Oscary 2018 faworyci bukmacherów

Tegoroczna gala wręczenia Nagród Akademii Filmowej będzie wyjątkowa, bo jubileuszowa. Kto zdobędzie Oscary po raz 90. w historii? Bukmacherzy internetowi mają już swoich faworytów i to właśnie o nich chcemy dzisiaj napisać. Mimo że do ogłoszenia wyników jeszcze trochę czasu, dobrze jest już teraz bliżej przyjrzeć się poszczególnym tytułom i aktorom nominowanym do najbardziej prestiżowych nagród światowego kina. Swoich typów nie podamy, ale możecie być pewni, że napiszemy co nieco o tych, na których stawia najwięcej ekspertów i nie tylko. 

Oscary 2018 faworyci bukmacherów

Oscary 2018 kiedy

Gala rozdania Oscarów 2018 odbędzie się 4 marca. Dużo wcześniej, bo 23 stycznia, ogłoszona zostanie lista filmów i aktorów nominowanych do zdobycia złotej statuetki. Jak to ma miejsce co roku od 2002 roku, ceremonia odbędzie się w Teatrze Dolby w Hollywood. Eksperci nie mają wątpliwości, że jubileuszowe Oscary przejdą do historii. Niestety, nie chodzi tylko o aspekty czysto filmowe, a przede wszystkim skandale związane z molestowaniem seksualnym. Czy podobnie jak podczas gali Złote Globy 2018 aktorzy i aktorki z całego świata wystąpią na czerwonym dywanie w czarnych strojach na znak protestu? O tym przekonamy się już wkrótce. Nie mamy jednak wątpliwości, kto ma największe szanse na to, by w tym roku odnieść największy sukces.

Zarejestruj się na www.eFortuna.pl – odbierz 100 PLN Zakładu Bez Ryzyka + 400 PLN bonusu!

Dlaczego warto typować zwycięzców Oscarów już teraz? Bo przygotowane przez bukmacherów kursy są znacznie wyższe od tych, z jakimi prawdopodobnie będziemy mieli do czynienia na kilka dni przed ostatecznymi rozstrzygnięciami. Dlaczego tak się dzieje? Wielu ekspertów po nominacjach a przed główną uroczystością, wypowiada się na temat swoich faworytów. To z kolei skłania wiele osób do stawiania na konkretne produkcje i sprawia, że kursy na dane filmy czy osoby spadają. Jeżeli zatem jesteście niemal przekonani o tym, kto w tym roku zatriumfuje, wykorzystajcie swoją wiedzę i przeczycie jak najprędzej!

Gale czysto rozrywkowe to bardzo często dobra okazja do założenia konta u bukmachera. Firmy działające w naszym kraju właśnie przy tego typu okazjach oferują najczęściej najlepsze bonusy! Gdzie obecnie oferta jest najkorzystniejsza? Dowiecie się TUTAJ!

Oscary 2018 typy

Oscary 2018 będą przyznawane w wielu kategoriach. Oczywiście, zawsze niektóre z nich bardziej, a inne mniej, elektryzują miłośników filmów z całego świata. Polacy z pewnością będą na bieżąco śledzić poczynania i prognozy dotyczące polskich produkcji takich jak chociażby rozsławiony Twój Vincent.

Najważniejsze kategorie Oscary 2018:

  • Najlepszy reżyser
  • Film roku
  • Najlepszy aktor
  • Najlepsza aktorka
  • Najlepszy film nieanglojęzyczny

oscary 2018 typy

Każdego roku pojawia się kilka niespodzianek, ale bardzo często wiadomo stosunkowo wcześnie, kto ma największe szanse na sukces. Warto na bieżąco czytać komentarze największych autorytetów w dziedzinie kina. Ich doświadczenie bardzo często pomaga w podjęciu odpowiedniej decyzji dotyczącej obstawiania.

