Forbet sponsorem klubu żużlowego

Polski legalny bukmacher ForBET stał się sponsorem najlepszego żużlowego klubu w Polsce Cash Broker Stal Gorzów. Firma od początku działaności bardzo aktywnie bierze udział we, wspieraniu polskiego sportu. To już kolejny klub w ich zasięgu, a dzięki tej umowie, ForBET znacznie zwiększa swoje szanse na stanie się jeszcze bardziej rozpoznawalną marką wśród największych firm bukmacherskich w naszym kraju.

Podpisana umowa ma obowiązywać w całym sezonie 2017, który potrwa aż do grudnia. Obie strony niestety nie mówią o stawkach, ponieważ składać się ona będzie z dwóch kwotach. Według zapisów umowy marka ForBET będzie sponsorowała klub jedną dużą kwotą pieniężną, a także dodatkowymi profitami w zależności od ilości kibiców klubu Cash Broker, którzy staną się klientami firmy. Wszystko będzie odbywało się za pomocą odpowiedniej strony, poprzez którą kibice będą mogli się rejestrować i zawierać legalne zakłady sportowe.

legalny bukmacher forbet

„Jesteśmy firmą stawiającą sobie ambitne cele i dążącą do perfekcji. Po obserwacjach polskiej areny speedway jestem przekonany, że takimi samymi wartościami charakteryzuje się Cash Broker Stal Gorzów. Stąd właśnie decyzja o podjęciu współpracy z klubem – powiedział Robert Grzeszczyk, Prezes forBET”

„Podpisany kontrakt z aktualnym mistrzem polski pokazuje nasze aspiracje we wspieraniu rozwoju polskiego motosportu . Jako firma chcemy współpracować z klubami walczącymi o najwyższe cele, a takim niewątpliwie jest Cash Broker Stal Gorzów. Cieszę się, że od dziś obie marki będą się wzajemnie wspierać w naszych mistrzowskich aspiracjach– dodał prezes Grzeszczyk”

Firma ForBET jest świeża na naszym rynku bukmacherskim, ale jak widać bardzo dobrze sobie radzi. W każdym kolejnym miesiącu swojej działalności pnie się w górę rankingu najpopularniejszych firm, oraz pokazuje, że warto się nią interesować. Przedsiębiorstwa wyróżnia się na tle konkurencji bardzo atrakcyjną oferta bonusową, atrakcyjnymi kursami i wieloma ciekawymi konkursami. Dodatkowo dba o rozwój sportu w naszym kraju, uczestniczy w wielu ważnych wydarzeniach i zasiada w radach największych klubów Polski. Sprawdź ich pełną ofertą i wejdź do gry teraz.

W naszym rankingu firma plasuje się na pierwszej lokacie i zdobywa coraz więcej fanów z całego kraju. Tylko w ostatnich miesiącach zarejestrowało się kilka tysięcy nowych użytkowników. Dołącz do nich i zacznij rywalizację o duże pieniądze. Obstawiaj pewnie i legalnie z firmą ForBET.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button