Gdzie będzie transmisja FAME MMA 7 w internecie?

FAME MMA 7 to wydarzenie ze świata freak fightów, na które czeka wielu kibiców. Gdzie będzie dostępna transmisja z tej imprezy? Czy kibice będą mogli oglądać FAME MMA 7 za darmo – w telewizji lub internecie?

Gdzie będzie transmisja FAME MMA 7 w internecie?
Gdzie będzie transmisja FAME MMA 7 w internecie?

Gala FAME MMA 7 – Popek, Najman i wielu innych celebrytów

Wszystkie gale z cyklu FAME MMA są wyjątkowe i kontrowersyjne na swój sposób. Siódma odsłona to kolejna dawka ciekawych zestawień i wielu znanych nazwisk. Fani mieszanych sztuk walki na pewno czekają z wytęsknieniem na powrót Popka Monstera, a oprócz tego mają prawo być ciekawi, jak zaprezentuje się Marcin Najman, który ma podobno wkrótce zakończyć karierę.

Organizatorzy gali w przypadku niektórych walk dość długo kazali czekać na ogłoszenie pełnych składów. Niektóre karty zostały odsłonięte dość późno, chociaż nie wydaje się, by w tym przypadku przeszkadzało to któremukolwiek z zawodników. Mówimy w końcu o freak fighcie, czyli pojedynku, którego nie powinno się brać w stu procentach na poważnie.

bonus bez depozytu sts kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE
  • Paweł „Popek Monster” Mikołajuw – TBA
  • Adrian „Polak” Polański – Amadeusz „Ferrari” Roślik
  • Damian „Stifler” Zduńczyk – TBA
  • Marcin Najman – Dariusz Kaźmierczuk
  • Kamil „Hassi” Hassan – Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka
  • Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – Łukasz Lupa
  • Arkadiusz „Aroy” Tańcula – Piotr „Tybori” Tyburski
  • Krystian „Krycha” Wilczak – Maciej „Szewcu” Szewczyk

Damian „Stifler” Zduńczyk to ten sam, co w Warsaw Shore, natomiast Piotr Tyburski to jeden z bohaterów pierwszej w Polsce walki bliźniaków. Jak widać – FAME MMA nie traci formy.

Niestety, tym razem nie zobaczymy żadnego pojedynku pań. Kobiece pojedynki nie znalazły się w karcie walk i już na pewno nie zostaną dodane w przypadku FAME MMA 7.

Transmisja FAME MMA 7 – jedyny sposób, by obejrzeć galę!

Z powodu koronawirusa nadal nie można w Polsce organizować imprez masowych z udziałem licznej publiczności. To wymusiło na organizatorach FAME MMA 7 rezygnację z imprezy w tradycyjnej formie, czyli w hali sportowej przy pełnych trybunach. Jedynym sposobem na obejrzenie zbliżających się freak fightów jest transmisja.

Gala FAME MMA 7 w TV nie będzie dostępna. Żadna polska telewizja nie posiada praw do pokazywania tej imprezy i prawdopodobnie do jej startu już nic w tej kwestii się nie zmieni. Osoby, które chcą obejrzeć walki zaplanowane na 5 września muszą skorzystać z transmisji przez internet. Niestety, w tej kwestii także za dużo wyboru co do oglądania nie ma i nie będzie.

gala FAME MMA 7 w internecie
gala FAME MMA 7 w internecie

Właściciele federacji FAME MMA rekomendują oglądanie gali przez internet na komputerze. To sprawia, że smart tv oraz inne podobne urządzenia nie są wspierane, a korzystanie z nich nie gwarantuje obejrzenia FAME MMA 7 online. Miejmy nadzieję, że pod tym względem jeszcze sporo się zmieni, bo na ten moment kibice freak fightów nie dostają zbyt dużego wyboru.

FAME MMA 7 transmisja na telefon także jest dostępna, ale musimy pamiętać, że jednocześnie można oglądać stream tylko na jednym urządzeniu.

FAME MMA 7 w systemie PPV. Ile kosztuje dostęp do relacji wideo?

FAME MMA 7 w systemie PPV dostępne było już na parę tygodni przed startem wydarzenia. Kibice mogą w dowolnym momencie zdecydować się na zakup dostępu do relacji wideo, która zostanie uruchomiona na kilka chwil przed startem gali. Start to 5 września 2020 godzina 20.

Aby wykupić transmisję FAME MMA 7, najlepiej skorzystać z oficjalnej strony federacji. Przestrzegamy przed nielegalnymi portalami, które rekomendują wysyłanie SMS-ów z „kodami premium” – takie sposoby to proszenie się o kłopoty i nic poza tym.

Jesteśmy przekonani, że pojawi się w internecie bardzo wiele stron z FAME MMA 7 za darmo. Nielegalne streamy to nieodłączny element tego typu gal, ale – na szczęście – organizatorzy radzą sobie z tym coraz lepiej i obecnie większość takich materiałów usuwana jest w ciągu paru minut od pojawienia się online.

Gdzie można w Polsce oglądać mecze za darmo?

Jeżeli chcemy oglądać mecze za darmo, możemy skorzystać, między innymi, ze strony internetowej www.STS.pl. Tak, jest to strona do obstawiania, ale jednocześnie w zakładach na żywo możemy na niej znaleźć streamy bez opłat. Wśród wideo w ramówce znajdziemy relacje z takich rozgrywek jak Bundesliga, Serie A i nie tylko.

Aby oglądać mecze za darmo w STS, należy posiadać darmowe konto, które można założyć, wypełniając krótki formularz na stronie internetowej www.STS.pl. Na dobry początek można jednocześnie zgarnąć nawet trzy bonusy powitalne!

Tak ogląda się mecze w STS – ZOBACZ VIDEO:

Każdy nowy gracz może wykorzystać przygotowany przez STS kod promocyjny „BETONLINE” i tym samym odebrać aż 29 PLN bez depozytu na start. Kolejny bonus przy rejestracji to premia 100% od wpłaty numer jeden do kwoty 1200 PLN, a oprócz tego bezpieczny kupon na STS Betgames o wartości 20 PLN.

Niestety, STS nie pokaże FAME MMA 7 za darmo. Transmisja u tego bukmachera z opisywanej gali nie będzie w ogóle dostępna – nigdy nie była i prawdopodobnie tak będzie też już w przyszłości. W przypadku jakichkolwiek zmian w tej kwestii, na pewno damy wam znać!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.  BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button