Legalny bukmacher Fortuna z nagrodą mecenasa polskiego sportu!

Podczas tegorocznej Gali Plebiscytu Przeglądu Sportowego i Telewizji Polsat firma bukmacherska Fortuna otrzymała nagrodę dla mecenasa polskiego sportu. To ogromne wyróżnienia dla marki, która jako pierwsza uzyskała licencję na przyjmowanie zakładów online!

Legalny bukmacher Fortuna z nagrodą mecenasa polskiego sportu!
Legalny bukmacher Fortuna z nagrodą mecenasa polskiego sportu!

Fortuna bukmacher online

Legalny bukmacher Fortuna działa na polskim rynku od bardzo wielu lat. Jest obecnie jednym z najlepiej rozpoznawalnych serwisów do obstawiania w naszym kraju, chociaż starszym graczom kojarzy się pewnie przede wszystkim z punktami naziemnymi.

Na Gal 84. Plebiscytu Przeglądu Sportowego nie mogło zabraknąć przedstawicieli Fortuny, która sponsoruje sporo wydarzeń oraz klubów piłkarskich i nie tylko. W ostatnim czasie firma związała się umową, między innymi, z Polskim Związkiem Narciarskim, czym stała się sponsorem polskich skoczków.

Tytuł „mecenasa polskiego sportu” to ogromne wyróżnienie dla Fortuny. Nie ukrywał tego sam jej zarządca, który pojawił się na gali, a po odebraniu nagrody wygłosił przemówienie do zgromadzonych sportowców, trenerów i gości zaproszonych przez telewizję Polsat oraz Przegląd Sportowy.

Jestem dumny że wkład Fortuny w rozwój polskiego sportu został zauważony i doceniony w roku, który zwieńczony był wieloma sukcesami naszych reprezentantów. Dziękuję bardzo pracownikom Fortuny, którzy zawsze profesjonalnie podchodzą do zadań związanych z realizacją naszej sponsoringowej strategii” – powiedział Konrad Komarczuk, prezes Fortuna Online.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl760 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl320 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

To dla nas ogromny honor, że możemy wspierać najbardziej popularne i lubiane przez Polaków dyscypliny, drużyny czy rozgrywki, dlatego słowa podziękowania należą się również wszystkim naszym partnerom, widzącym w nas solidnego i godnego zaufania sponsora. Przywiązujemy bardzo dużą wagę do naszej działalności sponsoringowej. Już teraz mogę zapowiedzieć, że w 2019 roku będziemy w podobnym stopniu aktywni i podpiszemy kilka ciekawych umów” – dodał.

W ofercie bukmachera Fortuna znajdziecie zakłady na niemal wszystkie dyscypliny sportowe. Rejestracja obecnie zajmuje w nim dosłownie chwilę, a wszystko za sprawą konta tymczasowego, które nie wymaga od klienta weryfikacji danych!

Fortuna kod promocyjny na bonus

Jeżeli nie masz jeszcze konta u opisywanego bukmachera, założyć je możesz przez internet nie wychodząc z domu. W wyjątkowej ofercie specjalnej możesz także wykorzystać Fortuna kod promocyjny, który uprawnia do odebrania premii powitalnej!

Hasło promocyjne „BETONLINE” wykorzystasz na www.eFortuna!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button