Jak bezpiecznie korzystać z konta bukmacherskiego?

Nie jest trudno w dzisiejszych czasach paść ofiarą oszustwa. Jak zatem bezpiecznie korzystać z konta bukmacherskiego, by nie groziło nam nic ze strony hakerów czy innych internetowych złodziei? Oto garść bardzo praktycznych informacji, z którymi każdy powinien się zapoznać.

Jak bezpiecznie korzystać z konta bukmacherskiego?
Jak bezpiecznie korzystać z konta bukmacherskiego?

Czy bukmacherzy zapewniają graczom bezpieczeństwo?

Zdaje się, że już dawno za nami są lata, kiedy firmy bukmacherskie online traktowane były jako miejsca niezwykle niebezpieczne albo te, z których korzystają tylko ci, co szukają łatwego zarobku i to w niekoniecznie legalny sposób. Odkąd mamy firmy działające zgodnie z przepisami, wszystko wygląda zupełnie inaczej. Obecnie każdy pełnoletni może obstawiać mecze online i nie ma w tym już nic, co uznawałoby się za stąpanie po cienkim lodzie. Co więcej – zakłady bukmacherskie są coraz popularniejsze.

Nie brakuje – mimo wszystko – takich osób, które obawiają się o to, czy firmy bukmacherskie są bezpieczne. Kiedy w grę wchodzą pieniądze, każdy zabezpiecza się najlepiej jak może i jest to naturalne i jak najbardziej uzasadnione.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny na darmowy zakład bez ryzyka

Możemy zapewnić, że każdy legalny bukmacher robi wszystko, co w jego mocy, aby dane klientów były chronione i nie trafiły w niepowołane ręce. Oczywiście, internet jest tylko internetem, a maszyny zaledwie maszynami, więc trzeba zawsze mieć do wszystkiego ograniczone zaufanie. Zachowując jednak przede wszystkim rozsądek, czyli bez przesadnej podejrzliwości – szukania prób oszustwa dosłownie na każdym kroku.

Jak bezpiecznie grać w zakładach bukmacherskich?

Mogłoby się wydawać, że tylko bukmacherzy stacjonarni w Polsce zapewniają transakcje, które nigdy nie spotkają się z oszustwem. Nic bardziej mylnego – również i w przypadku tradycyjnej gry zdarzają się mniejsze lub większe pomysły na to, jak zdobyć czyjeś pieniądze w podstępny sposób. Z tego wszystkiego wydaje się wręcz, że granie przez internet jest bezpieczniejsze.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1500 + 140 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Pamiętać trzeba, oczywiście, w pierwszej kolejności o tym, by zawsze korzystać jedynie z usług tych marek, które są godne zaufania i działają tak, jak zezwalają na to przepisy obowiązujące w naszym kraju. Absolutnie nie powinno się rejestrować na stronach nielegalnych i to bez względu na to czy mówimy o firmach-krzak, czy też takich, które sponsorują duże kluby piłkarskie na całym świecie. Mieszkając w Polsce, musimy przestrzegać polskiego prawa i to powinien być dla nas priorytet.

Każdy, komu zależy na bezpiecznym obstawianiu, powinien zatem w pierwszej kolejności decydować się na taką stronę internetową, która działa zgodnie z polskimi przepisami. Na naszej stronie sprawdzić można, między innymi, ranking legalnych bukmacherów.

Na co uważać, by nie paść ofiarą oszustwa u bukmachera?

Nie ma co się oszukiwać – w zakładach bukmacherskich często w grę wchodzą duże pieniądze i pewne obawy do niepokoju zachodzą w głowie każdego typera. Nie powinny, o ile tylko będą oni pamiętać o pewnych zasadach bezpieczeństwa.

Zgodnie z prawem, wygrane z zakładów bukmacherskich muszą trafić na konto posiadacza profilu w danym portalu. Tym samym mało prawdopodobne jest to, by złodziej chciał pieniądze z bukmachera przelać do swojego banku – musiałby się przy tym nieźle nagimnastykować, a i tak prawdopodobnie niewiele ostatecznie by osiągnął. To jednak jeszcze nie oznacza, że pewna doza ostrożności nie zaszkodzi.

Hakerzy oszukują na różne sposoby. Tworzą np. strony łudząco przypominające znane portale bukmacherskie, a następnie wysyłają e-maile, w których proszą o potwierdzenie tożsamości albo informują o zdobyciu dodatkowego bonusu, który można zgarnąć po zalogowaniu na konto. Najczęściej ostatecznie wszystko sprowadza się do tego, że ofiara jest pewna, iż loguje się na konto bankowe, a tak naprawdę podaje dane logowania złodziejowi. Ten już za to doskonale wie, co ma zrobić z zebranymi danymi.

Zawsze sprawdzajmy dokładnie, na jaką stronę wchodzimy. Unikajmy portali, które już na pierwszy rzut oka wyglądają podejrzanie i informujemy o wszelkich próbach wyłudzenia danych, by jak najszybciej tego typu proceder zniknął z naszej codzienności.

jaki kod promocyjny sts online

Jednocześnie nie można zapominać o tym, że firmy bukmacherskie absolutnie nigdy nie proszą klientów o to, by podawali oni dane logowania, a potwierdzenie tożsamości poprzez bank odbywa się jednorazowo i to w specjalnym serwisie z odpowiednimi certyfikatami bezpieczeństwa. Marki godne zaufania takie jak STS bukmacher online na każdym kroku przypominają o podstawowych zasadach bezpieczeństwa!

Jak bezpiecznie korzystać z konta u bukmachera?

  • Wchodzić tylko na oficjalną stronę
  • Nie odbierać podejrzanych e-maili
  • Pamiętać o tym, że pracownik bukmachera nigdy nie żąda danych logowania
  • Być nieufnym wobec wiadomości o dodatkowych bonusach
  • Nie weryfikować konta ponownie, tym bardziej przez e-mail!

Niektórzy cały czas zapominają o tym, że najlepsze sposoby na obstawianie są równie istotne, co zasady bezpieczeństwa grania u bukmachera. Miejmy tego świadomość, by zakłady bukmacherskie były dla nas miejscem godnym zaufania. Bo skoro mówimy o firmach legalnych, to przecież nikt z nas nie powinien mieć co do nich żadnych obaw.

Na naszej stronie przeczytać można o wszystkich zweryfikowanych bonusach i kodach promocyjnych. Jednocześnie informujemy o tym, jak grać, by możliwie jak najwięcej wygrywać i popełniać niewiele błędów – wszystko to w szeroko pojętym obstawianiu.

A czy wy mieliście kiedykolwiek nieprzyjemność paść ofiarą oszustwa w internecie? Niestety, to coraz powszechniejszy problem i dlatego warto na każdym kroku informować o tym, jak można sobie z nim radzić.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z dnia 19 grudnia 2019 nr PS4.6831.1.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.7 / 5. Ocen: 188

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button