Jak obstawiać mecze Ligi Mistrzów na telefonie?

W jaki sposób obstawiać mecze Ligi Mistrzów na telefonie? Bukmacherska aplikacja do grania Champions League czy przenośna strona internetowa – co wybrać i dlaczego?

Jak obstawiać mecze Ligi Mistrzów na telefonie?
Jak obstawiać mecze Ligi Mistrzów na telefonie?

Typowanie Ligi Mistrzów online. Czy to w Polsce jest legalne?

Obstawianie przez internet meczów Ligi Mistrzów jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, ponieważ pozwala na korzystanie z oferty bukmachera bez względu na to, gdzie aktualnie się znajdujemy. Jeżeli tylko posiadamy dostęp do sieci, zawsze możemy zagrać na swoich faworytów w meczach Ligi Mistrzów.

Typowanie Ligi Mistrzów online jest coraz popularniejsze i nie ma co ukrywać, że bardzo wielu typerów pyta się często o granie na telefonie. Czy Champions League mobilnie można obstawiać? Oczywiście, że tak i trudno sobie wyobrazić sytuację, by miało być inaczej. To wszystko jest też w stu procentach legalne, ale pod warunkiem, iż korzystamy z usług firm bukmacherskich, które posiadają licencję Ministerstwa Finansów.

bonus bez depozytu sts kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Czym się różni granie mobilne od tradycyjnego internetowego?

Dożyliśmy czasów, w którym już obstawianie przez stronę internetową uznawane jest za „tradycyjne”. O punktach stacjonarnych pomału się zapomina, natomiast na pierwszy plan zaczynają wysuwać się urządzenia mobilne.

Dlaczego granie u bukmachera na telefonie jest tak popularne? Tutaj przede wszystkim chodzi o komfort – wystarczy kilka wolnych chwil, by przejrzeć ofertę i wybrać coś dla siebie. I wcale nie musimy być przy tym w domu, bo wszystko można załatwić podczas podróży autobusem czy w przerwie w pracy. To oznacza mniejszą konieczność wygospodarowania wolnego czasu – nawet w swoich czterech ścianach możemy postawić kupon, leżąc na kanapie.

Bukmacherzy coraz mocniej zachęcają do grania na telefonach, a co za tym idzie oferują bardzo dużo różnego rodzaju promocji. Ekskluzywne bonusy na mecze Ligi Mistrzów i nie tylko to w przypadku grania mobilnego absolutnie żaden rzadki widok, a raczej coś dość oczywistego.

Aplikacja mobilna czy przenośny portal www – co jest lepsze?

Kiedy chcemy grać mobilnie, do wyboru mamy dwa warianty – możemy albo korzystać z aplikacji mobilnej, albo zdecydować się na stawianie w portalu internetowym w wersji przenośnej. Na co się zdecydować? Które rozwiązanie ma więcej zalet?

Wpłata pieniędzy do STS
Aplikacja u bukmachera STS

Granie na przenośnej stronie www pozwala nam grać na dowolnym urządzeniu, a więc nie musimy mieć smartfona z Androidem czy iOS-em. Nie wymagane jest też od nas instalowanie czegokolwiek, czyli tak naprawdę postawić kupon możemy z dowolnego urządzenia. Niestety, w tym przypadku nie będziemy mieli możliwości szybkiego logowania (w apkach jest inaczej) czy otrzymywania powiadomień o nowych bonusach.

Istotną zaletą aplikacji jest fakt, że po jej instalacji możemy bardzo szybko przejść do oferty bukmachera i przeglądać ją do woli. Interfejs jest zawsze w taki sposób przygotowany, by poradził sobie z jego obsługą nawet gracz początkujący. Kiedy chcemy postawić kupon, wystarczy, że szybko przejdziemy do programu i gotowe – to ogromne ułatwienie!

Jak zacząć obstawianie Ligi Mistrzów na telefonie?

Do grania na telefonie u bukmachera potrzebne jest przede wszystkim konto typerskie oraz aplikacja bądź po prostu dostęp do przeglądarki będącej online. Chcąc zacząć obstawianie mobilne, nie można poradzić sobie bez żadnej z tych rzeczy.

Tylko od nas zależy, gdzie będziemy obstawiać. Najlepszy bukmacher do obstawiania Ligi Mistrzów to nie dla każdego to samo, chociaż na rynku można wyróżnić kilka firm, które są dużo popularniejsze od innych, a to raczej nie dzieje się bez powodu.

Jeżeli chodzi o instalację programu do gry, znacznie łatwiej mają użytkownicy iPhonów, gdyż wystarczy im wejść do AppStore i znaleźć odpowiednią aplikację. W przypadku Androida nie może się obyć bez instalki w formacie APK, a co za tym idzie – od nieco bardziej zagmatwanego procesu.

Typy bukmacherskie Liga Mistrzów na telefon
Typy bukmacherskie Liga Mistrzów na telefon

Jak założyć konto bukmacherskie, by dostać kasę na obstawianie?

Jeżeli do tej pory jeszcze nie rejestrowaliśmy się u bukmachera internetowego, na stronie www.STS.pl możemy założyć konto do grania mobilnego i nie tylko w ciągu kilku chwil. Aktualny kod promocyjny brzmi tutaj „BETONLINE„, a nowi klienci otrzymują dzięki niemu premię 29 PLN bez konieczności wpłacania jakichkolwiek pieniędzy!

Każda osoba, która zdecyduje się na rejestrację w STS, otrzymuje przy pierwszej wpłacie premię 100% wartości depozytu aż do kwoty 1200 PLN. Oprócz tego może też skorzystać z promocji bezpieczny kupon i zdecydować się na typowanie STS Betgames bez ryzyka.

Chcesz zobaczyć, jak zarejestrować darmowe konto w STS? ZOBACZ VIDEO:

Jedna aplikacja – wiele możliwości. Liga Mistrzów to nie wszystko!

Pobierając aplikację STS czy innego bukmachera, nie jesteśmy skazywani tylko na obstawianie Ligi Mistrzów. Rozgrywki takie jak Champions League to tylko część oferty dostępnej u bukmachera i trzeba jasno podkreślić, że nie potrzeba kilku aplikacji, by korzystać ze wszystkich dostępnych zakładów.

STS, rzecz jasna, w Polsce działa w stu procentach legalnie i jest to jak najbardziej potwierdzone przez Ministerstwo Finansów. Resort wydał zezwolenia dla tej firmy zarówno na prowadzenie działalności przez internet, jak i w punktach stacjonarnych. Tych drugich mamy w całym kraju prawie 500!

Pamiętajcie, że aplikacja mobilna bukmachera jest do pobrania za darmo. Nie dajcie nabrać się stronom, które twierdzą inaczej!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button