Dlaczego nie każdy wygrywa u bukmachera?

Zakłady Bukmacherskie to nie instytucje charytatywne, a biznes jak każdy inny. Dlaczego jest tak, że tylko niektórzy wygrywają i regularnie zarabiają, natomiast inni zaliczają mniejsze czy większe sukcesy jedynie od czasu do czasu?

Dlaczego nie każdy wygrywa u bukmachera?
Dlaczego nie każdy wygrywa u bukmachera?

Co zrobić, żeby wygrywać w zakładach bukmacherskich?

Moglibyśmy mieć ranking bukmacherów w małym paluszku, jednak i tak nie byłoby to dla nas pomocne przy obstawianiu meczów i zdobywaniu pieniędzy. Możemy grać nawet u najgorszego bukmachera, ale przede wszystkim liczą się nasze umiejętności. Owszem, w niektórych miejscach wygramy mniej, niż w innych, ale w przypadku solidnej wiedzy i przygotowania nie powinniśmy mieć problemów z tym, by być na plusie.

Pisaliśmy już ostatnio o tym, jak obstawiać mecze i nie zbankrutować. Dzisiaj natomiast chcielibyśmy przybliżyć nieco kwestię osób, które u bukmachera notorycznie przegrywają. Każdy z nas na pewno zna przynajmniej kilka takich osób w gronie znajomych. Ciągle widzimy, jak ktoś stawia kupony, ale nie wydaje się, by czerpał z tego jakikolwiek zysk. Dlaczego tak się dzieje?

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl1554 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Przede wszystkim podkreślmy fakt, że nie każdy nadaje się do bukmacherki. Potrzebna jest do niej cierpliwość, chęć zdobywania nowych umiejętności, zainteresowanie sportem chociaż w najmniejszym stopniu oraz… nieco szczęścia. To ostatnie potrzebne jest w każdej dziedzinie życia i raczej nikt nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości.

Osoby przegrywające u bukmachera to głównie takie, które nie mają zbyt szerokiej wiedzy o obstawianiu. Nie śledzą stron jak nasza, a jedyne, na co ich stać to gotowe kupony bukmacherskie, jakich w w sieci znaleźć można całe mnóstwo. Oczywiście, posiłkowanie się typami sprawdzonych graczy ma swoje zalety i korzyści, ale tylko i wyłącznie w niektórych przypadkach. Trudno jednak liczyć na sukces, jeżeli na ślepo wierzymy stronom z typami jak typy.bet czy inne, natomiast sami nie mamy ochoty nawet na kilka minut solidnej analizy.

Raz, drugi, a nawet trzeci może zdarzyć się pech, ale w końcu zdobywana wiedza owocuje i przynosi pożądane efekty. Jeżeli zatem chce wygrywać na obstawianiu, musimy solidnie się do tego przygotować. I to również od strony mentalnej!

Nerwy nigdy nie są dla nas odpowiednim kompanem, dlatego musimy pamiętać o tym, by do typowania podchodzić z dystansem. Notorycznie przegrywający zazwyczaj szybko tracą cierpliwość, zaczynają grać za coraz więcej, aż w końcu tracą nad sobą panowie. W ten sposób trudno o osiągnięcie sukcesu, natomiast łatwo o szybkie zniechęcenie się do obstawiania.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button