Niższy podatek na obstawianie Ekstraklasy!

Podatek 12 procent nie obowiązuje na mecze Ekstraklasy! To nie żart – to najnowsza promocja przygotowana przez legalną firmę bukmacherską LV BET! Sprawdźcie szczegóły tej oferty specjalnej!

Niższy podatek na obstawianie Ekstraklasy!
Niższy podatek na obstawianie Ekstraklasy!

Oferta przeznaczona jest dla osób, które są posiadaczami kont na stronie www.LvBET.pl. Jeżeli nie jesteś na niej zarejestrowany, możesz to zrobić online w każdej wolnej chwili. Warto przy tym pamiętać, że nadal aktywny jest specjalny LV BET kod promocyjny.

Obstawianie Ekstraklasy z podatkiem wynoszącym nie 12, ale tylko 6 procent, możliwe jest jedynie w aplikacji mobilnej bukmachera LV BET.  Do oferty liczą się zakłady przedmeczowe, live, a także pojedyncze – nie ma stawki minimalnej, która kwalifikuje się do promocji.

Obniżona stawka podatku obowiązuje do dnia 23 lipca do godziny 20.00. Po tym czasie kupony będą już rozliczane w normalny sposób, to jest ze standardową stawką 12%.

Ekstraklasa obstawianie. Aktualne kursy!
Ekstraklasa obstawianie. Aktualne kursy!

Akcja promocyjna przygotowana przez LV BET jest jak najbardziej legalna, ponieważ organizująca ją firma posiada odpowiednie zgody Ministerstwa Finansów. Już teraz możecie sprawdzić, co grozi za grę u nielegalnego bukmachera i zadać sobie pytanie, czy rzeczywiście warto ryzykować dla kilku złotych mniej!

Pamiętajcie, że aktywność za bonusy z innych ofert nie jest brana pod uwagę w promocji obniżającej podatek na obstawianie Ekstraklasy!


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button