Jakie typy ekspertów na Polska – Szwecja? Zobacz pewniaki!

Coraz mniej czasu dzieli nas do spotkania Polska – Szwecja na Euro 2020. Jakie są typy ekspertów na ten pojedynek? Sprawdź, które pewniaki mają spore szanse powodzenia!

Jakie typy ekspertów na Polska - Szwecja? Zobacz pewniaki!
Jakie typy ekspertów na Polska – Szwecja? Zobacz pewniaki!

Obstawianie Polska – Szwecja. Twardy orzech do zgryzienia dla typerów?

Trudno było przewidzieć to, że Polska nie poradzi sobie ze Słowacją w meczu otwarcia. Tak samo mało prawdopodobne było jednak to, że zremisujemy z Hiszpanią, a to stało się faktem. Ostatecznie i tak pierwsze przypuszczenia dotyczące grupy E okazały się trafne – mecz Polska – Szwecja będzie dla jednych i drugich meczem o awans. Niestety, w razie przegranej szansy na grę w kolejnym etapie już nie mamy, dlatego tylko trzy punkty wchodzą w grę.

Czy wszyscy typerzy na mecz Polska – Szwecja zgadzają się co do tego, kto jest faworytem? Niekoniecznie, co doskonale widać po kursach bukmacherskich. Fakty są na pewno takie, że większe szanse na zwycięstwo daje się Polsce, mimo że to ona ma obecnie tylko jeden punkt na koncie, a jej najbliższy przeciwnik – aż cztery. „Trzy Korony” to aktualny lider grupy E. Co ciekawe, nawet my możemy zająć pierwsze miejsce w grupie. Wystarczy wysoko wygrać ze Szwedami i liczyć na to, że w spotkaniu Słowacji z Hiszpanią padnie bezbramkowy remis.

sts kod promocyjny 2021
sts kod promocyjny 2021

Przygotowaliśmy ten materiał, by pokazać, jakie są popularne na mecz Polska Szwecja typy bukmacherskie wśród ekspertów od grania pewniaków. Kto powinien wygrać, jakie scenariusze są najbardziej prawdopodobnie.

Polska – Szwecja kursy na mecz. Co daje zarobić i ile można wygrać?

Jakie są popularne typy ekspertów na Polska – Szwecja? To ciekawe pytanie, ale warto znać na nie odpowiedź, gdyż przybliża do zagrania kuponu pozwalającego na zarobienie sporych pieniędzy. Potencjalne wygrane są naprawdę ogromne w przypadku środowego meczu Polski. Kwestią indywidualną pozostaje już jedynie wybranie z oferty odpowiednich zakładów.

Ile można zarobić na meczu Polska – Szwecja w przypadku, gdy wygrają nasi reprezentanci? Jeżeli postawimy 150 złotych na stronie www.STS.pl do odebrania będziemy mieli prawie 340 zł wygranej. To jednak zawodnicy z naszego kraju są faworytami, więc nie ma co ukrywać, że to Szwecja daje zarobić więcej. A najpokaźniejszą kwotę można zgarnąć za remis.

Jeżeli na stronie www.eWinner.pl zagra ktoś 500 zł na to, że wygra Szwecja i to rzeczywiście ten kraj zwycięży, wygrana wyniesie nieco ponad 1300. Oczywiście, do zakładu można dołożyć także inne typy, by jeszcze bardziej zwiększyć ewentualny zysk.

W przypadku remisu, na który w ofercie kursy są najwyższe, przy stawce 500 złotych jest do zdobycia prawie 1500 zł. To daje blisko 1000 złotych „na czysto”! Zakłady na „X” można zagrać chociażby na www.eFortuna.pl, gdzie można postawić na podział punktów po 3.40!

Typy na Euro 2020
Typy na Euro 2020

Przy obstawianiu warto patrzeć nie tylko na potencjalną wygraną, ale przede wszystkim na to, jaki scenariusz jest tym najbardziej prawdopodobnym. Oczywiście, można zagrać na to, że będzie w meczu przynajmniej 5 goli, a na kuponie będzie widniała spora potencjalna wygrana. Tyle że to scenariusz rodem z filmów science fiction, więc mało kto patrzy na to zupełnie poważnie.

Jakie na mecz Polska – Szwecja typy ekspertów? Sprawdź, na co grają najlepsi!

Najlepszych typerów w Polsce jest prawdziwa garstka, chociaż ekspertami ogłaszają się niemal wszyscy. Jeżeli ktoś nie chce wpaść w pułapkę, powinien wiedzieć, jakie są typy ekspertów na Polska – Szwecja. Dobrze też – oczywiście – każdą propozycję zweryfikować we własnym zakresie. Tylko przy odpowiednim podejściu do sprawy maksymalizujemy szanse na wygraną i minimalizujemy ryzyko porażki.

Nie wszystkie typy na Euro 2020 okazały się trafne, ale to całkowicie normalne i co do tego chyba nikt nie powinien mieć wątpliwości. Sprawdźmy już zatem tylko, jakie są na mecz Polska – Szwecja pewniaki, a więc co zagrać, by raczej nie mieć obaw o to, że można coś stracić.

