Zakłady bukmacherskie na karty. Wojna online – jak grać?

Już od jakiegoś czasu jedną z najpopularniejszych usług w obrębie oferty, jaką prezentują polscy i zagraniczni bukmacherzy są gry karciane. Ich świeża formuła, zakładająca obstawianie transmisji rozdań w znane z kasyn gry, ale też szybkie rozwiązywanie kuponów oraz atrakcyjna prezentacja całości sprawiają, że na sięganie po nie decyduje się coraz więcej ludzi. W tym poradniku wyjaśnimy, jak zawierać zakłady bukmacherskie na wojnę – jedną z (wydawałoby się) prostszych i szybszych gier w obrębie tejże usługi. Opiszemy nie tylko to, jak to robić, ale też jak być w tym skutecznym i czego unikać, by nasze typy bukmacherskie przynosiły efekty.

Zakłady bukmacherskie na karty. Wojna online - jak grać?
Zakłady bukmacherskie na karty. Wojna online – jak grać?

Wojna u legalnych bukmacherów

Podstawą w skutecznym obstawianiu wojny (ale i innych gier – legalny poker na przykład wymaga tego samego) w usłudze gier karcianych jest doskonała znajomość jej zasad, ale i przebiegu każdego z rozdań. Musimy doskonale wiedzieć, ile czasu mamy na typowanie, jakie opcje bukmacherskie mamy do wyboru i to, jak szybko bukmacherzy pozwalają je realizować (tutaj każda sekunda może mieć znaczenie).

Bardzo ważne jest też zaznajomienie się z całym interfejsem, co pozwoli nam szybciej wybierać opcję bukmacherską, którą jesteśmy rzeczywiście zainteresowani. Jeśli chcemy poćwiczyć, możemy uruchomić wersję demonstracyjną całej usługi – choć nie każdy o tym wie, ta jest udostępniana za darmo bezpośrednio u dostawców transmisji (Betgames, TVBet i innych).

bonus bez depozytu sts kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Krupier daje sporo wskazówek. Pamiętajmy o tym!

Krupier nie jest wyłącznie kimś, kto dba o przebieg rozdania i przeprowadza jego symulację. Choć wiele z jego obowiązków jest błahych (jak chociażby gratulowanie wygranych zwycięzcom), mnóstwo z nich może poprawić naszą skuteczność i sprawić, że nasze typy bukmacherskie będą jeszcze bardziej opłacalne i po prostu skuteczne. Zwracajmy więc uwagę na:

  • analizę po każdej fazie rozgrywki – jako że wojna składa się z zaledwie dwóch faz, po pierwszej z nich krupier dokonuje rzeczowej analizy, określając moc ręki pierwszego z graczy oraz sugerując, czy duże są szanse na jej przebicie;
  • wskazywanie potencjalnego dalszego przebiegu rozdania – krupier bardzo często mówi o tym, co jeszcze może się wydarzyć na stole i choć w wojnie łatwo jest to przewidzieć, dobrze jest, jeśli ktoś nam o tym przypomni;
  • wykluczane przez krupiera opcje bukmacherskie – często zdarzy się tak, że po pierwszej fazie zniknie możliwość obstawiania wybranej opcji (wraz z szansą na wystąpienie danego rezultatu) – krupier pomaga nam to odnotować.
Legalne karty online w STS
Legalne karty online w STS

Bez doświadczenia nie ma wygranych!

Kluczem do sukcesywnego obstawiania jest nabycie odpowiedniego doświadczenia i wykonywanie pewnych działań automatycznie. Musimy połączyć nasze zdolności analityczne ze znajomością interfejsu usługi, ale też umiejętnością szybkiego posługiwania się każdą z opcji, które ten nam daje. Doświadczenia nie przynoszą nam wyłącznie zawierane zakłady bukmacherskie – oglądanie kolejnych rozdań jest darmowe, a pozwala nam wiele wynieść z tego, jak przebiega każde z nich, zrozumieć schematy i pojąć, kiedy warto wchodzić, a kiedy raczej powinno się odpuścić. Jak najbardziej szczegółowa analiza sprawi, że będziemy w tym po prostu dobrzy (choć aspekt losowości będziemy musieli zawsze brać pod uwagę).

Wchodźmy do gry w odpowiednim momencie – nie obawiajmy się pasować

Jako że każde rozdanie w wojnę trwa zaledwie dwie-trzy minuty, nie warto jest wchodzić do gry od razu po jej uruchomieniu. Po pierwsze bowiem, ograbimy się w ten sposób z czasu na zastanowienie się. Po drugie, zwiększy się nasze ryzyko przegranej. Poświęćmy więc chwilę i poczekajmy na kolejne rozdanie, a nasze typy bukmacherskie z pewnością będą bardziej logiczne i poparte lepszą wiedzą na temat obecnej sytuacji na stole.

Bardzo często popełnianym błędem przy typowaniu wojny jest też typowanie za wszelką cenę. Nic nas nie zmusza do zawierania zakładów przy każdym z rozdań – jeśli nie czujemy się pewni swojej decyzji, po prostu zaniechajmy przetapiania jej w prawdziwy kupon. Znacznie lepiej będzie poczekać na kolejne rozdanie i moment, w którym będziemy bardziej zdecydowani.

Jeżeli przed początkami mamy jakieś obawy, zawsze możemy sprawdzić zakłady bukmacherskie bez wkładu własnego. W STS do zdobycia jest na start 20 PLN jako bezpieczny kupon – w przypadku przegranej otrzymujemy pełny zwrot stawki!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button