Euro 2020 bonusy. Gdzie darmowe obstawianie meczów?

Czy możliwe jest darmowe obstawiane meczów? Niektóre przygotowane z myślą o Euro 2020 bonusy udowadniają, że tak! Każdy może sprawdzić, gdzie i jakie promocje przygotowano dla typujących mistrzostwa.

Euro 2020 bonusy. Gdzie darmowe obstawianie meczów?
Euro 2020 bonusy. Gdzie darmowe obstawianie meczów?

Obstawianie meczów za darmo. Jak to działa?

Granie u bukmachera wiąże się z inwestowaniem pieniędzy i chyba tak właśnie powinno być, bo przecież znane jest powiedzenie, że „najpierw trzeba włożyć, by później wyjąć”. Mimo wszystko, coraz więcej dobrych firm bukmacherskich decyduje się na to, by zaoferować graczom obstawianie Euro 2021 za darmo albo granie w ten sposób na inne mniej lub bardziej popularne wydarzenia sportowe. Dzieje się tak dlatego, że tak zwane bonusy bez depozytu często przyciągają rzesze nowych klientów, a wśród nich jest bardzo wielu, którzy postanowią zostać na dłużej, niż tylko na jeden promocyjny zakład.

Oczywiście, że bukmacher nie będzie bez końca „fundował” nam zakładów bez ryzyka, freebetów i innych. Można jednak z okazji Euro 2020 bonusy bez depozytu odebrać bez większego problemu i to więcej, niż tylko na jednej dobrze znanej stronie. W dzisiejszym materiale będzie można przeczytać, co dokładnie i gdzie można zgarnąć.

fortuna freebet kod promocyjny
fortuna freebet kod promocyjny

Jeżeli ktoś jeszcze nie wie, jakie zagrać na Euro 2020 typy bukmacherskie, być może powinien zacząć pomału o tym myśleć. Tym bardziej, iż jest naprawdę wiele opcji do typowania, a oferta stron branżowych jest tak bogata, że każdy jest w stanie znaleźć w niej coś, co spełni jego oczekiwania.

Bonus na Euro 2020 w STS. Co można zdobyć?

Nie wszyscy wiedzą, że na stronie www.STS.pl specjalnie z okazji Euro 2021 przygotowano wiele promocji i bonusów. Nowi gracze z kolei mogą na dobry początek otrzymać dwa prezenty, a przy rejestracji do wykorzystania mają limitowany kod promocyjny „BETONLINE„.

Jak można wykorzystać w STS kod promocyjny na Euro 2020? Obejrzyj wideo, by dowiedzieć się więcej


Dostępny u bukmachera STS bonus na Euro 2020 to 29 PLN bez wpłaty, które otrzymuje się za samo wpisanie kodu promocyjnego. Wypełnienie formularza online służącego do zapisania się do gry to kwestia kilku chwil, a wszelkie niezbędne formalności da się załatwić nie tylko przy pomocy komputera, ale również na urządzeniu mobilnym jak smartfon czy tablet.

Każdy, kto zdecyduje się na granie w STS meczów Euro 2020, może liczyć nie tylko na wspomniane już 29 PLN bez depozytu. Nowi klienci przy pierwszej wpłacie otrzymują 100% do 1200 PLN. To pozwala na zdobycie nawet ponad 2000 PLN na dobry początek grania pewniaków na mistrzostwa Europy. Wydaje się, że niewiele będzie osób, które stwierdzą, iż to mała kwota.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
ewinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN jako cashbackKod: BETONLINE

Bonusy na eFortuna.pl z okazji Euro 2020. Jakie promocje dla nowych klientów?

Nie mogło być inaczej – bukmacher Fortuna bonusy Euro 2020 również przygotował. I co najważniejsze – na stronie www.eFortuna.pldo zgarnięcia jest nie jeden, nie dwa, ale aż trzy prezenty! A wszystko zaczyna się od tego, co gracze lubią najbardziej, czyli bonusu bez depozytu!

Po założeniu konta w Fortunie można otrzymać 20 PLN bez wpłaty. Gracz zapisuje się do grania i na dzień dobry zgarnia premię, którą może wykorzystać, by postawić kupon z typami na mecze Euro 2020 lub pojedynki z innych wydarzeń sportowych. Pełna dowolność, dlatego tak trudno znaleźć jest negatywne opinie w internecie.

Kiedy już gracz otrzyma 20 PLN bez wpłaty, może jeszcze powiększyć swój pakiet powitany o ponad 2500 PLN. W jaki sposób? Przy pierwszej wpłacie jest do zgarnięcia 600 PLN jako zakład bez ryzyka. Z kolei potem można otrzymać jeszcze 100% do 2010 PLN. Ten ostatni bonus w takiej właśnie formie jest dostępny jedynie z kodem promocyjnym „BETONLINE„.

