10 PLN za każdą bramkę na MŚ 2018!

Podczas mistrzostw świata 2018 toczyła się będzie rywalizacja nie tylko o tytuł najlepszej drużyny naszego globu. W trakcie mundialu napastnicy stoczą walkę o złotego buta, czyli nagrodę dla najskuteczniejszego strzelca turnieju. Jak otrzymać 10 PLN za każdą bramkę na mundialu? To możliwe dzięki najnowszej promocji firmy LV BET!

10 PLN za każdą bramkę na MŚ 2018!
10 PLN za każdą bramkę na MŚ 2018!

Typy dnia na MŚ 2018 to jeszcze nie wszystko, bo trzeba pamiętać także o zakładach długoterminowych. Typowanie na króla strzelców bez wątpienia się do takich zalicza. Dzięki najnowszej ofercie LV BET można otrzymać 10 PLN za każdą bramkę zdobytą przez naszego faworyta!

W promocji może wziąć udział każda osoba, która postawi zakład na króla strzelców za minimum 25 PLN. Bonusy otrzymuje się w następujący sposób:

  • Jeżeli nasz faworyt nie wygra, 10 PLN za każdą jego bramkę
  • W przypadku wygranej naszego piłkarza, 10 PLN w trakcie mistrzostw za każdego gola oraz 10 PLN bonusu po turnieju!
  • Kupon promocyjny rozliczany jest normalnie w przypadku wygranej!

Mundial startuje już 14 czerwca i to właśnie do tego dnia obowiązuje opisywana przez nas promocja, typy dnia można sprawdzić na naszej stronie. Jej szczegóły znaleźć można na stronie oficjalnej bukmachera LV BET. Należy pamiętać, że z jednego konta można skorzystać z niej maksymalnie raz.

Najlepsi typerzy w Polsce stawiają, że złotego buta na mundialu zgarnie Neymar bądź Messi, a jakie jest wasze zdanie na ten temat?


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button