Fortuna 1. liga ze zwrotem 10 PLN

Zakłady Bukmacherskie Fortuna zostały sponsorem tytularnym zaplecza piłkarskiej ekstraklasy. Z okazji inauguracji rozgrywek najbardziej nieprzewidywalnej ligi świata przygotowano zwrot dla graczy, którym podwinie się noga!

Fortuna 1. liga ze zwrotem 10 PLN
Fortuna 1. liga ze zwrotem 10 PLN

Oferta specjalna przygotowana na inaugurację pierwszej ligi obowiązuje w dniach 20-22 lipca 2018 roku. Kto może z niej skorzystać? Tylko osoby, które są zarejestrowane na stronie www.eFortuna.pl. Warto dodać, że podczas zakładania konta można podać specjalny kod promocyjny Fortuna!

Kupon kwalifikujący się do pierwszoligowej promocji musi być zagrany za 10 PLN. Kwota stawki nie może być ani większa, ani mniejsza – tylko w ten sposób można zgarnąć zwrot w przypadku porażki naszych faworytów.

W promocji zaliczane są kupony SOLO, AKO oraz MAXIKOMBI. Trzeba jedynie podkreślić, że w każdym z nich musi być zawarty przynajmniej jeden zakład związany z pierwszą kolejką Fortuna 1. liga.

Zgodnie z regulaminem promocji „Strzał w 10-tkę”, gracze otrzymają cashback na swoje konta w dniu 23 lipca. Każdy z uczestników ma prawo do skorzystania z premii tylko jeden raz!

Klienci bukmachera, których kupony zakwalifikowały się do otrzymania zwrotu, zostaną powiadomieni drogą mailową, SMS-ową lub poprzez komunikat pop-up. Warto być zatem uważnym, a przede wszystkim – dokładnie sprawdzić warunki tej promocji!

Przypominamy, że w ten weekend startuje też Ekstraklasa. LV BET przygotował na tę okazję obniżony podatek!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button