Dlaczego nie każdy wygrywa u bukmachera?

Zakłady Bukmacherskie to nie instytucje charytatywne, a biznes jak każdy inny. Dlaczego jest tak, że tylko niektórzy wygrywają i regularnie zarabiają, natomiast inni zaliczają mniejsze czy większe sukcesy jedynie od czasu do czasu?

Dlaczego nie każdy wygrywa u bukmachera?
Dlaczego nie każdy wygrywa u bukmachera?

Co zrobić, żeby wygrywać w zakładach bukmacherskich?

Moglibyśmy mieć ranking bukmacherów w małym paluszku, jednak i tak nie byłoby to dla nas pomocne przy obstawianiu meczów i zdobywaniu pieniędzy. Możemy grać nawet u najgorszego bukmachera, ale przede wszystkim liczą się nasze umiejętności. Owszem, w niektórych miejscach wygramy mniej, niż w innych, ale w przypadku solidnej wiedzy i przygotowania nie powinniśmy mieć problemów z tym, by być na plusie.

Pisaliśmy już ostatnio o tym, jak obstawiać mecze i nie zbankrutować. Dzisiaj natomiast chcielibyśmy przybliżyć nieco kwestię osób, które u bukmachera notorycznie przegrywają. Każdy z nas na pewno zna przynajmniej kilka takich osób w gronie znajomych. Ciągle widzimy, jak ktoś stawia kupony, ale nie wydaje się, by czerpał z tego jakikolwiek zysk. Dlaczego tak się dzieje?

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl760 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl320 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Przede wszystkim podkreślmy fakt, że nie każdy nadaje się do bukmacherki. Potrzebna jest do niej cierpliwość, chęć zdobywania nowych umiejętności, zainteresowanie sportem chociaż w najmniejszym stopniu oraz… nieco szczęścia. To ostatnie potrzebne jest w każdej dziedzinie życia i raczej nikt nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości.

Osoby przegrywające u bukmachera to głównie takie, które nie mają zbyt szerokiej wiedzy o obstawianiu. Nie śledzą stron jak nasza, a jedyne, na co ich stać to gotowe kupony bukmacherskie, jakich w w sieci znaleźć można całe mnóstwo. Oczywiście, posiłkowanie się typami sprawdzonych graczy ma swoje zalety i korzyści, ale tylko i wyłącznie w niektórych przypadkach. Trudno jednak liczyć na sukces, jeżeli na ślepo wierzymy stronom z typami jak typy.bet czy inne, natomiast sami nie mamy ochoty nawet na kilka minut solidnej analizy.

Raz, drugi, a nawet trzeci może zdarzyć się pech, ale w końcu zdobywana wiedza owocuje i przynosi pożądane efekty. Jeżeli zatem chce wygrywać na obstawianiu, musimy solidnie się do tego przygotować. I to również od strony mentalnej!

Nerwy nigdy nie są dla nas odpowiednim kompanem, dlatego musimy pamiętać o tym, by do typowania podchodzić z dystansem. Notorycznie przegrywający zazwyczaj szybko tracą cierpliwość, zaczynają grać za coraz więcej, aż w końcu tracą nad sobą panowie. W ten sposób trudno o osiągnięcie sukcesu, natomiast łatwo o szybkie zniechęcenie się do obstawiania.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button