Pewniak na Ekstraklasę – bonus 20 PLN od Fortuny!

Bukmacher Fortuna przygotował bonusowy pewniak na Ekstraklasę. Każdy gracz może teraz odebrać 20 PLN, a to wszystko bez względu na to, czy będzie skutecznie typował, czy też nie!

Pewniak na Ekstraklasę - bonus 20 PLN od Fortuny!
Pewniak na Ekstraklasę – bonus 20 PLN od Fortuny!

Ekstraklasowy pewniak – 20 PLN do odebrania!

Promocja dostępna jest tylko dla osób, które są zarejestrowane na stronie www.eFortuna.pl. Jeżeli ktoś nie posiada jeszcze tam darmowego konta, może zmienić to w każdej chwili i tym samym zyskać wyjątkowe bonusy. Jeden z nich to 20 PLN od razu po rejestracji!

Każdy nowo zarejestrowany typer przy pierwszym kuponie otrzymuje do 100 zł zakładu bez ryzyka, a przy pierwszej wpłacie – bonus 100% do kwoty 1000 PLN. Wszystko legalnie, co potwierdzą nie tylko przepisy, ale też setki tysięcy graczy z całego kraju!

bonus bez depozytu sts kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Oferta Pewniak na Ekstraklasę, a raczej Ekstraklasowy Pewniak, to propozycja dla tych, którzy planują obstawianie polskiej ligi w dniach 7-9 lutego. Do zdobycia jest dzięki niej aż 20 PLN bonusu. Co ciekawe, kwota jest przyznawana w formie doładowania, którego nie trzeba obracać!

Typy na Ekstraklasę teraz na pewno dadzą zarobić!

Nie ma znaczenia czy typy na Ekstraklasę zagrane przez gracza okażą się skuteczne, czy wręcz przeciwnie. Fortuna wymaga od uczestników promocji jedynie tego, by postawili łącznie co najmniej 3 kupony z minimum jednym spotkaniem z polskiej ligi. Stawka każdego zakładu musi wynieść przynajmniej 20 PLN.

Do promocji wliczają się kupony SOLO, AKO oraz MAXIKOMBI. Mogą być zagrane zarówno na stronie internetowej bukmachera, czyli www.eFortuna.pl, jak i w aplikacji mobilnej. Każdy, kto posiada smartfon z systemem iOS lub Android może w każdym momencie pobrać program na swoje urządzenie!

Bonus 20 PLN w Fortunie. Kod promocyjny

Oferta trwa do 9 lutego do momentu rozpoczęcia ostatniego w tym dniu meczu polskiej ekstraklasy. Wszystkie bonusowe wygrane przyznane będą z kolei dzień później, czyli 10 lutego. Wypłata bonusu powinna nastąpić do godziny 23.59.

Interesuje was Fortuna kod promocyjny, a może ranking bukmacherów? Znajdziecie na naszej stronie wiele cennych informacji, które mogą przydać się każdemu typerowi!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button