Piłkarskie TOP 20 w weekend. Fortuna rozdaje nagrody!

Najnowszy konkurs weekendowy bukmachera Fortuna nosi nazwę Piłkarskie TOP 20. Można w nim zdobyć wiele cennych nagród, a to wszystko bez względu na to czy obstawianie będzie skuteczne, czy nie!

Piłkarskie TOP 20 w weekend. Fortuna rozdaje nagrody!
Piłkarskie TOP 20 w weekend. Fortuna rozdaje nagrody!

Fortuna – konkurs z nagrodami

Promocja jest dostępna w dniach od 23 do 25 sierpnia. Nie trzeba się do niej zapisywać. Nowi gracze muszą najpierw założyć konto typerskie. Mogą to zrobić poprzez wypełnienie formularza na stronie eFortuna.pl. Aktualny Fortuna kod promocyjny to „BETONLINE” – prezent dla graczy to ponad 1000 złotych.

Bukmacher Fortuna bierze pod uwagę obrót dokonany przez graczy w trakcie promocji. Oznacza to, iż nie liczy się liczba wygranych w trakcie promocji, a postawione kupony – zarówno zwycięskie, jak i te zakończone niepowodzeniem.

betclic kod promocyjny
Darmowy bonus w Betclic – Kod promocyjny: KOD500

Piłkarska liga typerów. Co można wygrać?

Piłkarskie TOP 20 (liga typerów) to następujące nagrody do zdobycia:

  • miejsca 1-5:  bonus gotówkowy (nie FKP) 500 zł,
  • miejsca 6-10: karta Empik 300 zł,
  • miejsca 11-15: karta Empik 200 zł,
  • miejsca 16-20: karta Empik 100 zł.

Lista zwycięzców ogłoszona zostanie na oficjalnej stronie bukmachera Fortuna. Nastąpi to w dniu 26 sierpnia – w tym czasie nastąpi też przyznawanie nagród.

Aby zakwalifikować się do tej promocji, trzeba postawić co najmniej trzy zakłady zawierające minimum jeden typ z piłki nożnej. Warto mieć to na uwadze, że do konkursu można przystąpić nawet w ostatnim dniu trwania, a i tak mieć szansę na przygotowane nagrody!

W akcji promocyjnej Piłkarskie TOP 20 liczą się kupony zagrane zarówno w aplikacji mobilnej, jak i na stronie internetowej WWW. Nie ma znaczenia czy zakład będzie LIVE czy pre-match.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button