Jak zarabiać na obstawianiu zakładów bukmacherskich?

Obstawianie meczów jest w dobie internetu dostępne dla każdego, podobnie jak wiedza na jego temat. Czy to jednak oznacza, że w dzisiejszych czasach nie da się już na tym zarabiać? Wręcz przeciwnie, jednak zawsze trzeba trzymać się pewnych reguł, które zapobiegają niepożądanym porażkom!

Jak zarabiać na obstawianiu?
Jak zarabiać na obstawianiu?

Zarabianie na obstawianiu meczów w internecie 

Piłka nożna to bardzo popularna dyscyplina. Nieco sarkastycznie mówi się, że Polacy znają się najlepiej na polityce i właśnie na futbolu. Trudno powiedzieć, jak to dokładnie z tym jest, ale trzeba przyznać, że mało kto w naszym kraju nie ogląda najważniejszych wydarzeń piłkarskich. Nic zatem dziwnego, że to właśnie obstawianie meczów piłki kopanej jest niezwykle powszechnym zajęciem.

Aby obstawiać mecze w internecie, co jest znacznie wygodniejszym sposobem niż chodzenie do punktów stacjonarnych, wystarczy być osobą pełnoletnią i posiadać konto w portalu bukmacherskim, który posiada odpowiednie licencje od Ministerstwa Finansów. Lista nielegalnych bukmacherów doskonale przydaje się w przypadku szukania pierwszego buka, gdyż to właśnie wtedy mamy zazwyczaj jeszcze nikłe pojęcie na temat branży i najłatwiej nam popełnić nieodwracalny błąd.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Jeżeli do tej pory nie słyszeliście o tym, że nie wszędzie da się typować mecze zgodnie z prawem, sprawdźcie co grozi za grę u nielegalnych bukmacherów. Po przeczytaniu tego materiału z pewnością nie będziecie już dłużej planować rejestracji na stronach należących do firm z zagranicy.

Czy można wygrywać w bukmacherce? 

Niektórzy mają przeświadczenie, że bukmacherzy zarabiają tylko wtedy, gdy ich klienci przegrywają. To wierutna bzdura, gdyż firmy tego typu osiągają zysk z różnic kursowych. Bez względu więc na to czy zwycięży faworyt, czy nie – bukmacher i tak wychodzi na swoje. Właśnie dlatego nie można powiedzieć, że na bukmacherce nie da się wygrywać, ponieważ wtedy nie byłoby stron do obstawiania.

Najlepszy typer w Polsce
Najlepszy typer w Polsce na forum betonline.net.pl

Śledzenie blogów „milionerów bukmacherskich” zupełnie mija się z celem. W dzisiejszych czasach każdy może anonimowo mianować się królem wszystkich typerów i tym samym zarabiać na naiwności innych. Właśnie dlatego ważne jest, by wiedzieć jacy są najlepsi typerzy w Polsce. Tego typu osoby podają szczegółowe dane na swój temat i publicznie rozliczają się z każdego zagranego typu.

Ile można zyskiwać na typowaniu meczów? 

Aby wygrać coś na obstawianiu spotkań piłkarskich i innych wydarzeniach sportowych, najpierw trzeba nieco zainwestować. Teoretycznie, najwięcej można zyskać w przypadku, gdy zagramy na jakąś niespodziankę, ale trzeba liczyć się z tym, że niektóre sytuacje nie bez powodu nagradzane są wysokimi kursami. Czasem zdecydowanie lepszą taktyką jest postawienie kilku pewnych typów, niż jednego ryzykownego.

Oczywiście, że możemy postawić od razu 2000 złotych i na jednym meczu zarobić drugie tyle. Pamiętajmy jednak, że to my decydujemy o tym, ile możemy stracić. Nikt nie zagląda wam do portfeli czy kont i nie wie, jaka jest wasza sytuacja finansowa. Warto jednak podkreślić, że grając za niskie stawki też można zarabiać – mniej, ale też systematycznie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Nieważne jest zatem tak naprawdę to, ile będziecie stawiać, ale to jak to będziecie robić. Przede wszystkim musicie skupić się na odpowiedniej analizie danych wydarzeń oraz właściwej konsekwencji. Pamiętajcie jednocześnie o tym, żeby nie ryzykować więcej, niż ewentualnie możecie przegrać. Dobrze jest też ustalić sobie kwotę, jaką danego dnia maksymalnie można stracić. Przykładowo – 10 złotych. Wygrywając w ciągu dnia 2 kupony zarabiacie 100 złotych. Od tej pory możecie przegrać tylko tyle, by na koniec dnia mieć na koncie 90 złotych.

Jak zarabiać na obstawianiu zakładów bukmacherskich?

Jest w Polsce naprawdę wiele osób, które zarabiają na obstawianiu. Nie mówimy tutaj zawsze o wysokich kwotach zastępujących pensję w pracy, ale o regularnym „kieszonkowym”, za które można zrobić sobie przyjemne zakupy albo oszczędzić na nowe auto czy wymarzone wakacje. Zarabianie na bukmacherce nie jest szczególnie trudne, ale trzeba pamiętać o tym, że do skutecznego typowania potrzeba konsekwencji oraz poszerzania wiedzy o konkretnych dyscyplinach.

Jak zarabiać na obstawianiu?
Jak zarabiać na obstawianiu?

Nie możecie od samego początku przygody z bukmacherką zakładać, że będziecie zdobywać góry pieniędzy przy małych stawkach. Zacznijcie skupiać się na tym, by zyskiwać systematycznie, a zobaczycie, że po pewnym czasie na waszym koncie zacznie pojawiać się więcej pieniędzy, a czytanie artykułów takich, jak ten nie będzie wam już potrzebne.

Nie myślcie też, że zarabianie w bukmacherce to łatwy kawałek chleba Wystarczy obejrzeć kilka meczów, by coś zyskać? Wygląda to nieco inaczej – kiedy zaczyna się to traktować to zajęcie jako sposób na zarabianie, znacznie łatwiej o błędy.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 11

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button