Forum bukmacherskie z darmowymi typami – czy to jeszcze ma sens?

Czy w dobie Facebooka oraz innych social mediów forum bukmacherskie z darmowymi typami ma jeszcze jakiś sens? Prawdopodobnie zastanawiają się nad tym nie tylko początkujący.

Forum bukmacherskie z darmowymi typami - czy to jeszcze ma sens?
Forum bukmacherskie z darmowymi typami – czy to jeszcze ma sens?

Skąd brać pewne typy bukmacherskie?

Każdemu rekomenduje się, by stawiał głównie typy wybrane we własnym zakresie. Mimo to, ciągle darmo typy bukmacherskie z internetu są bardzo popularne i niewiele wskazuje na to, by cokolwiek w tej kwestii miało się zmienić. Nie ma w tym nic złego, ale pod warunkiem, iż pewniaki bardziej nam pomagają, niż szkodzą.

Mimo że w obecnych czasach w wielu dziedzinach fora zostały zastąpione grupami na Facebooku, cały czas forum bukmacherskie to miejsce chętnie odwiedzane zarówno przez początkujących, jak i zaawansowanych typerów. Nie chodzi tutaj tylko o stare przyzwyczajenia, ale pełną wygodę oraz fakt oddzielenia prywatnego życia od tego związane z zakładami.

bonus bez depozytu sts kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

O ile na Facebooku kupienie fanów i wykreowanie się na dobrze zarabiającego typera nie jest niczym trudnym, w przypadku forów sprawa jest bardziej skomplikowana. Chyba właśnie dlatego tego typu miejsca cieszą się tak dużym zainteresowaniem i nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie miało się to zmienić.

Kto powinien korzystać z forów typerskich i dlaczego?

Fora bukmacherskie nie są konieczne w przypadku osób, które dobrze sobie radzą na własną rękę. Mimo wszystko, nawet one nie wyobrażają sobie codziennego obstawiania bez dyskusji w internecie oraz wymieniania się spostrzeżeniami na temat konkretnych imprez sportowych czy meczów.

Na pewno przydatność forum jest największa w przypadku, gdy mówimy o początkujących typerach. Takie osoby powinny czytać, jak obstawiają bardziej zaprawieni w boju, a także nie zaszkodzi im być na bieżąco z różnego rodzaju promocjami, bonusami i tym podobnymi. Oczywiście, by to miało sens potrzebni są głównie ci doświadczeni i tutaj właśnie wracamy do wcześniejszego akapitu.

Forum nigdy nie powinno się traktować jako głównego wyznacznika na temat tego, co warto obstawiać, a co nie. To może być co najwyżej podpowiedź – resztę musimy załatwić we własnym zakresie i co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości.

Czat bukmacherski betonline
Czat bukmacherski betonline

Forum z darmowymi typami. Czy to coś godnego uwagi?

W XXI wieku nic co jest za darmo nie wydaje się specjalnie atrakcyjne, dlatego dla wielu osób forum bukmacherskie z darmowymi typami to strona, na którą w ogóle nie warto zwracać uwagi. Czy takie podejście jest uzasadnione? Absolutnie nie!

W sieci można znaleźć bardzo wiele portali, gdzie rejestracja jest darmowa, a użytkownicy chwalą się naprawdę skutecznymi typami. Takie miejsca są zazwyczaj bardzo popularne i na rynku działają na tyle długo, że można spokojnie im zaufać. Dobrym przykładem może być forum bukmacherskie betonline.net.pl. Trudno o nim nie usłyszeć, a już na pewno nie w sytuacji, gdy aktywnie zajmujemy się obstawianiem.

Oczywiście, że znajdziemy też w internecie płatne typy bukmacherskie. Problem pola na tym, iż już sama nazwa wskazuje na to z czym dokładnie mamy do czynienia, a poza tym nie ma żadnych dowodów na to, by pewniaki VIP oraz inne miały większą skuteczność od darmowych alternatyw.

Dlaczego forum bukmacherskie nigdy nie straci na znaczeniu?

Wydaje nam się, że strony internetowe w tradycyjnym tego słowa znaczeniu odchodzą do lamusa, kiedy w grę wchodzą aplikacje mobilne, zaawansowane technologie i tym podobne. O ile w wielu dziedzinach jest to po części prawda, w bukmacherce już niekoniecznie.

Aby zyskać szacunek wśród typerów, potrzebne jest doświadczenie i wygrane kupony. To nie jest możliwe, gdy za każdym razem będziemy tworzyć nowy nick (jak ma to miejsce w tradycyjnych czatach internetowych), bo nikt nie będzie wiedział, kim jesteśmy i czy warto stawiać na nasze propozycje. Identycznie wygląda sytuacja na Facebooku – stworzenie konta to kilka chwil. Kolejna sprawa jest taka, że FB nie patrzy przychylnie na tematykę bukmacherską i potrafi nawet usuwać strony dobrze znanych firm, które działają w branży w stu procentach legalnie!

Typy dnia - nie tylko na stronach bukmacherów!
Typy dnia – nie tylko na stronach bukmacherów!

Jesteśmy przekonani, że forum bukmacherskie było, jest i jeszcze długo będzie miejscem, które chętnie będzie odwiedzane przez graczy. Pamiętajmy, że nie mówimy tutaj o przestarzałych platformach bez funkcjonalności, a o naprawdę zaawansowanych serwisach, w których pisanie postów to tylko ułamek możliwości.

Bonusy dla zaczynających obstawiać. STS daje kasę bez wpłaty!

Legalny bukmacher STS to marka, która ma ogromne zaufanie wśród typerów. Jeżeli ktoś chce rozpocząć obstawianie, zazwyczaj robi to właśnie na stronie internetowej www.STS.pl (a jeszcze wcześniej – w lokalach tej firmy).

Obecnie za zarejestrowanie konta w STS można odebrać bonus bez depozytu, czyli premię za samo zapisanie się do bukmachera (nie jest tu potrzebny żaden przelew i tak dalej). W opisywanej promocji wystarczy wpisać kod promocyjnyBETONLINE„, co można załatwić w ciągu kilku chwil w specjalnym formularzu online.

STS bonus bez depozytu 2020. Jak dostać kasę na obstawianie bez wpłaty własnej?
STS bonus bez depozytu 2020. Jak dostać kasę na obstawianie bez wpłaty własnej?

Przy zakładaniu konta można też otrzymać nawet 1200 PLN ekstra za przelew numer jeden. Im więcej wpłacamy, tym pokaźniejszą kwotę otrzymujemy w formie premii. Tylko od kwoty pierwszego przelewu zależy to, ile dokładnie zgarniemy – 100% może być kwotą 100, 500, a nawet 1200 PLN!

Nie zapominajmy, że na stronie www.STS.pl dostępne są legalne karty online, w tym poker online po polsku. Na tę usługę także przygotowano promocję na start i jest to bezpieczny kupon 20 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button