Bukmacher Legalni bukmacherzy online Dziecko Harry’ego i Meghan. Jak typują bukmacherzy?

Dziecko Harry’ego i Meghan. Jak typują bukmacherzy?

Maks
270 views

U bukmacherów nietrudno jest znaleźć wyjątkowe kursy na równie nieszablonowe wydarzenia. Legalna marka Fortuna właśnie udostępniła ofertę związaną z narodzinami dziecka Harry’ego i Meghan. Co można obstawić i czy jest to opłacalne?

Dziecko Harry'ego i Meghan. Jak typują bukmacherzy?

Dziecko Harry’ego i Meghan. Jak typują bukmacherzy?

Jesteśmy przekonani, że na Wyspach zakłady tego rodzaju bardzo dobrze się przyjęły i cieszą się ogromną popularnością. Co jednak mamy powiedzieć my, Polacy, którzy raczej niewiele mamy wspólnego z rodziną królewską? Okazuje się, iż wcale nie trzeba być na bieżąco z informacjami na jej temat, by móc zarobić nieco pieniędzy.

Do końca roku 2018 można stawiać na to, czy Harry i Meghan będą mieli chłopca czy dziewczynkę. Kurs jest tutaj taki sam w obu przypadkach i wynosi dokładnie 1.92. Tyle samo można zarobić na zakładzie, w jakich godzinach odbędą się narodziny – przed południem czy może już po.

Superbet godziny otwarcia

Dla osób, które lubią zakłady w stylu „niemożliwe nie istnieje”, łakomym kąskiem u bukmachera Fortuna może być typ na to, w jaki dzień tygodnia pojawi się na świecie nowy członek rodziny królewskiej. Oczywiście, nie zabrakło także notowań na imię dziecka. Problem w tym, że tutaj wariantów jest naprawdę dużo i jest to czyste wróżenie z fusów.

Zakłady specjalne na narodziny potomka Harry’ego i Meghan znajdziecie na stronie internetowej www.eFortuna.pl. Oczywiście, do zawarcia zakładu wymagane jest posiadanie konta gracza. Podczas rejestracji cały czas jest możliwość, by wpisać kod promocyjny! Na ten moment brzmi on „BETONLINE”.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

lvbet

Darmowe Promocje Bukmacherskie

20 PLN BEZ DEPOZYTU

Kod Bonusowy - BETONLINE
18+ . Hazard zwiazany jest z ryzykiem. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany.  LV BET zezwolenie nr. PS4.6831.9.2016.EQK
close-link
550 PLN bez ryzyka w Betclic! Kod promocyjny: KOD550
close-image