Obstawianie meczów. Jak grać, by nie zbankrutować?

Temat niewygodny, ale warty poruszenia. Co należy zrobić, by obstawiać mecze i jednocześnie nie stracić przy tym swojego domowego budżetu? Wystarczy kilka prostych rad, by uchronić się przed poważnymi skutkami nierozważnej gry!

Obstawianie meczów. Jak grać, by nie zbankrutować?
Obstawianie meczów. Jak grać, by nie zbankrutować?

Jak obstawiać mecze żeby być bogatym?

Można mieć przygotowane pewniaki na dziś na każdy dzień tygodnia, a także sporą widzę i umiejętności, jednak nie zawsze jest to wystarczające do tego, by wygrywać w zakładach bukmacherskich. Każdemu zdarzają się wpadki, co potwierdzą wam nawet ci najbardziej obeznani w temacie. Najważniejsze jednak to nie dać się zwariować, czyli mówiąc wprost – robić wszystko, aby jedna porażka nie zamieniła się w całą serię, która będzie miała bardzo zły wpływ na saldo naszego konta.

Najlepsi typerzy w Polsce różnią się od przeciętnego gracza nie tylko tym, że regularnie wygrywają. Wiedzą także, kiedy przestać bądź jak radzić sobie z finansami. Przeciętny klient firmy bukmacherskiej bagatelizuje tego typu kwestie. A to pierwszy krok do tego, by zakończyć przygodę z bukmacherką bankructwem!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl760 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl320 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Owszem, obstawianie meczów pozwala na wygrywanie mniejszych czy większych pieniędzy, jednak działa to również w drugą stronę. Należy się z tym pogodzić i wyznaczyć sobie kwotę, jaką w danym okresie możemy przeznaczyć na darmowe typy bukmacherskie. I tutaj bardzo ważne jest jedno – inwestować nie powinniśmy więcej, niż pozwala nam na to budżet domowy. Chodzi o to, by ewentualne porażki nie miały najmniejszego wpływu na codzienność. Jeżeli wygrywamy – możemy zachować sobie daną kwotę albo ją wypłacić. Jeżeli jednak zaliczymy wpadkę, powinniśmy nadal mieć, co jeść, za co opłacić rachunki czy wyjść ze znajomymi do miasta.

Każdy ma swój własny system zarządzenia finansami, a my nie jesteśmy tutaj po to, by jakikolwiek narzucać. Pamiętajcie tylko o tym, że jeżeli, na przykład, miesięcznie przeznaczacie 500 złotych na przyjemności to gracie u bukmachera tylko i wyłącznie z tej kwoty. I koniec, kropka!

Nawet najskuteczniejszy system bukmacherski ma jakieś luki i nie zawsze może przynosić zysk. Grajcie więc tak, by cieszyć się z wygranych, natomiast obok porażek przechodzić obojętnie. Jeżeli nie macie sobie nic do zarzucenia pod względem analizy meczu czy przygotowania do zagrania danego kuponu, nie macie się o co obwiniać. Przejrzyjcie dane raz jeszcze i sprawdźcie, czy rzeczywiście nie popełniliście gdzieś błędu, a następnie nie pozwólcie, by kiedykolwiek zdarzyła się wam podobna sytuacja!

Pamiętajmy, że obstawianie to hazard, a ten wiąże się z ryzykiem. Jeżeli jednak będziemy grać rozważnie, nie tylko będziemy mogli spać spokojnie, ale nawet trochę dorobić do pensji. Brzmi sensownie, prawda? :)


Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button