czatu internetowego na stronie jednego z bukmacherów.

GoBet opinie – kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie to najważniejszy czynnik dla wszystkich typujących, którzy siedzą w branży już od nieco dłuższego czasu i mają świadomość co do tego, że to one tak właściwie mają największy wpływ na to, ile można zyskać na typowaniu. Tych – wbrew pozorom – jest w naszym kraju sporo. Jak widać po różnych kanałach komunikacji, na temat GoBet opinie w tym kontekście publikują dość często.

Najwięcej pochwał bukmacher zebrał przede wszystkim za mniej standardowe rynki bukmacherskie – zwłaszcza w przypadku piłki nożnej, siatkówki, koszykówki i tenisa. Na ich polu bywa bezkonkurencyjny, a w większości przypadków szalenie atrakcyjny. Również względem znacznie bardziej doświadczonej konkurencji. Nie narzekają również wielbiciele bardziej niszowych dyscyplin sportu, w przypadku których GoBet również spisuje się wzorowo. Najwięcej neutralnych opinii (ze skłonnością ku tym negatywnym) zebrał bukmacher za swoją ofertę “na żywo”. W jej przypadku obrywa mu się przede wszystkim za niższe od konkurencyjnych kursy, ale też takie, które są “sztywne”, a zatem nie zmieniają się dynamicznie w zależności od tego, co w danym momencie rozgrywa się na ekranie.

Go+Bet bonusKwota bonusu
Zakład bez ryzyka1000 PLN
Freebet30 PLN
Go+Bet kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.GoPlusBet.pl
Bonusy w Go+Bet

Jak mogą sugerować GoBet opinie, powinien on jeszcze popracować nad swoimi kursami na główne rynki bukmacherskie, a znakomicie radzi sobie z tymi pobocznymi, cieszącymi się nieco mniejszą popularnością. Na pewno jest to jednak jego atut, czyniącym z niego świetną alternatywę. Nawet większe firmy bukmacherskie nie są tak atrakcyjne w ich kontekście, jak właśnie on, a to może sprawiać, że stanie się świetnym ich dopełnieniem dla wielu osób, które regularnie obstawiają mniej standardowe zakłady sportowe.

Kursy bukmacherskie – wybrane opinie graczy

Kursy bukmacherskie są przedmiotem bardzo wielu opinii, jakie można znaleźć na temat bukmachera GoBet. Dzięki temu można z łatwością ocenić, jak postrzegają je jego dotychczasowi klienci. Poniżej przedstawiamy kilka wybranych przez nas opinii tego typu.

“Nie znam się za bardzo na kursach, jednak wiem, że w Go+Bet nie tracę. Zauważyłem, że w wielu przypadkach są one wyższe niż u konkurencji – a to mi wystarczy, by zostawić pozytywną opinię na temat bukmachera.” – Karol z jednego z serwisów o tematyce bukmacherskiej.

“Oczekujesz wysokich kursów na najpopularniejsze spotkania? Możesz się odbić, bo GoBet nie jest najlepszy pod tym względem. Jeśli jednak – tak, jak ja – celujesz w typowanie rynków mniej popularnych i bardziej opłacalnych, na pewno poczujesz się tu jak ryba w wodzie – GoBet tutaj rozwija swoje skrzydła. Na pewno musisz mieć u niego swoje konto.” – buzzastral89 z forum bukmacherskiego.

“Miałem dotychczas styczność wyłącznie z najpopularniejszymi bukami – wykorzystałem w STS kod promocyny, a do Fortuny przekonał mnie program lojalnościowy. Dałem szansę GoBet i nie zawiodłem się – w kontekście tenisa zdarza się, że ma on najlepsze kursy spośród całej trójki. Na Twoim miejscu więc na pewno dałbym mu szansę.” – Karol Wilk z jednej z grup dyskusyjnych poświęconych bukmacherce.

GoBet opinie graczy

Przeglądając opinie o GoBet szybko zauważymy, że przeważają te pozytywne. Choć dużo przemyśleń ludzi ma negatywne zabarwienie, zwykle dotyczą one rzeczy, które możemy określić jako “błędy nowicjusza”, a które bukmacher z łatwością będzie mógł w przyszłości załatać, poprawić lub wyeliminować.

Poza wspomnianymi powyżej aspektami, ludzie doceniają czytelność interfejsu serwisu internetowego GoBet. Z opinii można wyczytać, że wyszukiwarka działa świetnie, a ulubione rozgrywki czy ligi można zapisywać, by mieć do nich błyskawiczny dostęp – w dowolnym momencie. Bez konieczności przedzierania się przez pełną ofertę buka. Dobra pomoc techniczna działa na wielu frontach, dzięki czemu szybko rozwiążemy ewentualne problemy. Największą zaletą bukmachera GoBet opinie na którą często wskazują jest jego szybki rozwój, który zauważają osoby będące z nim odpoczątku. To sprawia, że bukmacher ten na pewno ma świetne perspektywy i może zostać jednym z czołowych graczy na polskim rynku zakładów wzajemnych.

