Fortuna Dąbrowa Górniczka. Jak czynne są punkty stacjonarne? Godziny + oferta

Fortuna to bukmacher, który na naszym rynku działa już od prawie 25 lat i doskonale wie, jak się po nim poruszać. Jest też jednym z niewielu operatorów, którzy swoje usługi świadczą nie tylko drogą Internetową, ale i stacjonarną. Co więcej, sam w sobie wystartował ze swoim portalem internetowo stosunkowo późno, bo po kilkunastu latach od rozpoczęcia działalności. Do tego momentu działał wyłącznie w punktach stacjonarnych, których sieć rozwija do tej pory. Kilka z nich działa w Dąbrowie Górniczej. Co oferują one swoim stałym i świeżym klientom i w jakich godzinach działają?

Fortuna Dąbrowa Górniczka. Jak czynne są punkty stacjonarne? Godziny + oferta
Fortuna Dąbrowa Górniczka. Jak czynne są punkty stacjonarne? Godziny + oferta

Główna oferta Fortuna w Dąbrowie Górniczej

Oferta Fortuny w Dąbrowie Górniczej kręci się przede wszystkim według dwóch sportów cieszących się największą popularnością właśnie w naszym kraju:

 • piłki nożnej – pokrywana jest zarówno na poziomie reprezentacyjnym, jak i ligowym, w szczególności dobrze obejmując 1 Ligę, której Fortuna jest tytularnym sponsorem;
 • siatkówki – tutaj mamy do czynienia ze spotkaniami ligowymi oraz reprezentacyjnymi oraz największą ilością wydarzeń specjalnych (jak, dajmy na to, Memoriał Huberta Wagnera).

Tak naprawdę jednak firma nie ogranicza się wyłącznie do nich, a zakres jej usług obejmuje znacznie więcej dyscyplin, również tych bardziej niszowych – szachów, żużla, golfa i innych. Każde spotkanie można obstawiać w formule przedmeczowej i „na żywo” – w tym drugim przypadku musimy jednak uważać, by czas trwania spotkania mieścił się w godzinach otwarcia danego punktu.

fortuna freebet kod promocyjny
fortuna freebet kod promocyjny

Fortuna Dąbrowa Górnicza i jej oferta promocyjna dla stałych klientów

Filarem oferty promocyjnej firmy Fortuna w Dąbrowie Górniczej (działają też cały czas lokale STS Dąbrowa Górnicza) jest program lojalnościowy Fortuna Klub Plus. W jego ramach jesteśmy nagradzani za każdy dokonywany przez nas zakład – niezależnie od jego rodzaju oraz kwoty, jaką na niego przeznaczamy. Za każde 2 złote, które na niego wydamy otrzymamy dokładnie 1 punkt. Punkty możemy z kolei wydawać na różne atrakcyjne nagrody, których pula jest dość duża, a spośród których najchętniej wybieraną są darmowe środki na grę.

Sama rejestracja w Fortuna Klub Plus wymaga od nas założenia karty stałego klienta – tę założy dla nas pracownik punktu właśnie w Dąbrowie Górniczej. W wyniku tego procesu na nasze konto, na dobry start, trafi 2800 punktów (równoznaczność chociażby 20 złotych w postaci freebetu). Warto powiązać tę kartę z kontem internetowym – wtedy też zdobywając punkty którymkolwiek z kanałów dystrybucji bukmachera zaliczają się one na to samo konto.

UWAGA!
****
Kod promocyjny „BETONLINE” daje na stronie www.STS.pl aż 29 PLN na obstawianie meczów w internecie!

eFortuna legalny bukmacher
eFortuna legalny bukmacher

Lokalizacja i godziny otwarcia punktów stacjonarnych Fortuny w Dąbrowie Górniczej

W Dąbrowie Górniczej swoje usługi świadczą trzy punkty stacjonarne bukmachera Fortuna. Wszystkie funkcjonują siedem dni w tygodniu i dają nam dostęp do pełnej oferty bukmachera – zarówno tej głównej, jak i bonusowej. Każdy z nich działa też w tych samych, standardowych dla bukmachera, godzinach.

Fortuna Dąbrowa Górnicza – adresy

 • UL. JULIUSZA KADENA-BANDROWSKIEGO 1A, 41-300,
 • UL. MORCINKA 3, 41-303
 • UL. KASPRZAKA 3, 41-303

Fortuna Dąbrowa Górnicza – godziny otwarcia

 • Poniedziałek: 10:00 – 17:30
 • Wtorek: 9:30 – 18:30
 • Środa: 9:30 – 18:30
 • Czwartek: 9:30 – 18:30
 • Piątek: 9:00 – 19:00
 • Sobota: 8:30 – 17:30
 • Niedziela: 8:30 – 17:00

Szukasz informacji o innym lokalu? Zobacz dane o tych popularnych jak Fortuna Olsztyn czy nieco mniej znanych – STS Kielce i innych!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button