Nowy bonus powitalny w Totolotku. 1020 PLN na start!

Firma bukmacherska Totolotek zaprezentowała nową stronę internetową, a wraz z nią – dużo wyższy bonus powitalny dla nowych klientów. Osoby, które po 7 czerwca założą konto u tego bukmachera, będą mogły otrzymać nawet 1020 PLN bonusu na start!

Nowy bonus powitalny w Totolotku. 1020 PLN na start!
Nowy bonus powitalny w Totolotku. 1020 PLN na start!

Promocja obowiązuje tylko tych graczy, którzy jeszcze nie są posiadaczami kont na stronie www.Totolotek.pl. Promocja przygotowana z okazji MŚ 2018. Ich początek zaplanowano na 14 czerwca, a koniec – na 15 lipca.

Nowy bonus powitalny to nie jeden, ale łącznie aż dwie premie otrzymywane po założeniu konta i dokonaniu pierwszego depozytu. Pierwszy z nich to 1000 PLN za depozyt, a drugi – 20 PLN Zakładu Bez Ryzyka, czyli standardowy Freebet!

Bonus od depozytu otrzymuje się za pierwszą wpłatę na konto bukmacherskie powyżej 20 PLN. Jeżeli zdeponujemy maksymalną dopuszczalną kwotę, czyli 1000 PLN, zgarniemy łącznie 2000 PLN na obstawianie wydarzeń sportowych.

Freebet 20 PLN można otrzymać, puszczając swój pierwszy kupon na stronie www.Totolotek.pl. Nie jest w tym przypadku wymagany żaden kod promocyjny, a jedynym warunkiem jest zagranie co najmniej jednego typu z kursem 2,00 lub wyższym.

Totolotek bukmacher online
Totolotek bukmacher online

Totolotek dla swoich graczy przygotował również odmienioną wersję strony internetowej. Oficjalny portal bukmachera jest teraz nowoczesny, bardziej przejrzysty i znacznie lepiej radzi sobie z funkcjonalnością.

Promocje na mundial 2018 organizowane są coraz częściej i legalni bukmacherzy mają pełne ręce roboty. Trudno się dziwić, biorąc pod uwagę, że to największa sportowa impreza tego roku!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button