Gdzie obstawiać Oscary 2018

Każdy legalny bukmacher w Polsce posiada, albo będzie posiadał, w ofercie kursy na Oscary 2018. Na chwilę obecną największy wybór zakładów znajdziecie w LvBET (wejdź na oficjalną stronę internetową i odbierz 20 PLN bez depozytu!). Kto w tym portalu uznawany jest za największego faworyta, a komu nie wróży się specjalnych osiągnięć? Po wartości samych kursów łatwo to stwierdzić. A kiedy jednocześnie przeanalizujemy wypowiedzi ekspertów, bardzo szybko zauważymy, że Oscary nie są wcale tak trudne do obstawiania, jak mogłoby się to wydawać na pierwszy rzut oka.

Jeżeli chodzi o najlepszego aktora, wszystko wydaje się raczej rozstrzygnięte. Nikt w świecie kina prawie nie ma wątpliwości, że statuetkę otrzyma w tym roku Gary Oldman za swoją rolę w produkcji „Darkest Hour”. Ten typ wydaje się na tyle pewny, iż… nie opłaca się zawracać nim głowy! Kursy na największego faworyta wśród aktorów oscyluje w granicach 1.10-1.15. To zdecydowanie za mało, by niewielkimi środkami zyskać pokaźną sumę pieniędzy.

Gdzie obstawiać Oscary 2018

Zdecydowanie ciekawiej zapowiada się rywalizacja o miano najlepszego reżysera minionego roku. W tym przypadku nie ma już wielu pretendentów. Bukmacherzy największe szanse dają Christopherowi Nolanowi i jego „Dunkierce” oraz Guillermo del Toro za film „Kształt wody”. Nikt oczywiście nie przekreśla szans pozostałych nominowanych, jednak to właśnie wspomniana dwójka może czuć się najpewniej.

Oscary 2018 kursy bukmacherskie

Podobnie jak w przypadku nominowanych do tytułu najlepszego aktora, nie mamy zbyt wielu faworytek także wśród pań. Mówi się, i kursy u bukmacherów to potwierdzają, że nagrodę zgarnie prawdopodobnie Frances McDormand. Jej plany właściwie pokrzyżować może jeszcze głównie Saoirse Ronan oraz Sally Hawkins. Ta ostatnia wystąpiła w opisywanym już przez nas „Kształcie wody”, którego reżyser ma spore szanse na zdobycie Oscara 2018.

„Kształt wody” to prawdziwy fenomen 2017 roku. Nie mamy wątpliwości, że będzie to produkcja, która stanie się prawdziwym zwycięzcą tegorocznej gali wręczenia Nagród Akademii Filmowej. Genialny klimat, gra aktorka, a to wszystko z soundtrackiem, jakiego nie da się zapomnieć!”

Przytoczona wypowiedź krytyka filmowego daje jasno do zrozumienia, na kogo warto w tym roku stawiać. A że kursy póki co są naprawdę atrakcyjne, dobrze już teraz znaleźć czas na stworzenie własnego kuponu, a najlepiej chwilę na obejrzenie kilku filmów i wybranie własnego faworyta.

oscary 2018 kto wygra

Oscary 2018 faworyci bukmacherów

O tym, kto w marcu tego roku będzie na ustach wszystkich z branży filmowej, napisaliśmy już wiele i powtarzanie tego nie ma najmniejszego sensu. Warto mieć tylko na uwadze fakt, że kursy bukmacherskie ulegają ciągłym wahaniom. Warto na bieżąco odwiedzać strony legalnych polskich bukmacherów i wyciągać wnioski ze wszelkich zmian. Kto wie, może na kilka dni przed główną galą na temat Oscarów wypowiedzą się też najlepsi typerzy w Polsce? Dobrze mieć ich blogi gdzieś w zasięgu wzroku i raz na jakiś czas do nich zaglądać.

A Wy macie swoich filmowych ulubieńców? Udało wam się kiedyś dzięki nim coś zarobić? Chętnie przeczytamy wasze historie, szczególnie te związanie z bukmacherką! 💰💰

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button