100 PLN na mecz Legia – Rangers od Betclic Polska!

Firma bukmacherska Betclic Polska przygotowała promocję na mecz Legia – Rangers. Czwartkowy mecz wicemistrzów Polski w Lidze Europy będzie można obstawić ze specjalnym bonusem od wygranych nawet do 100 PLN!

100 PLN na mecz Legia - Rangers od Betclic Polska!
100 PLN na mecz Legia – Rangers od Betclic Polska!

Betclic Polska – bonus od wygranych!

Oferta specjalna dostępna jest tylko na mecz Legia Warszawa – Glasgow Rangers. Oznacza to, iż nie można w niej otrzymać premii od wygranych w przypadku stawiania na inne wydarzenia sportowe.

Na czym dokładnie polega promocja, co można dzięki niej zyskać? W tym przypadku nie ma nic skomplikowanego! Gracz gra pojedynczy kupon za co najmniej 20 PLN, a w przypadku wygranej dostaje BOOST, czyli doładowanie zarobionych środków.

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jak to wygląda? Wszystko zależy od wygranych netto, czyli sumy zdobytych pieniędzy minus stawka. Betclic na jedno konto może przyznać tylko jedną taką premię.

Betclic premia na Legia – Rangers

Wysokość bonusu zależy od kursu zagranego w kuponie promocyjnym. Poniżej wszystko zastało przedstawione w formie czytelnej tabelki. Łatwo w niej sprawdzić, co można zyskać i za co konkretnie!

Wybrany kurs:Otrzymany BOOST:
Pomiędzy 2.00 a 2.50+ 25%
Pomiędzy 2.51 a 3.50+ 50%
Równy lub wyższy niż 3.51+ 100%

Uwaga! Do promocji trzeba się zapisać. Można to zrobić na jej oficjalnej stronie. A jeżeli ktoś nie ma konta w Betclic, cały czas może to zmienić. Obecnie działa Betclic kod promocyjnyKOD500„. Nowi gracze na start mogą zyskać nawet 500 złotych!

Mecz Legia – Rangers rozpoczyna się w dniu 22 sierpnia o godzinie 20. Według bukmacherów faworytami są goście, ale pamiętajmy, że jest to starcie o sporą stawkę i wszystko jest tu możliwe!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button