Cherry Online Polska. Wiemy, kiedy start?

Marka Cherry Online Polska to ostatnia firma bukmacherska, jaka uzyskała w naszym kraju licencję na prowadzenie działalności bukmacherskiej w internecie. Czy wiemy, kiedy planowany jest jej start oraz pod jaką nazwą będzie występować?

Cherry Online Polska. Wiemy, kiedy start?
Cherry Online Polska. Wiemy, kiedy start?

Cherry Online Polska czyli PZbuk?

Gracze nie do końca wiedzą, czego mogą spodziewać się po Cherry Online. Wielu liczyło na to, że założenie tej spółki jest zapowiedzią powstania polskiej, legalnej wersji ComeOn, jednak na ten moment wszystko wskazuje na to, iż firma postanowi w naszym kraju utworzyć zupełnie nową markę.

Nieoficjalnie mówi się o tym, że konto bukmacherskie w PZBuk, bo tak ma nazywać się nowy legalny bukmacher, będzie można założyć już pod koniec roku 2018. Wiadomo, że firma będzie chciała wystartować z przytupem, a więc nie jest planowane wypuszczenie „uszczuplonej” wersji.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl760 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl320 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

ComeOn w wersji międzynarodowej posiada w ofercie Poker Online, ale – rzecz jasna – w Polsce nie możemy się tego spodziewać. Przypominamy, że ta gra karciana nie jest u nas legalna i jeszcze długo nie będzie, przynajmniej jeśli chodzi o rozrywkę typowo internetową.

Ministerstwo Finansów w tym roku prawdopodobnie ogłosi jeszcze kilku nowych bukmacherów online. Na razie jednak nie znamy szczegółów w tej sprawie. Być może wszystko wyjaśni się w najbliższych tygodniach. O wszystkim będziemy informować Was na bieżąco!


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button