Nietrafione typy na Ekstraklasę? 100.000 zł od Betfan!

Typy na Ekstraklasę niełatwo jest wytypować poprawnie, ale okazuje się, że równie trudno jest… perfekcyjnie źle obstawiać. Bukmacher Betfan zakłada się o to z graczami i oferuje im specjalny bonus 100.000 złotych!

Nietrafione typy na Ekstraklasę? 100.000 zł od Betfan!
Nietrafione typy na Ekstraklasę? 100.000 zł od Betfan!

Bonus za złe obstawianie. W Betfan dają dużą kasę!

Na stronie internetowej bukmachera Betfan, czyli www.Betfan.pl, do 26 lutego do godziny 18.00 można stawiać kupony przedmeczowe z typami na 19. kolejkę Ekstraklasy. Jeżeli dodamy wszystkie spotkania z całej rundy i zagramy za przynajmniej 10 złotych, będziemy mieli szansę na zdobycie specjalnego bonusu. Tym razem nie za poprawne, ale za niewłaściwe obstawianie!

Do opisywanej promocji nie trzeba się w żaden sposób zapisywać. Gracz sam się do niej kwalifikuje poprzez postawienie zakładów o wyżej wspomnianych parametrach. Warto jednocześnie dodać, że nie można w zakładzie grać na nic innego poza Ekstraklasą.

fortuna freebet kod promocyjny
fortuna freebet kod promocyjny

Przygotowany przez Betfan bonus to okazja na to, by zyskać nawet 100 000 złotych. Pula nagród podzielona zostanie pomiędzy wszystkich uczestników, którym nie uda się poprawnie wytypować żadnego spotkania z 19. kolejki Ekstraklasy.

Będzie remis w meczu Cracovii z Zagłębiem, a Wisła Płock przegra z Wisłą Kraków? A może Legia niespodziewanie straci kolejne punkty w tym roku? Możliwości jest bardzo wiele, jednak tym razem nie stawiamy na to, co prawdopodobne, a wręcz przeciwnie.

Dodatkowo, bukmacher Betfan ubezpiecza graczy na wypadek, gdyby jakiś mecz został odwołany. W takiej sytuacji następuje zwrot stawki na konto główne, a więc to tak, jakby kupon w ogóle nie został postawiony.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN jako cashbackKod: BETONLINE

Typy na Ekstraklasę z bonusem, jakiego nie było!

Mamy swoje typy na Ekstraklasę czy może dopiero ich szukamy? To nie ma żadnego znaczenia – ważne, by wyrobić się do zakończenia oferty specjalnej od Betfan. Czas jest do godziny 18 w najbliższy piątek przed rozpoczęciem 19. kolejki najwyższej klasy rozgrywkowej.

Co można zdobyć? Oto szczegóły:

  • 100 000 zł – kwota do podziału pomiędzy wszystkich, którzy nie trafili żadnego z ośmiu typów na Ekstraklasę
  • 100 zł – premia w przypadku nietrafienia 7 na 8 pewniaków
  • 20 zł – prezent w sytuacji, gdy trafione zostaną 2 typy na kuponie

Bukmacher Betfan przelewa odpowiednie pieniądze na konto typerskie całkowicie automatycznie. Dodatkowe środki są ważne 30 dni od ich zaksięgowania. Wymagany obrót to tylko x1.

Pewniaki na Ekstraklasę nie muszą być trafiane!
Pewniaki na Ekstraklasę nie muszą być trafiane!

Teraz w Betfan nowy bonus powitalny – 600 zł jako cashback!

W lutym 2021 roku na stronie www.Betfan.pl pojawił się nowy bonus powitalny dla graczy, którzy zdecydowali się na założenie konta typerskiego. Obecnie do zgarnięcia jest nawet 600 PLN jako cashback, a przy drugiej wpłacie można otrzymać jeszcze 1000 PLN w formie doładowania 100%!

Przypominamy, że w Betfan znaleźć można bogatą ofertę nie tylko na mecze piłkarskie w lidze polskiej, ale również wiele zakładów specjalnych niekoniecznie związanych ze sportem.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button