Pewniaki na el. MŚ 2022. Typy 24 i 25 marca. Kupon na kilka tys. zł!

24 i 25 marca odbędą się pierwsze europejskie mecze w ramach eliminacji MŚ 2022. Każde może sprawdzić najlepsze pewniaki na te dni! Oto typy i gotowy kupon warty kilka tysięcy złotych!

Najlepsze pewniaki na el. MŚ 2022. Typy 24 i 25 marca. Kupon na kilka tys. zł!
Najlepsze pewniaki na el. MŚ 2022. Typy 24 i 25 marca. Kupon na kilka tys. zł!

Typy bukmacherskie na el. MŚ 2022. Na kogo warto stawiać?

W przypadku turniejów jak mistrzostwa świata czy Europy, stawianie pierwszych meczów nie zawsze jest dobrym pomysłem. Niektóre reprezentacje nie radzą sobie z presją, inne zaskakują zaangażowaniem i skutecznością. Niespodzianek na początku dużych imprez nigdy nie brakuje, dlatego zawsze trzeba typy w takich przypadkach wybierać z większą rozwagą.

Na szczęście, eliminacje to coś zupełnie innego. Tutaj w zasadzie w każdej grupie znany jest wyraźny faworyt, a to, że zdobędzie pierwszy komplet „oczek” już na starcie wydaje się być niemal tak pewne, jak to, że jutro wzejdzie słońce. Szczególnie, gdy mówimy o pojedynkach zespołów plasujących się na dwóch różnych biegunach rankingów FIFA czy UEFA.

sts kod promocyjny 2021
sts kod promocyjny 2021

Warto sprawdzić pewniaki na eliminacje MŚ 2022, które odbędą się w dniach 24 i 25 marca. Mimo że kursy nie będą robić na nas wrażenia na samym początku, łącznie mogą przynieść naprawdę sporą wygraną. A istnieje naprawdę duża szansa na sukces, bo mówimy o starciach ekip z najwyższej piłkarskiej półki!

Zasada jest prosta: jeżeli od razu widać, która drużyna jest lepsza, można na nią postawić. Gdy jednak następuje chociaż minimalne wahanie, warto dwa razy przemyśleć swój kolejny ruch. Pamiętajmy, że w bukmacherce już jeden błąd może pokrzyżować cały plan. Innym rozwiązaniem jest cashout, ale skorzystanie z niego nie zawsze jest opłacalne czy w ogóle możliwe.

Najlepsze pewniaki na 24 i 25 marca.

Wśród typerów hitem są na pewno przygotowane na mecz Węgry – Polska typy, jednak naszym zdaniem nie jest to spotkanie, które można nazwać stu procentowym pewniakiem. Biało-Czerwoni grają na wyjeździe i niekoniecznie muszą mieć łatwą przeprawę ze swoimi rywalami. W wielu kwestiach pojawiają się mniejsze lub większe znaki zapytania, a to już nie jest najlepszym prognostykiem, jeśli celujemy w naprawdę pewne typy bukmacherskie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN jako cashbackKod: BETONLINE

Jeżeli chodzi o 24 marca (środa), uważamy, iż najlepsze pewniaki to:

 • wygrana Portugalii z Azerbejdżanem
 • wygrana Francji z Ukrainą
 • wygrana Belgii z Walią
 • wygrana Rosji z Maltą
 • wygrana Norwegii z Gibraltarem
 • wygrana Holandii z Turcją
 • wygrana Czech z Estonią

W środę mamy aż sześciu pewniaków. Nie chce się wierzyć w to, by którykolwiek z nich miał zgubić punkty.

W przypadku meczów zaplanowanych na 25 marca (czwartek) można zagrać na następujące scenariusze:

 • wygrana Włoch z Irlandią Północną
 • wygrana Hiszpanii z Grecją
 • wygrana Niemiec z Islandią
 • wygrana Anglii z San Marino
 • wygrana Albanii z Andorą
 • wygrana Szwecji z Gruzją

„Taśma” na eliminacje MŚ 2022. Kupon warty aż 4620 zł!

Tak jak już pisaliśmy, kursy na wybrane przez nas mecze el. MŚ 2022 z pewnością na wielu wrażenia nie zrobią. Powinna jednak atrakcyjnie wyglądać w oczach każdego potencjalna wygrana – ponad 4600 złotych!

Jak wygrać ponad 4 tys. zł u bukmachera?
👇👇

Pewniaki na el. MŚ 2022. Gotowy kupon bukmacherski
Pewniaki na el. MŚ 2022. Gotowy kupon bukmacherski

Na stronie internetowej www.eFortuna.pl zagraliśmy „taśmę” z naszymi pewniakami i okazało się, że za każde zagrane 500 zł do zdobycia są naprawdę pokaźne pieniądze. A to wszystko przy graniu na absolutnych faworytów, z których żaden nie powinien zawieść już na starcie eliminacji!

Oczywiście, stawkę możemy modyfikować dowolnie i dostosowywać ją do swoich możliwości finansowych. Warto dodać przy tym, że bukmacher Fortuna proponuje klientom bonus, dzięki któremu stawia się mecze tak, jak bez podatku, czyli z powiększonymi wygranymi!

Jeżeli ktoś nie ma konta w Fortunie, może założyć je za darmo z kodem promocyjnym „BETONLINE„. Na start do zdobycia jest 20 PLN bez depozytu, nawet 2000 PLN przy pierwszej wpłacie i zakład bez ryzyka, dzięki któremu odebrać można do 200 PLN zwrotu w razie niepowodzenia.

Obstawianie MŚ 2022 i eliminacji. Bonusy bukmacherskie dla każdego!

Obstawianie eliminacji MŚ 2022
Obstawianie eliminacji MŚ 2022

Oczywiście, Fortuna bukmacher nie jest jedynym miejscem, w którym można otrzymać bonus bukmacherski na start na obstawianie. Gdzie jeszcze czekają na graczy specjalne premie? Z kodem „BETONLINE” do zdobycia jest 29 PLN bez wpłaty na www.STS.pl. Oprócz tego na www.Betfan.pl można z tym samym hasłem promocyjnym otrzymać nawet 600 PLN zwrotu w przypadku nietrafionego pierwszego kuponu.

Ciekawą ofertę z perspektywy obstawiających eliminacje MŚ 2022 ma na pewno portal www.Superbet.pl. Znajdziemy u niego 50 PLN na start, freebet w wysokości 34 PLN, a przede wszystkim – aż tydzień grania bez podatku z możliwością otrzymania pełnego zwrotu przegranych do kwoty 500 PLN!

Cashback od przegranych czeka też na osoby, które na www.Betclic.pl wpiszą kod bonusowy „KOD550„. Firma ta przygotowała rekompensatę strat do kwoty 550 złotych. Można ją otrzymać automatycznie!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button