Bukmacher Legalni bukmacherzy online Totalbet oddaje pieniądze przegrane u konkurencji!

Totalbet oddaje pieniądze przegrane u konkurencji!

Maks
211 views

Takie promocje nie zdarzają się często. Bukmacher Totalbet postanowił oddać graczom pieniądze, które przegrali u konkurencji. Poznajcie szczegóły tej wyjątkowej oferty specjalnej!

Totalbet oddaje pieniądze przegrane u konkurencji!

W dniu dzisiejszym, to jest 18 grudnia, obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Migranta. Właśnie z tej okazji Totalbet postanowił zachęcić innych do rejestracji. A jego kartą przetargową ma być jedyny w swoim rodzaju cashback bukmacherski

Jeżeli nie masz jeszcze konta w Totalbet, musisz dokonać rejestracji w ten wtorek. Tylko w ten sposób załapiesz się na zwrot, który może wynieść nawet 150 PLN! Jakby nie patrzeć, jest o co walczyć! 

Aktualny kod promocyjny Fortuna:

BETONLINE

Oferta specjalna dostępna jest dla graczy, którzy dokonają rejestracji, a następnie wpłacą na nowo założone konto minimum 100 PLN, by potem zagrać dowolny kupon za co najmniej 50 PLN.

Nie trzeba się do tej promocji zapisywać. Ważne jest, by w odpowiednim czasie wysłać wiadomość e-mail organizatora. Szczegóły na ten temat znajdziecie na oficjalnej stronie Totalbet, gdzie można również zapoznać się ze szczegółowym regulaminem. 

Na jedno konto przypada maksymalnie jeden bonus w ramach zwrotu. Pamiętaj, że wybór bukmachera jest dowolny – możesz podać kupon z Etoto, Fortuna czy STS.

Środki promocyjne powinny pojawić się na profilach graczy w ciągu 48 godzin. 

Jeżeli nie masz konta w Totalbet, wtorek to dobry czas na to, by to zmienić. Tym bardziej, że u tego bukmachera można odebrać bonus bez depozytu, a nawet dokonać rejestracji bez weryfikacji danych! 


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

lvbet

Darmowe Promocje Bukmacherskie

20 PLN BEZ DEPOZYTU

Kod Bonusowy - BETONLINE
18+ . Hazard zwiazany jest z ryzykiem. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany.  LV BET zezwolenie nr. PS4.6831.9.2016.EQK
close-link
510 PLN bez ryzyka w Betclic! Kod promocyjny: KOD510
close-image