10 PLN od Fortuny na eliminacje Euro 2020

Legalny bukmacher Fortuna ma promocję z okazji zbliżających się meczów eliminacji Euro 2020. Do zdobycia jest premia 10 PLN, a wszystko, co należy zrobić, to obstawiać!

10 PLN od Fortuny na eliminacje Euro 2020

Fortuna bonus na eliminacje Euro 2020

Promocja obowiązuje w dniach 7-9 czerwca i jest dostępna dla wszystkich tych, którzy są zarejestrowani i grają na stronie internetowej marki Fortuna.

Pamiętaj, że w przypadku braku konta możesz założyć je za darmo i to nawet bez weryfikacji danych. Konto tymczasowe Fortuna to świetna opcja dla tych, co nie mają zbyt wiele czasu. Oczywiście, nadal można wykorzystać kod promocyjny na bonus powitalny!

Obstawiasz i odbierasz 10 PLN!

Do oferty Bonusowy Pressing kwalifikuje się każdy gracz, który w okresie jej trwania postawi przynajmniej trzy kupony za co najmniej 10 PLN każdy. Kupon zaliczany do promocji musi składać się z minimum jednego typu z eliminacji Euro 2020.

euro 2020 eliminacje obstawianie online
euro 2020 eliminacje obstawianie online

Nieważne czy uda ci się wygrać, czy nie – bonus od Fortuny przysługuje każdemu uczestnikowi promocji i to bez względu na to, jak poradzi sobie z obstawianiem!

Na jedno konto można otrzymać 10 PLN. Dodatkowe środki są przyznawane w formie punktów lojalnościowych, jakie można wykorzystać na obstawianie.

Uwaga! Do promocji wliczają się jedynie zakłady przedmeczowe. Nie możesz zawierać typów LIVE, jeśli chcesz, by dany kupon był wzięty pod uwagę w ofercie Bonusowy Pressing.

Fortuna to nie tylko sporo promocji i meczów do obstawiania, ale także usługa Fortuna TV, która pozwala na oglądanie meczów za darmo przez internet!

fortuna kod promocyjny
fortuna kod promocyjny

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button