Najpopularniejsi bukmacherzy w Polsce 2017

Mija kolejny miesiąc od uchwalenia ustawy o usunięciu z naszego rynku podmiotów gospodarczych, które nie mają pozwolenia na organizowanie zakładów bukmacherskich w naszym kraju. Do tej pory nie wszystkie firmy zagraniczne się tym przejęły i niestety nadal oferowały nam swoje usługi, jednak kluczowym dniem stał się 1 lipca. Od tego czasu operatorzy i dostawcy internetu blokują wszystkie strony bukmacherskie i hazardowe. Tym samym pozostały wyłącznie polskie legalne firmy bukmacherskie, a my zebraliśmy kompletne dane, aby pokazać Wam, które z nich są najpopularniejsze w 2017 roku.

Jak więc teraz wygląda sytuacja na naszym rynku i które przedsiębiorstwo uplasowała się na lidera? Poniżej przedstawiamy krótkie streszczenie naszego zestawienia za ostatnie 6 miesięcy. Firmy mają o co walczyć, ponieważ nasz rynek jest wart nawet kilka miliardów złotych. Jest czym się podzielić i na pewno starczy dla każdego, ale tylko Ci najlepsi zgarną fortunę. W raporcie wzięliśmy pod uwagę okres od początku roku do końca czerwca.

NUMER 1 W POLSCE! – najlepszą firmą bukmacherską w Polsce okazał się FORBET, który zyskał największa ilość nowych użytkowników i osiągnął największe przychody. Oprócz tego aktywnie sponsorował polskie dyscypliny sportowe w rozgrywkach na terenie całego kraju.

NUMER 2 W POLSCE! – kolejną wartą uwagi firmą, która z miesiąca na miesiąc zdobywa coraz więcej zaufanych graczy i zdobyła w rankingu drugą lokatę jest firma bukmacherska FORTUNA. Ich bilans jest stale dodatni, a dzięki swojej nowej ofercie promocyjnej pozyskali znaczną ilość pozytywnych opinii. Jeżeli dalej będą zyskać popularność w tak wysokim tempie to bitwa o lidera pod koniec roku zapowiada się ciekawie.

NUMER 3 W POLSCE! – na końcu wielkiej trójki uplasował się słynny bukmacher TOTOLOTEK. Na rynku są bardzo długo, ale dopiero teraz zaczęli mocno walczyć o każdego klienta. Trzecią wysoką lokatę udało im się zdobyć dzięki dobrej kampanii marketingowej w internecie i sponsoringiem. Ich wyniki finansowe stale rosną i widać, że firma nie zamierza zwalniać tempa.

legalni bukmacherzy w polsce

Jedno z najczęściej zadawanych pytań każdego fanatyka sportu i kibica rozpoczyna się od pytania jaki bukmacher w Polsce jest najlepszy? Ze względu na to, że każdy z nich ma atrakcyjne promocje, świetne kursy i dużo ciekawych atrakcji dla początkujących graczy, odpowiedź wcale nie jest prosta i jednoznaczna. Na pewno warto przyjrzeć się pierwszej trójce, którą opisaliśmy powyżej, ponieważ to właśnie te firmy znacznie wyprzedzają rywali i oferują najlepsze warunki współpracy.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button