Nietrafiony kupon w Fortunie? Bukmacher oddaje graczom 50 zł!

Legalny bukmacher Fortuna na tę środę przygotował dla graczy promocję, dzięki której można dostać 50 zł zwrotu w przypadku nietrafionego kuponu. Dzięki temu sytuacja, gdzie „jeden nie wejdzie” to już nic strasznego!

Nietrafiony kupon w Fortunie? Bukmacher oddaje graczom 50 zł!
Nietrafiony kupon w Fortunie? Bukmacher oddaje graczom 50 zł!

Środa zawsze z fartem w Fortunie

Lipiec pomału dobiega końca. Na stronie internetowej www.eFortuna.pl to już w tym miesiącu ostatnia szansa na to, by skorzystać ze środowego zwrotu na wypadek przegranej w kuponie AKO z minimum czterema typami. Każdy zarejestrowany może skorzystać z premii, a do zdobycia jest całkiem sporo, bo aż 50 zł.

Obstawianie dla nowicjusza, ale też i zawodowca bywa niekiedy trudne. Pewnych wyników nie da się przewidzieć, a łatwo w takich momentach o przegranie kuponu. Teraz wystarcza jednak postawienie tylko jednego zakładu w Fortunie, by móc skorzystać z ewentualnego zwrotu.

STS bonus powitalny - kod promocyjny "BETONLINE"
STS bonus powitalny – kod promocyjny „BETONLINE”

Aby wziąć udział w środowej promocji ze zwrotem, należy dokonać depozytu co najmniej 50 zł w godzinach 18-20. Podczas przelewu należy wykorzystać kod promocyjny „FORTUNA”. Jeden gracz może odebrać premię tylko jeden raz, a więc i kod jest do wpisania tylko jednokrotnie.

Zwrot za przegrany kupon

W ciągu 24 godzin od zlecenia przelewu należy postawić kupon kwalifikacyjny. W tym celu gracz loguje się na swoje konto bukmacherskie, a następnie gra zakład o następujących parametrach:

  • oferta przedmeczowa
  • kupon min. 4 AKO
  • obstawianie na stronie internetowej, mobilnej lub w aplikacji na telefony
  • stawka co najmniej 50 zł

Nie można otrzymać premii bez postawienia kuponu, o którym mowa powyżej. Nie liczą się tutaj zakłady na żywo, tak samo jak te, które zagrane zostały z niewystarczającą liczbą zdarzeń.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl320 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Dzięki ofercie specjalnej na środę można zdobyć 50 złotych zwrotu na wypadek, gdy nie uda się trafić kuponu bukmacherskiego. Bonus przyznawany jest tylko i wyłącznie w sytuacji, gdy w kuponie nie będzie trafiony jeden zakład. Wszystkie pozostałe zagrane typy muszą być rozliczone jako zwycięskie.

Jak dostać bonus na eFortuna.pl?

Premia w tej promocji jest przyznawana jako punkty FKP. Te można wymienić na różnego rodzaju zakłady. Po obstawianiu możliwa jest również wypłata środków i przeznaczenie ich nie tylko na aktywność bukmacherską.

Przypominamy, że trwa również specjalna akcja, gdzie można zdobyć codzienny bonus eWinner. Przez trzy dni gracze mogą odebrać nawet 90 zł ekstra!

Jeżeli ktoś chce się zarejestrować w Fortunie, zrobi to na stronie www.eFortuna.pl. Po podaniu kodu promocyjnego „BETONLINE” dostaje się między innymi 10 zł przy pierwszej wpłacie, 600 zł jako zakład bez ryzyka oraz 20 zł na start w postaci bonusu bez depozytu. Drugi depozyt u bukmachera to 50% do 200 zł.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.9 / 5. Ocen: 129

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button