500 PLN z jednokrotnym obrotem w Forbet online!

Forbet na 10 lipca przygotował dla graczy bonus reload z warunkiem jednokrotnego obrotu. Co zrobić, by zgarnąć ten prezent bukmacherski? Już teraz poznaj szczegóły środowej promocji!

500 PLN z jednokrotnym obrotem w Forbet online!
500 PLN z jednokrotnym obrotem w Forbet online!

Forbet bonus za wpłatę

Bukmacher legalny Forbet ma bonus dla wszystkich aktualnych graczy. Każdy może otrzymać tylko jedną premię na konto, a kwota doładowania nie może być większa od 500 PLN.

Aby zakwalifikować się do promocji, nie trzeba w żaden sposób się do niej zapisywać. Twoim jedynym zadaniem, jako uczestnika, jest zdeponować co najmniej 20 PLN do końca tej środy, czyli 10 lipca.

Legalny bukmacher online daje dokładnie 50% wartości promocyjnej wpłaty. Jeżeli więc, na przykład, wpłacisz 200 złotych – na twoim koncie znajdzie się ekstra 100 PLN!

forbet bonus dla graczy
forbet bonus dla graczy

Zgodnie z warunkami obrotu, wystarczy postawić otrzymane pieniądze tylko jeden raz na jednym kuponie, by stały się prawdziwymi pieniędzmi, a więc takimi, które można wypłacić i przeznaczyć na dowolny cel!

Jeżeli jeszcze nie jesteś osobą zarejestrowaną w Forbet, pamiętaj, że do końca wakacji można otrzymać specjalny bonus powitalny do 2000 PLN. Cały czas jest też aktywny przygotowany dla was Forbet kod promocyjny. Wpisując słowo „BETONLINE” przy rejestracji można zgarnąć 50 PLN freebet!

Jak odebrać środowy bonus od Forbet:

  1. Wchodzisz na stronę iForbet.pl
  2. Logujesz się na konto gracza
  3. Wpłacasz pieniądze w taki sam sposób, jak zwykle (minimum 20 PLN!)
  4. Automatycznie dostajesz bonus 50% wartości przelewu!
  5. Obracasz bonus x1 i robisz z nim co tylko chcesz!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button