Siatkarskie wygrane większe o 50% w Betclic Polska!

Czy siatkarska reprezentacja Polski zapewni sobie awans do IO 2020 w Tokio? Odpowiedź poznamy w ten weekend, a Betclic na tę okazję przygotował dla graczy wygrane większe nawet o 50%!

Siatkarskie wygrane większe o 50% w Betclic Polska!
Siatkarskie wygrane większe o 50% w Betclic Polska!

Betclic większe wygrane. Bonus siatkarski 2019

Oferta specjalna dostępna jest w dniach 8-11 sierpnia. Tylko osoby, które są zarejestrowane na stronie Betclic.pl mają prawo do skorzystania z niej i tym samym do odebrania bonusu powiększającego wygrane.

Tylko osoby zapisane do promocji mogą skorzystać z bonusów.

Droga do Tokio Betclic
Droga do Tokio Betclic

Ile można zdobyć? Na jedno konto można otrzymać do 100 PLN. Wszystkie dodatkowe środki przyznawane są w formie doładowań wygranych – im więcej Polacy wygrają meczów na turnieju kwalifikacyjnym IO, tym lepiej!

Polska wygra 1 z 3 meczów+ 10%
Polska wygra 2 z 3 meczów+ 25%
Polska wygra 3 z 3 meczów+ 50%

Do promocji wliczają się jedynie kupony pojedyncze zagrane na siatkówkę. Aby otrzymać bonus, trzeba zagrać zakład z oferty prematch bądź LIVE.

Bonus bukmacherski dla wszystkich. 100 PLN do zgarnięcia!

Stawka minimalna kwalifikująca się do oferty to 20 PLN. Kurs nie może być mniejszy niż 1.80.

Betclic Polska cały czas nowym graczom oferuje nawet 500 złotych na start. W ramach oferty na dobry początek każdy ma szansę na otrzymanie cashbacku w przypadku niepowodzenia. Nie zapominajmy też o aktualnym kodzie promocyjnym – „KOD500„!

Wszystkie kupony promocyjne mogą być postawione albo stacjonarnie, albo w aplikacji mobilnej. Na ten moment Betclic aplikacja mobilna dostępna jest na iOS oraz Android. Program na telefony i tablety pobrać można całkowicie za darmo i legalnie!

Tak, każdy zarejestrowany może u tego bukmachera oglądać mecze online bez jakichkolwiek opłat. 

Po pierwsze, trzeba posiadać darmowe konto. Można je założyć na stronie Betclic.pl. Kod promocyjny KOD550 dla nowych graczy ciągle jest dostępny, a na start jest cashback do 550 złotych!

Trzeba zalogować się na konto, a następnie przejść do działu "Na Żywo". Wybiera się konkretny mecz z listy i uruchamia stream! 

Jak najbardziej! Legalny w Polsce bukmacher Betclic udostępnia mecze online nie tylko na tradycyjnej stronie internetowej, ale także w aplikacji mobilnej na Androida i system iOS. Pobrać ją można na stronie Betclic.pl.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button