Mistrzowski bonus 200 PLN od LV BET!

Osoby zarejestrowane na stronie LV BET mogą odebrać do 24 czerwca specjalny bonus reload w wysokości 200 PLN. Poznajcie istotne szczegóły tej oferty!

Mistrzowski bonus 200 PLN od LV BET!
Mistrzowski bonus 200 PLN od LV BET!

Firma LV BET przygotowała na MŚ 2018 wiele ciekawych ofert, ale – jak widać – dba nie tylko o nowych klientów, ale także tych, którzy posiadają już konto na stronie www.LvBET.pl! To właśnie ci drudzy mogą do 24 czerwca odebrać swoją premię 200 PLN na obstawianie!

Kto może skorzystać z promocji? Tylko i wyłącznie gracze, którzy dokonali już na swój profil w LV BET minimum jednego depozytu. Sam bonus może być odebrany także tylko jeden raz!

Wartość premii zależna jest od wysokości depozytu wniesionego przez gracza. Minimalnie jest to 25 PLN, a maksymalnie – 200 PLN!

Obstawianie MŚ 2018 w LV BET
Obstawianie MŚ 2018 w LV BET

Jeżeli chodzi o obrót tym bonusem, warto przytoczyć odpowiedni punkt regulaminu tej promocji, który można znaleźć na oficjalnej stronie bukmachera:

„Kwota depozytu uprawniająca do otrzymania bonusu z mnożnikiem, podlega 3-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.00. Jeśli zakład jest zakładem typu kombi to przynajmniej jedna selekcja powinna być z kursem minimalnym 1.50. Obrót depozytem może nastąpić zarówno przed jak i po wykorzystaniu bonusu z mnożnikiem.”

Dodatkowe środki mogą być wykorzystane nie tylko na typowanie meczów MŚ 2018, chociaż prawdopodobnie to właśnie ta impreza będzie w czerwcu i lipcu najpopularniejsza wśród wszystkich miłośników obstawiania, a bukmacherzy w Polsce z pewnością nam to ułatwią!

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących bonusów czy aktualnych ofert pozostajemy do waszej dyspozycji! :)


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button