Co może zmienić bukmacher na chwilę obecną? Pojawiające się na temat GoBet opinie sugerują, że szybkość działania jego serwisu internetowego przy przeglądaniu oferty LIVE bywa niesatysfakcjonująca. Dopracowania wymaga również wiele kwestii związanych z funkcjonowaniem jego aplikacji mobilnej. To wszystko stanowią jednak niewielkie wady – ogólnie odczucia na temat buka są zaś jak najbardziej pozytywne.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl760 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl320 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Najistotniejsze zalety bukmachera GoBet

Zbierając do kupy wszystko to, co mówią na temat bukmachera GoBet opinie, szybko można dojść do konkluzji, że jest to bukmacher wszechstronny i na pewno jeden z pretendentów do tego, by naprawdę aktywnie konkurować również z najpoważniejszymi i najbardziej doświadczonymi rywalami na polskim rynku. Opinie te sugerują, że jego głównymi zaletami są:

 • dobra oferta na wszystko to, co jest najpopularniejsze, w tym między innymi na piłkę nożną ,tenis i siatkówkę,
 • bonusy bukmacherskie udostępniane na naprawdę czytelnych i zrozumiałych warunkach,
 • rozdzielenie oferty na esport od tej na standardowe dyscypliny sportu,
 • możliwość sugerowania zakładów bukmacherskich, która rzeczywiście działa – sugestie akceptowane są naprawdę często,
 • opcja edytowania zakładów, której nie oferują nawet najlepsi bukmacherzy online, a która przydaje się przy rzeczywistym typowaniu,
 • szybki rozwój – od swojego startu GoBet wielokrotnie aktualizował już swój serwis internetowy – słucha więc społeczności,
 • świetna obsługa klienta, prowadzona w obrębie wielu kanałów (w tym na wszystkich kanałach społecznościowych).

Największe wady bukmachera GoBet

Nie ma bukmachera idealnego, a na pewno nie ma takiego, który spełniłby oczekiwania każdego typującego. Jeśli poczytamy sobie, co ludzie piszą nawet na temat gigantów polskiej branży zakładów wzajemnych szybko zrozumiemy, że ludzie bywają wymagający. Jeśli chodzi o GoBet opinie negatywne stanowią aktualnie niewielki odsetek. W większości jednak dotyczą one:

 • braku programu lojalnościowego,
 • niewielkiego wyboru jeżeli chodzi o gry karciane,
 • dość słabo rozwiniętej sieci lokali stacjonarnych,
 • niedociągnięć, jakie znaleźć można na stronie internetowej buka (na przykład trudności w znalezieniu linku do aplikacji na iOSa),
 • stosunkowo kiepsko przemyślanej oferty na zakłady na żywo.

GoBet opinie graczy – Podsumowanie

GoBet to jeden z najnowszych działających na polskim rynku bukmacherów – mimo wszystko jednak już teraz cieszy się sporą popularnością. Na liście legalnych bukmacherów GOV figuruje jako podmiot posiadający licencję, a więc jest całkowicie bezpieczną firmą. Swoją popularnością GoPlusBet zawdzięcza przede wszystkim posiadanym przez siebie argumentów, które na pewno sugerują, że jest solidny, godny zaufania i – po prostu – atrakcyjny. Na temat GoBet opinie zaczęły pojawiać się bardzo szybko. Nie da się powiedzieć, by były wyłącznie pozytywne i choć ludzie chwalą go za jego ofertę, kursy i ofertę na zakłady, dostrzegają też pewne wady. Z pewnością jednak większość z nich da się naprawić, a wiele wynika przede wszystkim z bycia nowicjuszem na arenie zakładów wzajemnych.

GoBet to bukmacher, który działa w naszym kraju legalnie, w związku z czym możemy (jeśli chcemy) bez problemu samodzielnie spojrzeć na to, co ma zaoferowania. Sama rejestracja w jego serwisie nie kosztuje nic, a jeśli dodatkowo podamy w GoBet kod promocyjny, na pewno tylko na niej zyskamy. Czy GoBet uda się podbić każdy dobry ranking bukmacherów? To pokaże czas. Na chwilę obecną na pewno warto śledzić jego rozwój. Zwłaszcza że ten wydaje się być niesamowicie szybki.

5 / 5. Ocen: 46

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button