Bukmacher Fortuna bukmacher online Bonus na e-sport u bukmachera Fortuna

Bonus na e-sport u bukmachera Fortuna

Maks
503 views

Firma bukmacherska Fortuna ma 10 PLN dla miłośników obstawiania e-sportu. Dodatkową atrakcją w ten weekend ma być konkurs z cennymi nagrodami, który właśnie wystartował!

Bonus na e-sport u bukmachera Fortuna

Fortuna oferuje bonus na E-sport

Coraz popularniejszy w naszym kraju sport elektroniczny stał się już niemal nieodłącznym elementem ofert legalnych bukmacherów. Zakłady bukmacherskie na esport nikogo już nie dziwią, podobnie jak różnego rodzaju bonusy i konkursy z nimi związane.

Bukmacher Fortuna ma dla graczy na ten weekend, to jest 28.09-30.09, bonus 10 PLN. Jeżeli chcecie go zdobyć, musicie po prostu postawić kupon pre-match bądź Live z minimum jednym spotkaniem esportowym. Stawka minimalna to 10 PLN.

Środki promocyjny przyznawane są w formie punktów FKP, co oznacza, że można je wykorzystać na dalsze ostawianie na www.eFortuna.pl. Jeżeli jeszcze nie jesteście klientami tego bukmachera, przypominamy, że aktywny jest u niego kod promocyjny!

Poza samym bonusem, w ten weekend każdy gracz w Fortunie może zdobyć jeden z dziesięciu przygotowanych upominków za osiągnięcie najwyższego kursu w wygranym kuponie. W zależności od lokaty zajętej w oficjalnym rankingu oferty do zdobycia są:

  • Miejsca od 1 do 3 – karta przedpłacona do Media Ekspert o wartości 500 zł
  • Miejsca od 4 do 6 bonus o wartości 300 zł (w punktach FKP)
  • Miejsca od 7 do 10 bonus o wartości 200 zł (w punktach FKP)
zakłady bukmacherskie cs:go

A ty na kogo stawiasz w weekendowych turniejach CS’a? 😉


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

lvbet

Darmowe Promocje Bukmacherskie

20 PLN BEZ DEPOZYTU

Kod Bonusowy - BETONLINE
18+ . Hazard zwiazany jest z ryzykiem. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany.  LV BET zezwolenie nr. PS4.6831.9.2016.EQK
close-link
510 PLN bez ryzyka w Betclic! Kod promocyjny: KOD510
close-image