Wysoka wygrana u bukmachera. Ponad 800 tys. PLN w Fortunie!

Pewien gracz bukmachera Fortuna może mówić o dużym szczęściu. Wystarczyły cztery prawidłowe typy, by zamienił 1000 PLN na ponad 800.000 PLN przed opodatkowaniem! Zobacz, na jakie spotkania postawił ten szczęściarz!

Wysoka wygrana u bukmachera. Ponad 800 tys. PLN w Fortunie!
Wysoka wygrana u bukmachera. Ponad 800 tys. PLN w Fortunie!

Duża wygrana w Fortunie

Gracz oba zakłady postawił w portalu Fortuna online. Stawka każdego z nich to dokładnie 500 złotych, czyli łącznie zwycięzca zainwestował przed wygraną równego „tysiączka”. Jak udało nam się dowiedzieć, identyczne kupony ta sama osoba postawiła w STS online!

Legalny bukmacher Fortuna opublikował kupony, które pokazują, jakie mecze postawił zwycięzca ponad 800 tysięcy. Okazuje się, iż jego wybór padł na zaledwie cztery spotkania. Kursy każdego zakładu to jednak grubo ponad 3, natomiast w jednym przypadku – równe 12!

fortuna freebet kod promocyjny
fortuna freebet kod promocyjny

Odejmując podatek bukmacherski, klient Fortuny stał się bogatszy o blisko 740 tysięcy. Wygrana została już wypłacona i znajduje się na koncie typerskim szczęśliwca.

Fortuna wygrane kupony

Jeżeli chcesz obstawiać mecze przez internet w Fortunie, wystarczy, że założysz całkowicie darmowe konto na oficjalnej stronie marki. Z kodem promocyjnym „BETONLINE” otrzymujesz bonus powitalny, który wynosi ponad 1000 PLN od pierwszej wpłaty + 20 PLN jako freebet!

A oto kupony, które przyniosły wielkie pieniądze:

fortuna rekord wygranych
fortuna rekord wygranych
fortuna wysoka wygrana
fortuna wysoka wygrana

Chcesz założyć konto u jakiegoś bukmachera? Zobacz przygotowany przez nas ranking bukmacherów i przekonaj się, jaka marka najbardziej odpowiada twoim potrzebom!

Aktualny kod promocyjny do bukmachera Fortuna, który daje graczom dodatkowe korzyści to: BETONLINE. Kod można wpisać na stronie www.efortuna.pl

Obecnie bukmacher Fortuna oferuje graczom bonus do depozytu 2000 PLN + 200 PLN darmowy zakład i freebet 20 PLN. Kod promocyjny do bonusów to: BETONLINE

Legalny bukmacher Fortuna ma w Polsce bardzo dobre opinie, gracze chwalą sobie wysokie kursy, bogatą ofertę zakładów, niską marżę i świetne promocje bukmachera.

Oczywiście! Fortuna posiada aplikację mobilną na smartfony z systemem iOS i Android. Można ją pobrać za darmo na stronie bukmachera www.efortuna.pl

W Fortunie gracze mogą obstawiać praktycznie wszystko, oprócz popularnych zakładów jak piłka nożna czy tenis są również zakłady na sporty wirtualne, e-sport czy polityka.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button