Czy rejestracja w Fortunie jest procesem skomplikowanym, z którym mógłby sobie nie poradzić ktoś, kto nigdy wcześniej nie grał u bukmachera? Wydaje się, że nie, jednak dla ułatwienia powstał nasz poradnik wideo. Wyjaśnić on powinien wszystko znacznie lepiej, niż szczegółowa instrukcja w formie pisanej.


Bonus od Fortuny jest chętnie odbierany przez osoby, które polują na różnego rodzaju promocje związane z Euro 2020. Bukmacher ten z okazji mistrzostw rzeczywiście przygotował coś, czego nie znajdziemy u niego na co dzień.

Euro 2020 bonusy. Które z nich są najlepsze i dlaczego?

Każdy chce obstawiać na możliwie jak najlepszych warunkach, więc chyba nie ma nic dziwnego w tym, że sporo osób interesuje to, jakie na Euro 2020 bonusy są najlepsze. Promocji z okazji turnieju jest bardzo wiele, jednak czy aby na pewno każda jest tak samo godna uwagi? Tutaj bez dwóch zdań opinii będzie bardzo wiele.

Przede wszystkim warto odpowiedzieć sobie na pytanie, co dokładnie chcemy osiągnąć, korzystając z promocji na start u bukmachera. Jeżeli priorytetem jest dla nas to, by zgarnąć możliwie jak najwięcej bez wkładu własnego, na pewno doskonale wiemy, czego powinniśmy szukać. Zupełnie inaczej wygląda sprawa w sytuacji, gdy zależy nam na sporym doładowaniu przy kolejnych wpłatach itp.

Obstawianie Euro 2020 - bonusy bukmacherskie
Obstawianie Euro 2020 – bonusy bukmacherskie

Nie można zapominać, że bonus bonusowi nie jest równy i to nie chodzi jedynie o samą kwotę, jaką maksymalnie można zdobyć. Niektóre premie na pierwszy rzut oka robią bardzo pozytywne wrażenie, jednak bardzo szybko okazują się być promocją, która nie ma nic wspólnego z uczciwą zagrywką.

Początkujący gracze często zapominają, że przygotowane na Euro 2020 bonusy bez depozytu oraz innego rodzaju premie wiążą się chociażby z warunkami obrotu. Te z kolei czasem bardzo trudno jest spełnić nawet wyjątkowo zdolnym i przede wszystkim doświadczonym typerom.

Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, by wypróbować dosłownie każdy prezent typerski, jaki został przygotowany z okazji mistrzostw Europy. Najważniejsze jest głównie to, by grać tylko na stronach z licencją Ministerstwa Finansów. Takich miejsc jest już ponad dwadzieścia, więc tutaj wybór nie ogranicza się zaledwie do paru portali.

Jak grać typy na Euro 2020 za pieniądze bukmachera?

Co zrobić, kiedy już odbierzemy z okazji Euro 2021 bonus bukmacherski? Nie ma jednej uniwersalnej reguły, która sprawdziłaby się w przypadku każdego grającego. Na pewno do obstawiania trzeba zawsze podchodzić z odpowiednią ostrożnością, ale jednocześnie zupełnie nie rezygnować z ryzyka. W końcu to na niespodziankach da się zarobić najwięcej. A na imprezach jak Euro 2020 zawsze są wyniki, które trudno było przewidzieć.

Typy na Euro 2020. Gdzie grać?
Typy na Euro 2020. Gdzie grać?

Jeżeli ktoś chce grać dobre pewniaki na Euro 2020, musi znaleźć stronę, gdzie takie będą opisywane. Nie wystarcza tylko śledzenie social mediów piłkarskich ekspertów. Tutaj przydają się eksperci ściśle związani z obstawianiem zakładów bukmacherskich. To oni uważnie śledzą odpowiednie statystyki i potrafią odpowiedzieć na pytanie, ile goli może paść w meczu albo jaka będzie ilość kartek. Telewizyjni znawcy tematu zazwyczaj mogą co najwyżej przewiedzieć to, kto dany mecz wygra.

Oferta bukmacherów na Euro 2020 to nie tylko STS czy Fortuna. Warto wiedzieć, gdzie jeszcze można grać swoje typy. Wybór nie musi być szczególnie trudny, jeśli dosłownie na tacy ma się podane ważne informacje. Osoby, którym zależy na tym, by znaleźć niemalże idealną stronę do obstawiania, powinny sprawdzić dostępny ranking bukmacherów Euro 2020.

Na koniec warto dodać to, że rejestracja jeszcze nie jest jednoznaczna z deklarowaniem obstawiania wszystkich meczów Euro 2020 w jednym miejscu. Można stawiać kupony na wielu stronach bukmacherskich, a nawet jest to wskazane w przypadku tych, którzy polują na dobre kursy, a więc chcą maksymalizować swoje zyski na każdym możliwym kroku.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button