Zawodniczka MMA nową twarzą forBET

Jedna z najbardziej znanych polskich zawodniczek MMA Karolina Kowalkiewicz została nową twarzą legalnego bukmachera forBET! Wkrótce firma ogłosi nazwisko kolejnej osoby z branży sportowej, która będzie promowała markę w Polsce i internecie! 

Karolina Kowalkiewicz forbet

Dzięki współpracy z Kowalkiewicz firma forBET planuje organizowanie większej ilości zabaw dla graczy z cennymi nagrodami. Możemy być pewni, że najbliższe promocje forBET będą bogate w gadżety związane z mieszanymi sztukami walki oraz UFC, prestiżową organizacją MMA, do której należy Kowalkiewicz.

Zawodniczka jest drugim ambasadorem bukmachera po Arturze Borucu, który jakiś czas temu także rozpoczął współpracę z forBET. Do tej pory pojawił się on na banerach reklamowych i promujących większość ofert specjalnych! Opisywany portal bukmacherski jest również dobrze znany ze sponsorowania polskiego żużla.

Bukmacher internetowy forBET nie podała szczegółów umowy z Kowalkiewicz oraz tego, jak długo potrwa współpraca. Graczom pozostaje mieć nadzieję, że będzie ona owocna i przyniesie obu stronom wiele korzyści! 

Niedługo forBET ogłosi trzecią osobę, która zostanie twarzą firmy. Kto to będzie? Póki co, detale nie są znane!

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button