500 PLN od Betfan na mecz Łotwa – Polska!

Jest gruby kupon, jest gruby zwrot w razie przegranej! Betfan przygotował 500 PLN dla osób, którym nie uda się trafić kuponu z typem na czwartkowy mecz reprezentacji Polski!

500 PLN od Betfan na mecz Łotwa - Polska!
500 PLN od Betfan na mecz Łotwa – Polska!

Łotwa – Polska z bonusem. Betfan daje do 500 złotych!

To promocja dostępna dla wszystkich zarejestrowanych na stronie marki Betfan. Nie trzeba się do niej zapisywać, a jedynym wymogiem jest zagranie konkretnego kuponu o parametrach podanych poniżej.

Bonus 500 złotych może otrzymać każdy gracz, któremu nie uda się poprawnie wytypować spotkania Łotwa – Polska albo innego meczu w kuponie promocyjnym. Stawka kwalifikacyjna to dokładnie 999 PLN – nie można postawić zakładu ani za więcej, ani za mniej.

Cashback 500 PLN na mecz Łotwa – Polska
⬇️⬇️⬇️

  1. Gracz stawia kupon na Betfan.pl
  2. W razie wygranej dostaje kasę dla siebie
  3. W przypadku przegranej ma na koncie 500 zł zwrotu!

Wygrana ✅ albo 500 złotych zwrotu – to układ, jaki proponuje graczom Betfan! 🤑

W kuponie promocyjnym musi znaleźć się typ na mecz Łotwa – Polska o kursie co najmniej 1.60 oraz dwa inne typy również o takich samych parametrach kursowych.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Oferta obowiązuje do rozpoczęcia meczu Biało-Czerwonych. Jest zatem niewiele czasu na stworzenie kuponu – macie już jakieś typy dnia na dzisiaj?

A w przypadku braku konta na stronie bukmachera Betfan można dokonać rejestracji w każdej wolnej chwili. Nie potrzeba do tego nawet weryfikacji danych, gdyż można ją załatwić dużo później! I co bardzo ważne, na start można dostać aż 3000 PLN za wpłaty oraz 100 PLN jako zakład bez ryzyka. Ten drugi dostępny jest tylko, jeśli wykorzystamy Betfan kod promocyjny. Brzmi on „BETFAN„!


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button