Promocje w forBET – z czego warto skorzystać.

Idealna gratka dla fanatyków rabatów, którzy uwielbiają duże i wartościowe bonusy. W tym artykule chciałbym przedstawić Ci, z jakimi promocjami możemy spotkać się, zawierając zakłady bukmacherskie w firmie Forbet – prawdopodobnie w najlepszej legalnej firmy bukmacherskiej w Polsce. 

Już od samego startu, gdy tylko wejdziemy na stronę główną iforbet.pl, dostrzec możemy dużą reklamę oferująca nam najważniejsze promocje, które warto prześledzić:
Gra bez podatku (+12% do wygranej) – forBET jako legalny bukmacher, po spełnieniu określonych wymagań nałożonych na gracza, nie pobiera od graczy 12% podatku od stawki.
Bonus 100% do 500 zł – specjalny bonus przy zasilaniu konta.

Do tego serwis organizuje cykliczne promocje okazjonalne dla stałych graczy. Na ten przykład, obecnie dostępna jest promocja „Wakacyjny Sprint forBET”, która daje nam szansę by co tydzień wzbogacić się o 10 tysięcy złotych! Polega ona na tym, że w danym tygodniowym okresie rozliczeniowym (których w całej promocji jest 12), musimy codziennie zagrać przynajmniej za kwotę 30 zł i kursie jednego wydarzenia minimum 1,5. Nie wliczają się do obrotu środki bonusowe czy też kupony systemowe. Wszyscy gracze którzy spełnią wymogi zgodne z regulaminem promocji, podzielą między siebie cotygodniowa pulę dziesięciu tysięcy złotych. Aby móc wypłacić tę kwotę, należy nią obrócić minimum czterokrotnie po minimalnym kursie ogólnym: 2,0.

Jeżeli myślisz by rozpocząć grę u bukmachera, zawsze warto na wstępie sprawdzić promocje jakie obowiązują w danej firmie. Szczególnie że forBET jest jednym z legalnych bukmacherów internetowych w Polsce, działając na licencji Ministerstwa Finansów – jak informują na swojej stronie internetowej.

źródło: betonline 

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button