Polska – Szwecja najlepsi typerzy wcale nie omijają. Niektórzy nie lubią grać meczów z udziałem Biało-Czerwonych, bo boją się braku obiektywizmu. Na coś takiego zawodowcy pozwolić sobie jednak nie mogą – dla nich każda okazja do zarobku jest istotna, więc z niczego nie rezygnują.

Polska Szwecja pewniaki - kupon Fortuna
Polska Szwecja pewniaki – kupon Fortuna

Na co warto zagrać w przypadku pojedynku Polaków ze Skandynawami na zakończenie rozgrywek grupy E na Euro 2020? Możliwości jest naprawdę wiele, a oto niektóre z nich:

  • Polska wygra 2. połowę
  • Do przerwy będzie 0:0
  • Obie drużyny nie zdobędą bramki
  • Polska zajmie 2. miejsce w grupie
  • W meczu nie będzie więcej niż 2.5 bramki
  • Polska strzeli gola jako pierwsza

Na czym opierają się Polska – Szwecja typy ekspertów? Na statystykach, do których wgląd może mieć każdy. Tylko jednak najlepsi są w stanie wykrzesać z faktów coś przydatnego. I właśnie tym różnią się gracze odnoszący sukces od tych zupełnie przeciętnych.

Gdzie obstawiać mecz Polska – Szwecja na Euro 2020?

Chyba innego scenariusza nie można było się spodziewać: mecz Polska – Szwecja jest dostępny w ofercie każdego legalnego bukmachera działającego w naszym kraju. Pytanie tylko, gdzie kursy są najwyższe, a więc na jakiej stronie można postawić zakład, by dzięki temu zarobić możliwie jak największe środki.

Aż 2.62 na wygraną Polski znajdziemy na stronie www.Betfan.pl. Większej oferty nie znajdziemy w żadnym innym miejscu. Jeżeli więc ktoś kibicuje naszym i jednocześnie wierzy w ich sukces, to właśnie u bukmachera reklamowanego przez „Pudziana” będzie mógł zarobić najwięcej przy graniu singla.

Betfan promocje na Euro 2020
Betfan promocje na Euro 2020

Przypominamy, że na stronie www.Betfan.pl przy zakładaniu darmowego konta można wykorzystać kod promocyjny „BETONLINE„. Dla nowych klientów przygotowano w tym przypadku 600 PLN jako cashback lub 50 PLN w formie freebetu, a do tego jeszcze nawet 1000 PLN przy drugiej wpłacie.

Macie przeczucie, że będzie remis w meczu Polska – Szwecja? Na www.Betclic.pl kurs na taki scenariusz to – uwaga – aż 3.50! Co więcej, można z kodem promocyjnym „KOD550” zagrać swój kupon z ewentualnym zwrotem stawki do kwoty 550 PLN!

A jak z wygraną Szwedów? W przypadku triumfu tej reprezentacji nikt w naszym kraju nie będzie zadowolony, chyba że ten, kto właśnie postawi na „1”. Na stronie www.eFortuna.pl wygrana kadry ze Skandynawii to prawie 3.00!

Na Euro 2020 bukmacher Fortuna przygotował dla nowych klientów aż trzy wyjątkowe prezenty. Z kodem promocyjnym „BETONLINE” jest tutaj do odebrania nawet 20 PLN bez depozytu, a do tego 600 PLN jako zakład bez ryzyka i pokaźne doładowanie do 2010 PLN przy drugim depozycie!

Czy opłaca się obstawiać Polska – Szwecja u bukmachera?

Mistrzostwa Europy to wydarzenie piłkarskie, które sprawia, że bardzo dużo osób zaczyna interesować się bukmcherką. Czy opłacalne jest typowanie? Wygrane kupony pokazują, że tak, chociaż nadal nie brakuje tych, którzy nie do końca wierzą, iż można na typowaniu sporo zarobić.

Jak odebrać 29 PLN bez depozytu na www.STS.pl z kodem „BETONLINE”?


Na szczęście, z okazji Euro 2020 przygotowano wiele bonusów, które można odebrać, nie wydając nawet złotówki z własnego konta. Przykładem może być portal www.STS.pl, gdzie z kodem „BETONLINE” jest do odebrania aż 29 PLN bez wpłaty! Wystarczy dokonać szybkiej rejestracji konta. Otrzymane środki mogą posłużyć do postawienia kuponu z typami, w tym tymi na mecz Polska – Szwecja. W razie przegranej traci się tylko środki bukmachera, a nie swoje własne.

Jak widać, niektóre potencjalne wygrane związane z graniem na mecz Polska – Szwecja robią spore wrażanie. Nie pozostaje już zatem nic innego jak znaleźć dla siebie pewniaki i stworzyć odpowiedni kupon. Przypominamy, że mecz Polaków ze Szwedami odbędzie się w dniu 23 czerwca o godzinie 18 w Petersburgu.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button