Liga Mistrzów i Liga Europy bez ryzyka! Zwrot 199 PLN w Forbet!

Każda osoba posiadająca konto w Forbet może otrzymać na Ligę Mistrzów i Ligę Europy do 199 PLN zwrotu za nietrafiony kupon. Już teraz możesz zapoznać się ze szczegółami!

Liga Mistrzów i Liga Europy bez ryzyka! Zwrot 199 PLN w Forbet!
Liga Mistrzów i Liga Europy bez ryzyka! Zwrot 199 PLN w Forbet!

Forbet Zakład Bez Ryzyka

Między 7 a 9 maja poznamy po dwa zespoły, które zagrają w finale Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. Macie już swoje pewniaki na najbliższe spotkania? Jeżeli tak, pora zabezpieczyć się na wypadek, gdyby jednak coś poszło nie po waszej myśli!

W ramach najnowszej oferty przygotowanej przez bukmachera Forbet wszyscy, którzy postawią kupon na mecze Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy za 99 lub 199 PLN, mogą liczyć na pełny cashback, gdy nie zostanie trafione jedno spotkanie.

forbet bonus kod promocyjny
forbet bonus kod promocyjny

Każdy uczestnik może zgarnąć maksymalnie jeden zwrot. Promocyjny cashback przysługuje w przypadku pierwszego kuponu spełniającego warunki oferty i zagranego w konkretnym czasie.

Obstawianie Ligi Mistrzów z bonusem

Nie masz jeszcze konta w Forbet? Cały czas przysługuje ci bonus specjalny z kodem promocyjnymBETONLINE„. Wszystko, co musisz zrobić, to wypełnić krótki formularz online. A to całkowicie legalnie i bezpiecznie!

W chwili obecnej bukmacher legalny Forbet daje nowym graczom ponad 1200 PLN za trzy pierwsze wpłaty. Jak to dokładnie wygląda?

  • Odbierasz freebet 50 PLN za kodem „BETONLINE”
  • Wpłacasz po raz pierwszy – zgarniasz do 400 PLN
  • Wpłacasz po raz drugi – zgarniasz do 400 PLN
  • Wpłacasz po raz trzeci – zgarniasz do 400 PLN

Posiadając konto w Forbet, dostajesz okazję do skorzystania z bardzo wielu promocji, na przykład powiększających wygrane. Zobacz VIDEO, w którym widać dokładnie, co należy zrobić, aby wygrywać więcej na obstawianiu o poranku!

Uwaga! Kupon musi składać się tylko z meczów Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy z dnia 7-8 maja. Nie możesz otrzymać zwrotu, jeśli nie uda ci się trafić więcej niż jednego typu.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button