Aż 50000 PLN do podziału w konkursie na Ligę Mistrzów i Ligę Europy!

Każdy obstawiający mecze Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy może zdobyć część z puli wynoszącej aż 50000 PLN – oto najnowsza propozycja dla graczy przygotowana przez markę STS!

Aż 50000 PLN do podziału w konkursie na Ligę Mistrzów i Ligę Europy!
Aż 50000 PLN do podziału w konkursie na Ligę Mistrzów i Ligę Europy!

Konkurs bukmacherski STS. Jak się zapisać?

Oferta specjalna dostępna jest dla tych, którzy zapiszą się do niej. Aby to zrobić, należy wejść na stronę internetową www.STS.pl i kliknąć przycisk „Weź udział” w specjalnej zakładce poświęconej promocji. Czas na wykonanie tego kroku jest maksymalnie do 23 sierpnia.

Dopiero po zapisaniu się do promocji nasze kupony są rejestrowane, czyli mogą dać nam szansę na zdobycie bonusu przygotowanego przez STS. Maksymalnie możemy zyskać pięć uprawnień do przyznawanego bonusu – każdy uczestnik dostaje taką samą część, co nie znaczy, że ma prawo tylko do jednego przydziału!

bonus bez depozytu sts kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Promocja dotyczy tylko spotkań rozgrywanych w ramach meczów Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy w decydującej fazie w sezonie 2019/20. Kuponu kwalifikacyjnego nie można postawić z zakładami ze spotkań eliminacyjnych, które również właśnie teraz się odbywają.

Jakie zakłady na LM i LE pozwalają zarobić?

Jeżeli macie już swoje typy na mecze Ligi Europy czy Ligi Mistrzów, nie pozostaje wam nic innego, jak z nich skorzystać. W przypadku opisywanej promocji na stronie www.STS.pl liczą się tylko kupony o ściśle określonych warunkach. Chodzi tutaj o:

  • stawka nie może wynosić mniej niż 15 PLN
  • kupon musi być SOLO
  • zakład musi dotyczyć spotkania z Ligi Mistrzów lub Ligi Europy w sezonie 2019/20
  • liczą się jedynie zakłady na dokładny wynik meczu
  • tylko zwycięski kupon daje szansę na nagrodę – każdy może mieć pięć takich kuponów.

Uwaga! Dopiero po tym jak zapiszemy się do promocji nasze zakłady będą zapisywane. Nie będzie kwalifikował się gracz, który najpierw zagra kupon, a dopiero po jego trafieniu zarejestruje się w akcji bonusowej.

STS ma do rozdania 50.000 PLN. Nagroda ta nie zostanie zmniejszona bez względu na wszelkie okoliczności.

Bonusy, konkursy, legalne zakłady – w STS.pl na start z premią bez depozytu!

STS bonus bez depozytu 2020. Jak dostać kasę na obstawianie bez wpłaty własnej?
STS bonus bez depozytu 2020. Jak dostać kasę na obstawianie bez wpłaty własnej?

Bukmacher internetowy STS jest najchętniej wybieranym przez polskich graczy. Pozwala na legalne obstawianie, a jednocześnie można u niego odebrać przy rejestracji dodatkowe profity, w tym bonus bez depozytu.

Jeżeli jeszcze nie jesteśmy zarejestrowani na stronie internetowej www.STS.pl, możemy wypełnić na niej krótki formularz rejestracyjny, w którym wpiszemy podstawowe dane na swój temat oraz kod promocyjny „BETONLINE„. To właśnie ten ostatni zapewnia nam 29 PLN w formie premii bez wpłaty, którą możemy wykorzystać na obstawianie wydarzeń sportowych!

Przypominamy, że STS działa w naszym kraju legalnie, a kiedy się u niego zarejestrujemy, możemy korzystać z konkursów, bonusów oraz innych akcji udostępnianych w portalu www.STS.pl.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button