Zakłady specjalne

Firmy bukmacherskie posiadają w swojej ofercie nie tylko zakłady sportowe, ale również możliwość obstawiania i typowania wyników wielu zdarzeń pozasportowych. Jednymi z najczęściej wystawianych w ofertach bukmacherów zakładami specjalnymi są zakłady dotyczące wydarzeń politycznych.

Zakłady specjalne u Polskich bukmacherów online

Czym są zakłady specjalne?

Bardzo często można obstawiać wyniki wyborów do parlamentu lub na urząd prezydenta. Można wtedy typować nie tylko kto wygra wyścig o fotel prezydencki lub która partia uzyska najlepszy wynik, ale również wysokość frekwencji w wyborach, wyniki procentowe poszczególnych partii i kandydatów. Zakłady specjalne cieszą się pewną popularnością, jednak najczęściej traktowane są przez graczy jako forma oderwania się od typowych zakładów i spróbowania szczęścia w tego typu zakładach. Zakłady specjalne mogą dotyczyć również innych wydarzeń społecznych lub rozrywkowych.

Ostatnio popularne są w ofertach niektórych bukmacherów zakłady dotyczące programów rozrywkowych takich jak „Taniec z gwiazdami” lub „Jak oni śpiewają”. Można typować zwycięzcę programu a także tych uczestników, którzy odpadną w najbliższym odcinku.

W Polsce najlepszą firmą oferującą takie zakłady jest firma bukmacherska forbet. Ma najlepsze stawki i najwięcej zakładów specjalnych, a na tle konkurencji wyróżnia się wieloma atrakcyjnymi rabatami i promocjami. Kliknij w poniższy banner i już teraz zgarnij 600zł na start.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button